Shree سیمان به جای بله بانک در Nifty50 از Mar 27; موج 6%

سهام Shree سیمان رسید 6 درصد به تومان 25,199.9 روز ملي بورس (NSE) روز چهارشنبه پس از مبادله اعلام کرد که گنجاندن آن در معیار Nifty50 شاخص با تاثير از مارس 27 سال 2020 است.

سیمان ساز pipped Dabur و Godrej فروش محصولات (GSPL) بودند که در میان جلو دونده برای شاخص ورود به پیوستن به Ultratech سیمان به عنوان سیمان تولید کنندگان در bluechip شرکت شاخص. پیدا کردن NSE دایره اینجا

در همین حال بسیاری از تحلیلگران پیگیری سهام را صعودی در آن داده شده همه مثبت هستند در حال حاضر قیمت در.

“ما قوی خطر حرکت نزولی به حاشیه به دلیل رقابت از ظرفیتهای جدید و افزایش احتمال نشت در جلد همراه با گسترش شکاف بین A و C دسته علامت های تجاری. کشیده ارزیابی با EV/EBITDA از 20x و P/E از 38x FY22E و مسطح رشد درآمد برگ دامنه برای حاشیه ایمنی” نوشت: تحلیلگران در Prabhudas Lilladher در آن یادداشت به تاریخ فوریه 17. آنها حفظ ‘کاهش’ امتیاز در سهام با هدف قیمت تومان 19,500.

کسانی که در Motilal Oswal خدمات مالی (MOFSL) بیش از حد نمی بینم هر یک چشم انداز مثبت در سهام به عنوان آنها بر این باورند آن بازار بالقوه سهم سود در طول سه سال آینده در حال حاضر قیمت در. آنها را خنثی امتیاز در انبار.

کلکته مبتنی بر سیمان تولید خواهد شد جایگزین وام دهنده خصوصی YES بانک در شاخص است. بانک نیز مستثنی از این معیار S&P BSE Sensex در دسامبر 2019. در اینجا بخوانید

در ساعت 10:00 am وام دهنده معامله شد 0.86 درصد کاهش در Rs 34.75 در NSE. سهام آمار یک روز به داخل کم از Rs 33.6 پایین 4 درصد است. در مقایسه Nifty50 شاخص تجارت 0.7 درصد بالاتر در 12,076.

سهام این بانک تبدیل شده است بسیار فرار بیش از چند ماه گذشته با توجه به مسائل مختلف از جمله صندوق جمع آوری برنامه های. طبق آخرین ارتباط با بانک را دریافت کرده است غیر الزام آور ابراز علاقه (EoIs) از سرمایه گذاران متعددی از جمله J. C. گل & Co, بریتیش پارک مدیریت سرمایه احا (انگلستان) سهامی عام (بخشی از اووک هیل مشاوران) و نقره ای نقطه پایتخت.

بانک و مشاوران مالی در بحث و گفتگو با این سرمایه گذاران در شرایط تجاری. سرمایه گذاری از جمله قیمت گذاری و حجم از سهام به دست آورد که موضوع به تصویب قانونی این بانک گفت: در یک ارز تشکیل پرونده.

علاوه بر این با توجه به مذاکرات در حال انجام با سرمایه گذاران بالقوه بله بانک معوق اعلام آن در سه ماهه دسامبر (Q3) نتیجه تا مارس 14 سال 2020 است. بیانیه را بخوانید اینجا

در سه ماه گذشته سهام سقوط 47 درصد در NSE که در برابر یک درصد افزایش در Nifty50 شاخص در طول دوره.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>