“او یک جنگنده’: چگونه خانم فیشر در زمان Essie Davis به مراکش


“Jalla, jalla! هیچ وقت برای ایستادن در اطراف ما بسیار پشت!” yells مهدی Elkhaoudy اضافه کردن همان دستور در چند زبان بیشتر برای اندازه گیری خوبی. ما در مراکش نزدیک به ورزازات مرکز صنعت فیلم کشور که در آن ملبورن flapper sleuth Phryne فیشر ساخت یک پاشنه بلند جهش بر روی صفحه نمایش بزرگ در دست فیشر و سردابه از اشک; Elkhaoudy است دستیار اول کارگردان. در اطراف ایستاده است بخشی ذاتی از هر فیلم شلیک کنید. یک مجموعه اضافی swathed در زرق و برق نسخه های بدوی و لباس در حال حاضر لعاب عبارات فرسوده توسط اضافی در سراسر جهان پس از چند روز گفته بودن به عجله کردن و صبر کنید. آن است که هنوز صبح زود است اما نور خورشید منعکس شده از سنگ که در آن یک دختر کوچک است که تکاپوی بالا و پایین برای دوربین خیره کننده است.

Essie Davis stars as Phyrne Fisher in Miss Fisher and the Crypt of Tears, the big-screen version of the wildly popular ABC TV series Miss Fisher's Murder Mysteries.

Essie Davis ستارگان به عنوان Phyrne فیشر در دست فیشر و سردابه از اشک و صفحه نمایش بزرگ نسخه از wildly محبوب مجموعه تلویزیونی ABC خانم فیشر قتل رمز و راز است.

خانم فیشر Murder Mysteriesاقتباس از کری گرین تاریخی رمان رمز و راز و بازیگران Essie Davis به عنوان آن دختر پلیسی که دوست دارد به رانندگی اتومبیل های سریع می تواند پرواز یک هواپیما و یک تپانچه طلایی در کیف دستی او را که یکی از داستان های موفقیت از تلویزیون استرالیا. در حال اجرا بر روی ABC برای سه سری از 2012 تا 2015 نشان داده شد در 100 سرزمین. طرفداران خود را در حال legion. آنها می آیند از آمریکای شمالی به طور خاص به ملبورن برای فراموش خانم فیشر پیاده روی و خود عکس در ’20s مد در سفر خانم فیشر صحنه و لباس نمایشگاه است. شده اند وجود دارد حتی خانم فیشر-منفی – مانند Comicon اما با cloche کلاه – در سیاتل و پورتلند و نیویورک.

هیچ کس نمی تواند پین کردن دقیقا به همین دلیل Phryne فیشر را دستگیر کرده است بسیاری از تصورات. دیویس می گوید: آن را سرگرم کننده به درون او است. “او پر از شادی” او می گوید. “حتی اگر او در برخورد با غم و اندوه بزرگ او به دنبال مثبت او یک جنگنده برای underdog او یک تعویض از قوانین و او را فوق العاده شیطان است.” طرفداران آنها ملاقات معمولا زنان بیش از 55 که می گویند که آنها پیدا کردن خود را الهام بخش. از سوی دیگر خانم فیشر گزارش شده است به یک موضوع محبوب برای قبل از زهاری دختران احزاب است. “زمانی که من صحبت کردن در به طرفداران در استرالیا می گوید:” ناتان صفحه که نقش خانم فیشر مداوم آنها را – نمی خواهد آنها عشق و علاقه کارآگاه بازرس جک رابینسون “این جمعیتی که من اغلب توسط مادر بزرگ مادر و دختر. آنها را به تماشای آن هم در حالی که قفل شده است و به طبخ شام.”

تا زمانی که تولید کنندگان فیونا Eagger و دب Cox, که همچنین می نویسد: اسکریپت نشان داد به امید یک روز ساخت یک فیلم سینمایی نسخه آن دسته از طرفداران سون با یک میلیون دلار – حدود یک نهم کل بودجه – در crowdfunding. که نشان می دهد حمایت می گوید Eagger متقاعد صفحه نمایش استرالیا, Roadshow و دیگر سرمایه گذاران وجود دارد و مردم وجود دارد که می خواستم به آن را ببینید. “این کاملا از روی حیله و تزویر در تلاش برای تامین مالی آن به دلیل آن را نمی کردم آنچه شما می خواهم تماس بگیرید از ویژگی های فیلم-لیست بازیگرانی که به شما کمک کند پول بزرگ لزوما می گوید:” Eagger. سرمایه گذاران می خواستم تاسیس مدیر; او اصرار داشت در خون سرد تونی Tilse یکی از اصلی مدیران در این مجموعه تلویزیونی که تا به حال honed هنر و صنعت خود را با HBO. آنها dangled میلیون ها اگر او را فقط مارگوت رابی به بازی منجر شود. “اما آنچه ما انجام این کار ؟ بخشی از لذت در حال تماشای Essie. هیچ کس دیگری می تواند Phryne برای ما: او با شکوه است.”

