Showtime Networks’ آدم تاونسند به ترک مایکل Crotty نام CFO

Showtime Networks اجرایی معاون رئیس جمهور و رئیس امور مالی آدم تاونسند پله از موقعیت در پایان ماه مارس و پس از 12 سال ترکیب در پی اس و شبکه های CBS.

موفقیت او را در نقش CFO خواهد بود مایکل Crotty خواهد شد که بازگشت به این شرکت پس از سه سال از روی لئامت دادن به عنوان معاون ارشد رئیس جمهور وابسته به درآمد و کسب و کار عملیات به صورت پی اس تا سال 2016. او تنظیم شده است برای نظارت بر شبکه های شرط بندی’ امور مالی تیم در حال حاضر که Showtime بخشی از تازه ادغام شده ViacomCBS. Crotty شروع می شود بلافاصله با تاونسند سرعت انتقال.

تاونسند شده است CFO پس Oct. 2018 پس از یک دهه به عنوان exec معاونت امور مالی شرکت و روابط سرمایه گذار در CBS که در آن او نظارت CBS’ سرمایه گذاری توسعه جامعه و تجزیه و تحلیل شرکت رقابتی موقعیت.

“آدم بوده است ارزشمند برای پی اس شبکه های CBS و نه تنها با مدیریت امور مالی ما بلکه ما به طور کلی رهبری گفت: Showtime رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل David Nevins, در بیانیه ای. “او شده است یک کمک زیادی در رانندگی ما کسب و کار از طریق یک سال از بسیاری از تحولات و با عرض پوزش به از دست دادن او را. ما برای او آرزوی بهترین ها را در چه چیزی انتظار ما خواهد بود هیجان انگیز فصل بعد. ما خودمان تعداد فوق العاده خوش شانس می شود قادر به فریب مایکل بازگشت به پی اس. او بسیار دوست داشت و احترام هر کس او با دوران قبلی خود را از روی لئامت دادن در اینجا و در این سال او به عنوان CFO از بازیکنان تریبون به او داده اند ضروری کارآفرینی و تجربه رهبری است که او به ارمغان می آورد به ما.”

رای بالای رسانه ای روابط سرمایه گذار توسط افسر sellside تحلیلگران سرمایه گذاران نهادی مجله سالانه آمریکا و تیم اجرایی بررسی و به هفت سال راست از طریق 2018 تاونسند بود قبل از CBS, مدیر روابط سرمایه گذار و استراتژی شرکت برای E*تجارت و معاون رئیس جمهور از تحقیقات حقوق صاحبان سهام و Hambrecht & Quist و جی پی مورگان.

“از آن شده است یک افتخار و یک امتیاز به برگزار موقعیت های مختلف من در این شرکت بیش از 12 سال گذشته گفت:” تاونسند. “از اولین retrans معاملات به گسترش جریان, من خوش شانس بوده که تا به حال یک صندلی در خط مقدم صنعت رسانه دراماتیک تغییر و تحول است. و در Showtime دارایی ادغام در ViacomCBS به خوبی جریان دارد و من مطمئن هستم این شرکت در حال حاضر در یک مسیر به سمت خود تغییر و تحول برای آینده است.”

Crotty می آید به پی اس از بازیکنان تریبون wher ehe به عنوان CFO پس از سال 2016 نظارت بر آن سرمایه گذاری, عملیات فروش و بازاریابی, مارک, تولید, استراتژی شرکت های بزرگ و بخش های حقوقی. در دوران اخیر تصدی در Showtime او مسئول برای سه تیم مسئول نظارت و عملیات کسب و کار مدیریت شرکت توزیع درآمد پلت فرم و فروش, بازاریابی و توسعه محصول جدید و خلاقانه, هزینه ها و همچنین هدایت استراتژیک تجزیه و تحلیل در توزیع و رشد مسائل سنتی و غیر سنتی وابسته به حساب. قبل از آن Crotty کار کرده بود در شبکه اسمیتسونیان آرتور اندرسن سهامی عام و شرکت Altria Group. او اولین کار برای Showtime networks به عنوان یک تحلیلگر کسب و کار شروع و در سال 2002.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>