Simon Cowell صحبت می کند ضمن تشکر از کادر پزشکی پس از تصادف دوچرخه

“America’s Got Talent” خالق و صنعت موسیقی مغول Simon Cowell است تشکر از کارکنان پزشکی در مرکز لس آنجلس او در حال درمان در پس از شکستن پشت او سقوط کردن دوچرخه های جدید در روز شنبه.

“برخی از مشاوره خوب… اگر شما خرید یک برقی دنباله دوچرخه به عنوان خوانده شده کتابچه راهنمای کاربر قبل از شما آن را برای اولین بار. من شکسته اند, بخشی از پشت من. با تشکر از شما برای همه نوع پیام” Cowell توییتی روز یکشنبه با اضافه کردن “و یک تشکر از شما به تمام پرستاران و پزشکان است. برخی از بهترین مردم من تا کنون ملاقات کرد. ایمن ماندن همه است.”

Cowell تا به حال تصادف در حالی که آزمایش دوچرخه در خانه اش در مالیبو کالیفرنیا. او بعدها در بیمارستان بستری و تحت یک عمل جراحی پنج ساعته در پشت او.

“سیمون حال سقوط از دوچرخه خود را در بعد از ظهر شنبه در حالی که تست های جدید خود را دوچرخه های برقی در حیاط در خانه اش در مالیبو با خانواده اش” یک سخنگو گفت: تنوع در روز یکشنبه. “او صدمه دیده خود را به عقب و به بیمارستان منتقل شد. او را خوب انجام, او تحت نظارت است و در بهترین شکل ممکن دست.”

کاول را از دست دو زندگی می کنند نشان می دهد از “america’s Got Talent” در اوت. 11 و 12.

در مه, بازیگر و تهیه کننده Gabrielle Union شکست سکوت خود را در مورد تجربه خود را در مجموعه ای از “america’s Got Talent,” آشکار است که او تا به حال در زمینه آزار و اذیت شکایت علیه NBCUniversal, Fremantle و Simon Cowell را Syco نگرانی در مورد نژاد پرستی و در مجموعه سوء

Cowell کمک به راه اندازی مشاغل پسر گروه یک جهت و خواننده سوزان بویل. در فصل جاری از “america’s Got Talent,” همکار خود را قضات هایدی کلوم, Sofia Vergara, Howie Mandel و میزبان Terry Crews.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>