تبلیغات

تمام تلویزیون را نشان می دهد مجموعه ای در یا در اطراف ملبورن در سال 1928. این فیلم تا به حال به بزرگتر و جسورانه در هر راه که تشویق افکار عجیب و غریب تنظیم. “ایندیانا جونز قطعا یک سنگ محک می گوید:” Eagger. “ما رفته اند بیشتر برای ماجراجویی-اکشن-قهرمان جنبه از آنجا که ما را افزایش می دهد و مانع از جاه طلبی زمانی که ما در حال کار به یک برنامه تلویزیونی.”

مراکش ایستاده است در الحمایه بریتانیا از فلسطین; این فیلم باز می شود با یک محجبه Phryne پوسته پوسته شدن یک زندان دیوار به یک زن جوان که زندانی شده برای مهیج در برابر رژیم استعماری. به عنوان یک کودک شیرین بود و تنها بازمانده از یک فاجعه که به کشته شدن هر کس دیگری در او ایجاد کرد ظاهرا نتیجه نفرین متصل به زمرد حرز سرقت رفته در آرامگاه raid. در انگلستان (در واقع ملبورن) خانم فیشر مجموعه در مورد ریشه حقیقت آن است که به کمتر را با سحر و جادو از با حرص و اسلحه و دیرینه گناه.

Davis and the crew on the streets of Morocco's Ouarzazate, where part of Miss Fisher and the Crypt of Tears was filmed.

دیویس و خدمه در خیابان های مراکش ورزازات که در آن بخشی از دست فیشر و سردابه از اشک های فیلم برداری شده بود.

ما روز اول صرف در سابق تاکستان است که تبدیل به یک کویر واحه با ایجاد خانه های ساخته شده از گچ تخته و spinifex جوانه از گلدان پنهان در زیر وارد شن و ماسه. صحنه یک فلاش بک به شیرین دوران کودکی قبل از ایجاد کرد نابود شد و مادر او کشته شدند. “من فراموش نقاشی های مفهومی و سپس ما را به آن جا می گوید:” مدیر هنری لنس Whitehouse. گچ تخته معلوم بود بیش از حد صنعتی به پایان رسید و تا به حال به کار کرده و بیش از “آنها نیاز کاه و سرگین شتر” – و هر ساختمان تا به حال به یک متر قطعه قطعه کردن بالا.

روز بعد تمام روستا منتقل خواهد شد ساعت هفت دور به خاک سپرده شود در نزدیکی یک آتشفشان است که یک مشکل را به عنوان آن را بسیار سنگین تر از حد انتظار محلی ایده بسیار سبک وزن و تبدیل به جامد گچ. “همه ما در حال یادگیری” وایت هاوس می گوید stoically. “تعجب در اینجا است که ما تا به حال ناخن اسلحه و ابزار قدرت اما در اینجا ما تا به حال برای خرید ابزار دست.” بیشتر تعجب هنگامی رخ داد که یک جوان نجار با استفاده از یکی از این ابزار – یک جفت انبردست – به جلو و یک درد دندان. “من می خواهم که او را فرستاده شده به یک دندانپزشک می گوید:” وایتهاوس. “اما او گفت: آن را خوب در حال حاضر.”

روز بعد با ایجاد کرد به نحوی بموقع رفته ما در یک مجموعه ای را در بیابان در اصل ساخته ریدلی اسکات در سال 2005 جنگ های صلیبی حماسه پادشاهی از بهشت. آن است که فقط یکی از چهار نسخه از اورشلیم بلندی از شن و ماسه در اطراف ورزازات که بسیار در تقاضا; این خانم فیشر تیم شده است قادر به لغزش در حالی که بزرگتر آلمانی تولید حرکت می کند به مدت سه هفته به رباط. قریب به اتفاق ساختمان به نظر می رسد و در جاهایی احساس می کند مانند جامد گل لباس با یک بازار پر از amphoras, پوست گوسفند, basketware و برخی از سبزیجات است; crenellations همراه تاپس از دیوارهای شهر و همراه بالکن ارائه پنهان vantage امتیاز برای دوربین. چراغ های ذخیره شده در راهروها تحت آن بالکن تحت پوشش در فرش در برابر گرد و غبار. وجود دارد پیچیده حرکت جریان; خانم فیشر رانندگی را از طریق شهرستان گیتس در سال 1924 رنو و تظاهرات در همان دروازه اعتراض علیه حکومت بریتانیا. آن بسیار داغ است.

