شانگهای دوباره باز 205 سینما بسته به علت Coronavirus

بیش از 200 سینما در شانگهای را دوباره باز کنید روز شنبه پس از نزدیک به دو ماه از اجرا shutdown برای جلوگیری از گسترش coronavirus مقامات چینی روز پنجشنبه گفت.

این باعث می شود این کلان شهر بیش از 24 میلیون یکی از اولین چین عمده در ردیف یکی از شهرهای دوباره باز multiplexes به بعد از دیگران در بیشتر مناطق پرت و دور افتاده مانند سین کیانگ یا سیچوان استان به رهبری راه را در هفته گذشته.

اول دسته ای از 205 شانگهای سینما خواهد سرگیری عملیات روز شنبه در حالی که بقیه را دوباره باز کنید “در صورت منظم زمانی که شرایط مناسب گفت:” رسمی شین هوا اخبار آژانس ارجاع نظرات شانگهای شهری سخنگوی دولت یین شین در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی در مورد کوروناویروس پیشگیری است. وجود دارد در حال حاضر بیش از 380 سینما در شانگهای.

به منظور تشویق بینندگان به واقع مکرر سینما شانگهای فیلم دفتر همکاری را با این شهر تبلیغات اداره در یک ماه برنامه به حمایت مالی از فیلم بلیط. تا آوریل 26, کاربران, خرید بلیط از طریق تائو Piao Piao آنلاین فروش بلیط برنامه به هر یک قادر به خرید چهار تا بلیط با یک RMB10 ($1.41) یارانه. این برنامه خواهد شد موضوع حداکثر 20 ، 000 یارانه بلیط هدف در مجموع 600,000 کاهش نرخ بلیط های فروخته شده بیش از آن دوره است.

شانگهای قبلا منتشر چین, دقیق ترین دستورالعمل های فنی و در عین حال برای سینما چگونه باید حفظ دقیق ویروس, روش های پیشگیری در طول عملیات. این خدمات عبارتند از نیاز به بینندگان به یک ماسک را با دمای آزمون قبل از ورود و نشان می دهد “سلامت کد” — دیجیتال شاخص از وضعیت سلامت خود را که طول می کشد را به حساب این که آیا آنها به تازگی در معرض ویروس. سینما باید فروش بلیط فاصله از هم جدا و برنامه نمایش فیلم با بیش از 20 دقیقه و فواصل بین آنها را به عنوان به ترک زمان برای ضد عفونی روش های, در میان دیگر اقدامات.

دولتی توزیع کننده فیلم چین Corp. ساخته شده است 20 re-انتشار فیلم های موجود برای سینما از جمله سه شباهت فیلم در تاریخ سینما — فیلم های پرفروش “گرگ جنگجو 2,” “Nezha” و “سرگردان زمین” — به عنوان واردات خارجی مانند “کتاب سبز” و ” لبنان “شهر کفرناحوم.”

تا کنون سینما درآمد شده اند ملال انگیز به عنوان مخاطبان باقی می ماند و با احتیاط از جمع آوری با هم به تماشای محتوای آنها می تواند جریان در خانه. به عنوان سهشنبه, مارس 24 وجود دارد 495 سینما عامل در چین حسابداری فقط 4.4 درصد از جمعیت کل. در سراسر کشور دفتر جعبه که از اوایل شب روز پنج شنبه بود و دلتنگ $3,200 (RMB23,000) با متوسط فقط یک نفر حضور هر غربالگری با توجه به انتخاب.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>