قابل توجه بی نظمی های موجود در پاکستان را بالای بانک آمریکا پس از تحریم

یک غرب آسیا بهره برداری از پاکستان بزرگترین بانک نمایش داده شود “بی نظمی قابل توجه” در ارتباط با سیاسی در معرض مشتریان و غربالگری برخی از معاملات با توجه به بازرسی های جنوب کشور آسیایی و بانک مرکزی قرار گرفت که بیش از یک سال پس از قرض دهنده بسته شد از ما سیستم مالی.

یافته های موجود در یک بانک دولتی پاکستان گزارش نهایی در نیمه اول سال 2019 در حبیب عملیات بانک در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی). بازرسی انجام شد پس از Financial Action Task Force (FATF) جهانی دیده بان به صورت غیر قانونی فعالیت های مالی قرار داده و پاکستان بر نظارت خود را لیست.

FATF است که با توجه به بررسی که آیا برای جمع و جور کردن پاکستان یک گام بیشتر به لیست سیاه خود در نشستی در پاریس شروع می شود که در روز یکشنبه. که عواقب جدی برای اقتصاد کشور و نجات برنامه با صندوق بین المللی پول.

FATF در برخی از حبیب بانک امارات متحده عربی شاخه کمک برخی از مشتریان معاملات پنهان با صدور پرداخت سفارشات در نام خود را در حالی که شکاف در خطر پروفایل و نظارت منعکس شده یک “بی اثر انطباق عملکرد و انطباق فرهنگ” بانک مرکزی گفت. در اوایل نسخه پیش نویس آن گزارش بازرسی نیز دیده می شود توسط خبرگزاری بلومبرگ بانک مرکزی گفت: امارات متحده عربی کارکنان skirted قوانین در هنگام باز کردن یک حساب کاربری برای Duduzane زوما پسر در آفریقای جنوبی جاکوب زوما.

بحرانی طبیعت از این یافته ها که قبلا گزارش شده است, ارائه می دهد شواهد بیشتر از انواع ضعیف کنترل FATF شده است به دنبال به طور گسترده تر در ارزیابی خود از پاکستان هر چند بانک مرکزی بازرسی نهایی گزارش همچنین اشاره می کند برخی از اقدامات درمانی صورت گرفته توسط بانک.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>