شرلوک هلمز از شجره تحقیقات


هیو Peskett که درگذشت در سن 87 شناخته شده بود به عنوان “شرلوک هلمز از خانواده درخت” با تخصص در اسکاتلند نجابت و یک خط ویژه برای بررسی ادعاهای باستان به عنوان.

او ضربه سرفصل اما در اوایل دهه 1980 زمانی که او ترسیم رئیس جمهور رونالد ریگان ایرلندی و اسکاتلندی تبار, بعد از محققان آمریکایی سعی کرده بود و موفق به پیدا کردن هر گونه آگهی.

Hugh Peskett, master of family history research.

هیو Peskett استاد از پژوهش سابقه خانوادگی.اعتبار:تلگراف انگلستان

Peskett تاسیس شده است که ریگان پدری بزرگ و پدر بزرگ مایکل ریگان مهاجرت کرده بودند و در طول ایرلندی قحطی سیب زمینی از 1840s از Ballyporeen Co کیلارنی اقامت در ایالت ایلینوی در اواسط 1850s.

ریگان مادر بزرگ و پدربزرگ و مادربزرگ در ضمن ازدواج کرده بود در پیزلی اسکاتلند در سال 1807 و ترک کرده بود در سال 1832 برای ایلینوی که در آن ریگان پدر و مادر Nelle و جک ریگان در سال 1904.

تبلیغات

این Reagans, Peskett ادعا کرد در سال 1984 نیز از تبار Donnchuan برادر از 11th قرن ایرلندی شاه برایان Boru از طریق پسرش Riagain. از آنجا که اکثر اروپایی خانه های سلطنتی در حال فرود از برایان Boru از طریق ماری ملکه اسکاتلند ریگان بود بنابراین مرتبط ترین تاج سر از اروپا از جمله ملکه الیزابت دوم است.

Peskett یافته است منجر به Reagans در نظر گرفتن زمان از بازدید رسمی به زیارت – در سال 1984 به Ballyporeen که در آن Peskett ارائه تحقیقات خود را به رئیس جمهور در فرد و در سال 1991 به پیزلی.

وجود دارد هر چند محدود به ریگان شور و شوق برای ردیابی لینک های آبا و اجدادی. او خواسته بود Peskett به نگاه به این که آیا او و دونالد ریگان خود را در کاخ سفید رئیس ستاد شد بخشی از همان خانواده است. اما در سال 1987 پس از ریگان استعفا داد و پس از سقوط با نانسی ریگان Peskett نشان داد که او خواسته شده بود برای رها کردن تحقیقات خود را.

Hugh Peskett with Ronald and Nancy Reagan.

هیو Peskett با رونالد و نانسی ریگان.اعتبار:تلگراف انگلستان

هیو Millar Peskett متولد شد و در تاریخ 26 آوریل سال 1932 در Ilford, Essex. او ترسیم سابقه خانوادگی خود را در مادر بزرگ مادری خود را به سمت بازگشت به Buchanans از Mull و در کنار پدر خود, به یک ادعا اتصال به یک خانواده که خود را arman در 1575.

نسل های بعد از Pesketts تضعیف شده بود پایین نردبان اجتماعی تا حدودی به عنوان Peskett نشان داد در سال 2013 در بازدید از نمایشگاه رویداد برای برنامه تلویزیونی که آیا شما فکر می کنم شما هستند ؟ هنگامی که او آمد چهره به چهره با یک عکس از پدر بزرگ خود را, ارنست Peskett خارج خود لبنی فروشگاه در Ilford.

Peskett تحصیل کرده بود در گرشام را در مدرسه هولت در نورفولک, جایی که او تمرین شکار با شاهین. در نامه ای به بار در سال 2011 او نشان داد که او تا به حال شده است یک بیمار از لیونل Khanderia (جورج ششم گفتار درمانگر) در حساب خود را از دوران کودکی لکنت: “یک استخدام مشاور به من گفت که من بیکار’. “

او لکنت خواهد ناپدید می شوند تقریبا به طور معجزه آسایی در زندگی آینده پس از یک عملیات اما در عین حال او مورد مطالعه در Seale-Hayne دانشکده کشاورزی در نیوتون آبوت دوون و شروع کار خود را به عنوان یک مدیر مزرعه قبل از خرید مزرعه گوسفندان خود را در Dartmoor که او پرسه می زدند و سوار بر اسب.

