جولی بیشاپ پست-سیاست حرفه ای است که مانند یک وزارت امور خارجه بدون جنبه های منفی. او هنوز هم جت در سراسر جهان hobnobs با رهبران و تمرینات خود را پر زرق و تماس با کتاب اما او دیگر به مقابله با مجلس brawls داخلی فتنه و بررسی رسانه های.

Ms اسقف رنج می برد هیچ نوستالژی برای زندگی. “نه به سیاست ندارد.”

نگاهی اخیر مجمع جهانی اقتصاد در داووس که با حضور او در نقش جدید خود به عنوان صدراعظم از دانشگاه ملی استرالیا با معاونت برایان اشمیت, یک برنده جایزه نوبل در فیزیک.

Former foreign affairs minister Julie Bishop in her new office at the Australian National University.

سابق وزیر امور خارجه جولی بیشاپ در دفتر جدید در دانشگاه ملی استرالیا.اعتبار:Dominic Lorrimer

آنها معتبر جفت. “بسیاری از درب باز نمی شود به ما,” او گفت:. و به جای فشار به جلسات به هر دقیقه یدکی, Ms اسقف می تواند در مناظر با شریک زندگی سابق داروساز دیوید Panton.

تبلیغات

در طول سفر اخیر خود به لندن او نیز در بر داشت زمان برای شام خوردن با دوستان قدیمی اگر چه یکی از آنها بیش از حد شلوغ بود به آن را.

“من با [سابق بریتانیا نخست وزیر] دیوید کامرون [سابق وزیر خارجه بریتانیا] ویلیام هیگ تعدادی از سابق حزب محافظه رهبران” او گفت:. “ما صحبت در مورد چگونه [نخست وزیر] بوریس [Johnson] بود ولی فقط به عنوان آنها منجر به Brexit.

“او بسیار شلوغ نخست وزیر.” آنها در تماس است ، “ما از متن است.”

Ms اسقف به مدت طولانی برگزار شد که تعداد بهينه از فرصت های شغلی است ، او برای اولین بار بود که قانون دوم سیاست و پس از ترک که در ماه مه گذشته او طراحی شده است سوم.

این شامل آنو, نقش شرکت های بزرگ و نه برای سود chairmanships و هیئت مدیره موقعیت. “این یک فرصت فوق العاده را در نظر بگیرید که در آن من می توانم اضافه کردن ارزش و انجام آنچه من می خواهم به انجام در بازه زمانی,” او گفت:. “من هنوز هم به عنوان شلوغ من هنوز رفت و آمد به طور منظم, اما آن را هنوز هم برنامه من است.”

Ms اسقف دو حرفه 20 سال به طول انجامید و پنجاه و او پیش بینی کرد سوم خواهد آخرین طولانی است. وقتی پرسیده شد که او پیش بینی سن بازنشستگی او تقلید یکی از معروف مرگ خیره. “بیش از 80 بدیهی است که” او پشت شاخه. “آیا نمی شود ageist.”

Julie Bishop and partner David Panton.

Julie Bishop و شریک دیوید Panton.

تحت نظارت او می خواهد آنو برای رسیدن به بالا 20 در جهان خواهد شد و حفر را به او بدهیم Roladex به کمک آن اتفاق می افتد.

Ms اسقف نیز قرار داده شده است توجه او پنج سال از مدیریت استرالیا در رابطه با چین به مباشر دانشگاه از طریق او اولین بحران در کار و یکی از بزرگترین ضربه به این بخش در دهه; ممنوعیت هزاران نفر از آن پرداخت و دانش آموزان چینی از ورود به کشور با توجه به کوروناویروس.

“ما امیدواریم که [ویروس] شامل می شود اما اگر آن را گسترش بیشتر آن خواهد شد یک چالش واقعی برای ما,” او گفت:.

آنو را chancellorship خواهد شد که در مورد بسیاری از مواضع او است نقش مؤثری.

او دو پیشینیان – سابق نیروی کار خارجی وزیر Gareth Evans سابق و رهبر مخالفان کیم Beazley – نیز ارشد فدرال سیاستمداران کرسی دانشگاه خاص مسئولیت به توسعه پژوهش و دانش متکی بر دولت است.

در حال حاضر Ms اسقف است spruiking دانشگاهیان است که می تواند کمک به یکی دیگر از چالش بزرگ است.

“من مطمئن هستم که نخست وزیر موریسون است که تأمل در حوادث اخیر [bushfires/آب و هوا بحث] من مطمئن هستم که او ممکن است بهترین توصیه من مطمئن هستم که او نیاز ندارد توصیه من به عنوان یک سیاستمدار گفتن فعلی سیاستمداران آنچه که آنها باید انجام,” او گفت:.

“اما من باید بگویم که اینجا در آنو ما قابل تجربه و تخصص در سطح جهانی به رسمیت شناخته شده و تخصص در علم آب و هوا.”

Ms اسقف نمی اشتراک نظر برگزار شده توسط برخی در حق سیاست است که محافظه کاران هستند ناخواسته در دانشگاه. “من فقط منصوب شده است صدراعظم از دانشگاه ملی استرالیا من نمی نگه داشتن این دیدگاه در همه,” او گفت:.

اگر Bettina آرنت مردان حقوق’ مبارز که رقابت ظاهر در یک دانشگاه سیدنی رویداد برانگیخته سال گذشته آزادی بیان ردیف در پی به نظر می رسد در یک پانل در آنو “من فرض کنید ما می خواهیم او را تشویق به انجام این کار” Ms اسقف 63 گفت.

او حاضر به کشیده شود در این بحث بیش از Ms Arndt استرالیا روز افتخار و یا اینکه آیا وجود فشار اجتماعی نیاز به حمایت از حقوق مردان. “اگر وجود دارد تبعیض علیه هر کسی بر اساس جنسیت مرد یا زن من قطعا نگران” Ms اسقف گفت.

اما او اشاره کرد که در ایجاد آن زنان بودند که زیر نشان داده شده است. Ms اسقف خودش شروع به پریدن کرد از یک مرد سالاری در محل کار به دیگری وجود دارد چند زن دانشگاه بود اما آنها بیشتر است.

“هیچ ملتی می رسد پتانسیل خود را تا زمانی که آن را به طور کامل پذیرای مهارت و استعداد و قابلیت از 50 درصد از جمعیت آن که زن” او گفت:. “من فکر می کنم وجود دارد برخی از راه برای رفتن در ادامه به توانمند سازی زنان و دختران است.” Ms اسقف خود سابق حزب سیاسی “است و چالش های آن” است که در مقابل او گفت:.

او تا چند حسرت در مورد زمان او در سیاست; او زمانی رویای خود را از بودن وزیر امور خارجه ، “[این بود که] یک راز جاه طلبی چون من یاد بگیرند که به آشکارا طمع به چیزی داشتن کسی که کار حرفه ای بود محدود کردن … [یا] آن استفاده می شود.

“من بسیار افتخار از وقت من صرف در سیاست است. من مجموعه ای از استانداردهای خود من و قضاوت خودم را در برابر خود من معیار. وجود ندارد یک روز شاید یک زن و شوهر وجود دارد چند روز وقتی که من از خواب انرژی و هیجان زده و با تمرکز و به دنبال به جلو به آنچه که جلوتر از من.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de