“بخشی از اینکه از استرالیا است که این نور سخت ما استفاده می شود به می گوید:” راجر Lanser این فیلمبردار و یکی دیگر از دیرینه خانم فیشر التحصیل. “تفاوت در اینجا این است که تضاد ما با سیاه چادر به جای کرم چادر. طبیعت فراهم می کند و رنگ در اینجا.” او همچنین شاداب توسط اضافی. “آنها نگاه فوق العاده است. یک مرد در اینجا کار دائم چرا که او به نظر می رسد مانند عیسی مسیح است. او دور می رود شهر به بركات.” قطعا وجود دارد هیچ نشانه ای از محلی ملالت با امریکا هالیوود است. وایت هاوس می گوید مردم می آیند به تماشای آنها کار بر روی ایجاد کرد مجموعه, دم کردن چای و ارائه مواد غذایی است.

“نیمی از کار انجام شده است با کمد و تنها بودن در اینجا می گوید:” نیکول Chamoun که بازی شیرین را در فلش بک. “تنها بودن در اینجا با افزودنی من خودم در آنها است.” Chamoun بود که نامزد دریافت جایزه برای یک Logie برای نقش خود را به عنوان یک Iraqiqi در SBC مینی سری Safe Harbourرشد در Rowville های خارجی در حومه ملبورن اما پدر و مادر او به لبنان و به زبان اصلی است که لبنان و گویش او می گوید: نزدیک به فلسطین. او تا حدودی خیره شدن به کشف کنند که 11 ساله بازیگر بازی جوان شیرین در صحنه flashback یک ستاره است. “او در درهم MasterChef – او می شود به رسمیت شناخته شده در خیابان!”

بالغ شیرین است که توسط Izabella Yena که خانواده یونانی نشین قبرس. او در تئاتر پس از ترک درام مدرسه در سال 2016 اما این اولین فیلم بلند سینمایی است. در میان کلمات عربی او تا به حال به استاد است و یک معنی فرشته نگهبان است که او می گوید توصیف دیویس برای او. “او شده است بسیار مفید و پس دادن – منظورم این است که او می داند که جهان بهتر از هر کسی. بنابراین به عنوان به زودی به عنوان شما گام به گام در مجموعه جهان از دست فیشر وجود دارد و شما فقط گام به آن است.” او را تحسین شیرین برای او سیاسی فقرات. “این نوع از نقش من می خواهم می خواهم به تماشای تلویزیون. وجود دارد یک دختر جوان به سن و سال من که به نظر می رسد مثل من و آن حال تغییر همه چیز ساخت یک پایه و نیست که سکوت به دلیل محیط زیست است.” او را نمی بینم بسیاری از مردم در تلویزیون که مانند او. “من نمی بینیم بسیاری از یونانیان. اما من فکر می کنم آن را در حال تغییر است. من امیدوارم که آن است.”

ما در حال اقامت در یک هتل در ورزازات در پیچ و خم کوچک ویلا با استخر در دسترس آسان; هالیوود در صحرا. بازیگران و خدمه در اینجا خواهد بود برای سه هفته پس از بازگشت به استرالیا برای سه هفته از تیراندازی. “من در دیگر فیلم هایی که رفته اند از یک سریال تلویزیونی به یک ویژگی و سعی کردم به کار کردن که چرا آنها کار نمی کند بنابراین ما نمی خواهد سقوط به همان تله می گوید:” Eagger. در یک سریال تلویزیونی شخصیت لزوما همان باقی می ماند; در یک فیلم آنها را مجبور به رفتن را از طریق تمام قوس در کمتر از دو ساعت. او امیدوار است که آنها نمی خواهد به راه Kath and Kim.

Davis with Nathan Page, who plays her love interest Detective Jack Robinson, in a scene from Miss Fisher's Murder Mysteries.

دیویس با ناتان صفحه که نقش او عشق و علاقه کارآگاه جک رابینسون در یک صحنه از خانم فیشر قتل رمز و راز است.

وجود دارد دیگر تنش است. “وجود استبداد فاصله و ما نمی توانیم همه را با ما. ما احتمالا understaffed در برخی از مناطق است.” کار در مراکش است که به وضوح متفاوت است: روز کاری دیگر با کمتر زحمت در مورد برنامه. Tilse استفاده می شود به کار در آسیا, او می گوید: او دوست دارد looser رویکرد است. و این درست است, او می گوید که او خوب است در پاسخ خود به خود به آنچه که او می بیند. لقی باعث می شود او عصبی است. “هنگامی که شما در بودجه و برنامه ریزی کلید است,” او می گوید. “شما می دانید تمام ارزش را به روی صفحه نمایش به طوری که آن را یک حقه بازی. اما استرالیایی ها بسیار می تواند انجام دهد و مبتکر و من هیجان زده برای دیدن آنچه که ما می توانید بکشید. و من در آنچه شما فقط دیده می شود فیلمبرداری و من فکر می کنم این است که رفتن به خوب خواهد بود.”

خانم فیشر و سردابه از اشک باز می شود در فوریه 27.

بیشترین بازدید فیلم ها در فرهنگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>