Peskett شد genealogist در دهه 1960 پس از Buchanan مادر بزرگ خواست او را به پیدا کردن حق قبیله سالار آخرین رئیس پس از فوت بدون وارث مرد در سال 1681.

به عنوان مورد علاقه خود را در خانواده سابقه رشد را به یک حرفه ای – او در نهایت به کشاورزی – Peskett توسعه تخصص در قرون وسطی گالیک و لاتین به تحقیقات Buchanan نسب به سال 1370.

او تاسیس مراجع در بیش از 300 اسناد از سراسر جهان قبل از تایید این ادعا از جان مایکل Baillie-Hamilton, Buchanan, مدیر املاک در نزدیکی کللندر, Stirlingshire.

در سال 2018 خداوند لیون کینگ اسلحه سر لیون دادگاه که تنظیم اسکاتلندی نجابت رسما تایید یک درخواست برای او به فرض chiefship از قبیله.

Peskett کار کرده و در زمان های مختلف برای Debrett و برک و در نهایت به عنوان سردبیر برک سناتوری.

پژوهش خود را به Earldom از Annandale و Hartfell شده حل نشده برای 190 سال پس از آخرین ارل درگذشت عقیم درگیر ردیابی دوم ارل برادر کوچکتر یک یعقوبی تبعید در سراسر اروپا در 1690s و اوایل دهه 1700 ماموریت با موفقیت تاج در سال 1985 زمانی که پاتریک امید-جانستون تایید شد به عنوان جدید ارل و عضو مجلس اعیان.

Peskett را اثبات جانشینی 23 خداوند Borthwick یک عنوان است که تبدیل شده بود خفته در سال 1910 درگیر تحقیقات در قرون وسطی بایگانی آوینیون پاپ هر چند او کشف کلید اسناد و مدارک در یک مورد در یک جعبه مقوا در زیر میز بیلیارد در کروکستون خانه در Borthwick و مستغلات.

در سال 1986 خداوند لیون حکم داد که جان Borthwick یک گوسفند کشاورز ثابت کرده حق خود را به عنوان او بموقع در زمان جای خود را در بالا خانه است.

Peskett همچنین تولید شواهد که آل کاپون سابق دوانی بود حق 13th دانبار از Mochrum باشد بارونت; شناسایی کانادا متولد سابق زغال سنگ مدیره کارمند به عنوان رئیس قبیله آرتور; و تایید ادعای ریچارد Oliphant 49 ساله منشی شرکت به رئیس قبیله Oliphant در اولویت به ادعای لورنس فیلیپ کینگتن بلر از Ardblair و Gask که چهره عمومی خانواده است.

و همچنین کار خود را در رئیس جمهور ریگان و نسب او به اصل و نسب از رئیس جمهور George H. W. و جورج دبلیو بوش ردیابی ریشه های خود را به Messing, Essex, به جان خار یک ملک که مورد آزار و اذیت پسر Reynold عبور از اقیانوس اطلس در سال 1631 برای شروع یک زندگی جدید در ماساچوست است. بیشتر به عقب او ترسیم اصل و نسب خود را به ویلیام فاتح.

او شگفت زده شد اما برای دریافت یک unenthusiastic نامه از کاخ سفید: “خانواده نمی مانند تحقیقات من آن را به عنوان ساخته شده آنها نگاه بیش از حد اشرافی زمانی که آنها می خواستند به نظر می رسد مانند تگزاس دامداران” او مشاهده شده است.

در سال 2010 طی یک بحث عمومی در مورد 1701 عمل حل و فصل Peskett گفت: او کار کرده بود که بدون قانون فعلی وارث تاج و تخت بریتانیا خواهد بود Uberto عمر Gasche بزرگ-نوه پادشاه ویکتور امانوئل ایتالیا, طلاق سگ مادر و عکاس زندگی در رم.

هیو Peskett جان سالم به در با همسر دوم خود پاملا توسط یک پسر و دو stepdaughters و یک بچه.

تلگراف لندن

هیو Peskett: 26 آوریل 1932-فوریه 24, 2020,

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>