Shawn Mendes اهدا $175,000 به مراقبت از کودکان برای مبارزه با کروناویروس

این Shawn Mendes پایه یک کمک مالی از $175,000 به SickKids پایه و اساس این هفته. پول کمک در خرید تجهیزات و لوازم برای coronavirus آمادگی برای جامعه در بیمارستان برای کودکان بیمار در تورنتو, انتاریو.

“از طریق Shawn Mendes, پایه ما کار کرده اند برای پیدا کردن بهترین راه برای حمایت از COVID-19 بحران” مندس در بیانیه ای گفت. “با ساخت این کمک مالی به SickKids ما امیدواریم که برای کمک به ارائه پشتیبانی در فوری غربالگری و پیشگیری از COVID-19 برای بیماران خود و جامعه اطراف تورنتو. برای ماه آینده ما خواهد بود کارگردانی تمام کمک های مالی به Shawn Mendes بنیاد برای رفتن به سمت تلاش اضافی توسط SickKids و همچنین تلاش های ساخته شده در سطح بین المللی توسط سازمان بهداشت جهانی COVID-19 پاسخ صندوق است.”

SickKids یک رهبر جهانی در کودکان سلامت اختصاص داده شده به حصول اطمینان از بيمارستان ارائه بهترین مراقبت ممکن را برای کودکان و خانواده ها.

“ما سپاسگزار به شاون و Shawn Mendes بنیاد برای ادامه حمایت خود از SickKids بنیاد و بیمارستان ما در اینجا در تورنتو” SickKids مدیر عامل شرکت تد Garrard در بیانیه ای گفت. “این سخاوتمندانه و به موقع اهدا خواهد شد کمک به ما در بیمارستان با افزایش تلاش ها در پیشگیری و غربالگری از COVID-19.”

مندس آوازی است در مورد جریان بیماری همه گیر کوروناویروس در روزهای اخیر اصرار جامعه موسیقی به ماندن در خانه و عمل اجتماعی فاصله به عنوان به سرعت گسترش ویروس. در 20 مارس خواننده-ترانه سرا میزبان livestream با Camila Cabello به عنوان بخشی از “با هم در خانه” سری ارائه شده توسط شهروند جهانی در حمایت از سازمان بهداشت جهانی همبستگی پاسخ صندوق. “ما شما را خیلی دوست دارم و ما در مورد مراقبت از همه” مندس گفت: امضای کردن از خود را جریان. “من فقط می خواهم بگویم بیمار با خودتان. آن را فقط به دیوانگی و خود را به صبر و عشق شما سزاوار در حال حاضر.”

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>