هند ضربه Shubman گیل و Prithvi شاو در حال انتظار برای مبارزه با آن را برای درب بازکن اسلات در این آزمون برای اولین بار در مقابل نیوزیلند شروع می شود که در بعضی از فوریه 21, اما Gill احساس می کند که آن را در مدیریت تیم به تصمیم می گیرید که آنها مایل به انتخاب است و هیچ مبارزه به عنوان چنین بین دو جوانان است. او در ادامه برای اضافه کردن که هر کس می شود رفتن به آینده نگاه خواهد کرد آن را به حساب.

“بدیهی است که ما فرصت های شغلی آغاز شده و در همان زمان وجود ندارد اما مبارزه به عنوان چنین. هر دوی ما به خوبی انجام داده اند ما در موقعیت های. آن را تا به تیم مدیریت که آنها بازی خواهد کرد. آن را به عنوان اگر مبارزه وجود دارد. هر کس می شود این شانس را به سعی خواهد کرد بهترین استفاده را از این فرصت و اجازه دهید آن را به زباله” 20 ساله گفت.

در حالی که شاو طبیعی, درب بازکن, Gill است که به دنبال برای انطباق با موقعیت. اما رودخانه می گوید که آن را بسیار چالش برانگیز و او می تواند انجام این کار است.

“این چیز جدیدی برای من که از من خواسته شد برای باز کردن نوبت. هنگامی که شما در شماره 4 در حال حاضر شما دو ویکت پایین. این یک سناریوی مختلف یک فشار های مختلف بازی. هنگامی که شما در حال باز کردن نوبت شما باید به مجموعه ای از بازی برای تمام تیم. این یک چیز متفاوت است. و هنگامی که شما در حال باز کردن نوبت شما باید به مجموعه ای از پایه برای دیگر ضربه در آینده به طوری که آن را آسان خواهد بود برای آنها را” او گفت:.

گیل اشاره کرد که حتی به عنوان یک میانه-سفارش رودخانه یکی از نیاز به مراقب باشید در مورد دوم توپ جدید. “…از آنجا که شما در حال بازی در یک جریان خاص و توپ نیست نوسانی که بسیار. هنگامی که آنها را به توپ های جدید شما باید کمی محتاط تر از قبل از شما بودند” او گفت:.

به ضربه زن احساس می کند که در حالی که مردم صحبت از زمین شرایط ملایم می تواند یک عامل مهم به عنوان به خوبی. “باد (نسیم) عامل بسیار مهم است, به خصوص زمانی که شما در حال پنبه حلاجی شده. این پرتاب انجام بسیاری از برنامه ریزی بسته به نسیم. آن است که آسان نیست که به طور مداوم بکشد و قلاب توپ (در شرایط باد می وزد در طول ‘A’ سری)” او نشان داد.

Gill شده است بازی در نیوزیلند بیش از یک ماه به عنوان بخشی از هند ‘یک’ تیم و احساس می کند که کیوی bowlers هدف می تواند دنده ها را از ضربه. اما ضربه احساس می کند که سرخپوستان فقط باید نگاه به بازی بازی های کوتاه توپ.

“من فکر می کنم بولینگ آنها حمله شده است در نظر گرفتن بسیاری از درها با کوتاه توپ به خصوص نیل واگنر. اگر شما نگاه کنید به آخرین سری از آنها در برابر استرالیا که هیچ چیز اتفاق می افتد در حلقه آنها واقعا با تکیه بر کوتاه توپ. به عنوان ضربه زن اگر ما می تواند که از تصویر نمی دهد و درها به کوتاه توپ, از آن خواهد شد واقعا برای ما مفید” او اشاره کرد.

گیل همچنین صحبت در مورد تجربه بازی در انگلستان و گفت که وجود دارد بیشتر نوسان وجود دارد که نسبت به نیوزیلند.

“وجود دارد که بیشتر نوسان در انگلستان وجود دارد و همچنین بیشتر حرکت کردن حلقه نسبت به نیوزیلند. در نیوزیلند توپ نیز کمی متفاوت است اما من احساس انگلستان است که بیشتر به چالش کشیدن زمانی که شما در حال پنبه حلاجی شده به seamers,” او گفت:.

گیل همچنین طعم موفقیت در, Christchurch, در Hagley بیضی برگزاری دومین آزمون و رودخانه گفت که گزاف گویی چیزی است که بازیکنان را مجبور به انطباق با.

“من فکر می کنم درها اینجا واقعا خوب به خفاش در, به ویژه هنگامی که ما در Christchurch. تنها چالشی که ما با آن مواجه شد این بود گزاف گویی بود که واقعا خوب و سازگار” او گفت:.

 

 

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im