شینزو آبه فشارهای بانک مرکزی ژاپن به سهولت جلوتر از هفته آینده بررسی رای

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد گفت: دولت با همکاری نزدیک با بانک مرکزی ژاپن برای ایجاد ثبات در بازارهای ستون فشار بر بانک مرکزی به سطح شیب دار تا محرک هفته آینده به دفع کردن خطرات به اقتصاد از شیوع کروناویروس.

اظهارات آمد ساعت پس از BOJ فرماندار هاروهیکو کورودا تصریح کرد: بانک مرکزی آمادگی برای عمل در برابر “بسیار ناپایدار” بازارهای پیشنهاد تشدید احتمال اضافی تسهیلی پولی در هفته آینده رای را نقد کنید.

“بازارهای در حال ساخت حرکات عصبی در میان رکود اقتصادی جهانی چشم انداز. بر اساس توافق های انجام شده میان G7 و G20 ملت دولت را به همکاری نزدیک با بانک مرکزی و مقامات کشورهای دیگر به پاسخ مناسب” آبه گفت: در دیدار با حزب حاکم مدیران در روز سه شنبه.

آسیایی, سهام منعکس و بازدهی اوراق قرضه افزایش یافت و از پایین تاریخی در روز سه شنبه به حدس و گمان از هماهنگ محرک از جهانی بانک های مرکزی و دولت آرام وحشت فروش.

نوسانات بازار و گسترش ضربه زدن به اقتصاد از coronavirus بیماری همه گیر در حال اضافه کردن فشار بر روی بانک مرکزی ژاپن به سطح شیب دار تا محرک در آن 18 و 19 مارس نشست.

“وجود دارد عدم قطعیت در زمانی که coronavirus را شامل می شود و بازارهای در حال ساخت بسیار ناپایدار حرکت” کوردا گفت: مجلس در روز سه شنبه.

“ما همچنان به نگه داشتن یک چشم را در مورد چگونگی گسترش این ویروس می تواند بر اقتصاد ژاپن است و قیمت ها به خصوص از طریق بازار داخلی و خارجی تحولات و مناسب عمل می کنند به عنوان مورد نیاز بدون تردید” او گفت:.

به عنوان بحران بهداشت و درمان استوک ترس از رکود اقتصادی جهانی G20 وزیران دارایی و بانک مرکزی فرمانداران متعهد در روز جمعه را “مناسب” مالی و پولی مراحل برای محافظت از اقتصاد از شوک.

بانک مرکزی ژاپن چشم بیشتر ETF خرید

تحت یک سیاست دوبله منحنی عملکرد کنترل بانک مرکزی ژاپن راهنماهای نرخ بهره کوتاه مدت در -0.1% و 10 سال دولت بازده اوراق قرضه در حدود صفر است. همچنین اقدام به خرید دارایی های پر ریسک مانند تبادل وجوه معامله (ETF) به قیف پول به اقتصاد است.

بازار مملو از گمانه زنی که بانک مرکزی ژاپن می تواند تعهد هفته آینده به خرید ETFs در یک سرعت سریع تر از زمان تعهد به انجام این کار توسط حدود 6 تریلیون ین ($58.12 میلیارد دلار) در سال است.

منابع آشنا با بانک مرکزی ژاپن را به فکر کردن می گویند چنین اقدامی است که در میان گزینه های بانک مرکزی ممکن است در نظر گرفتن اگر آن را نزدیک به سقف به عنوان یک نتیجه از مهاجم خرید.

کوردا گفت: مجلس بانک مرکزی ژاپن خریداری کرده بود تجمعی 2.04 تریلیون ین ارزش ETFs از اکتبر سال گذشته است.

او همچنین نشان داد که بانک مرکزی ژاپن را برآورد حاکی از آن منابع از ETFs ممکن است متحمل مقاله زیان بار توکیو شاخص میانگین سهام Nikkei کمتر 19,500. شاخص Nikkei در اطراف ایستادند 19,665 روز سه شنبه پس از به طور خلاصه لغزش زیر 19,000 در تجارت صبح.

این اظهارات تاکید هزینه بانک مرکزی ژاپن وارده با بارگذاری در ETFs که ندارد از بلوغ و در نتیجه به سقوط نمی کردن بانک مرکزی ترازنامه مگر اینکه آنها را به فروش می رساند.

در تلاش برای تسکین بازار وحشت, بانک مرکزی ژاپن صادر اضطراری بیانیه ای در تاریخ 2 مارس متعهد به ارائه نقدینگی کافی از طریق عملیات بازار و دارایی خرید.

پس از آن که بانک مرکزی ژاپن شده است تسریع ETF خرید. آن را خریداری 100.2 میلیارد ین ($979 میلیون) در دوشنبه تطبیق سرعت ضبط از خرید های ساخته شده دو بار در هفته گذشته است.

قبل از اورژانس بیانیه صادر شد, بانک مرکزی ژاپن به طور معمول خرید حدود 70 میلیارد ین در هر روز در هر زمان در آن پا به بازار است.

Eiji Maeda که بانک مرکزی ژاپن را مدیر اجرایی گفت: بانک مرکزی دقیق قیمت روزانه حرکت و اقدام مناسب برای ایجاد ثبات در بازار.

“ما البته تردید نمی به اقدامات اضافی در صورت نیاز بسته به آینده تحولات بازار,” او گفت:.

($1 = 103.2300 ین)

 

(گزارش شده توسط Leika Kihara و Kaori کنکو; ویرایش توسط شری Navaratnam & Simon کامرون-مور)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>