سنگاپور سینما آماده بازگشایی با ‘شبه’ در میان برای اولین بار منتشر

سینما در سنگاپور به بازگشایی بعد از این ماه به عنوان شهر-دولت طول می کشد گام بیشتر به سوی یک پست جدید-coronavirus نرمال. متعدد اجتماعی فاصله و اقدامات بهداشتی را اطلاع سینما ،

عمده سینمای زنجیره ای اعلام کرد که آنها را بازگشایی درهای خود را از 13 ژوئیه پس از اعلام از Infocomm توسعه رسانه سازمان. برخی از مستقل گفتند که بازگشایی در ژوئیه 15.

“هر دو IMDA و فیلم سنگاپور کمیسیون (SFC) ارزیابی کرده است که اجباری امن اقدامات مدیریت برای سینما لازم اقدامات پیشگیرانه برای مدیریت COVID-19 خطرات مربوط در سینما. اجباری امن اقدامات مدیریت برای سینما هستند در نتیجه مشاوره با ذینفعان کلیدی صنعت” به IMDA بیانیه ای گفت:.

سینما دستور داده شد بسته از 26 مارس به منظور کمک به این شهرستان کنترل گسترش coronavirus. با آن جمعیت 5.5 میلیون سنگاپور ثبت کرده است 44,800 موارد COVID-19 عفونت است.

هر سالن سینما را محدود به حداکثر 50 مشتریان در یک زمان. و مهمانان باید پوشیدن ماسک در همه زمان ها به جز زمانی که از خوردن و نوشیدن. تا پنج افرادی که دوستان و یا خانواده ممکن است با هم نشستن بدون 1 متر فاصله امن مورد نیاز است. اما همه دیگر اعضای مخاطبان باید مطابق با 1 متر فاصله امن مورد نیاز است.

جداگانه زنجیره ای که منتشر شده خود دستورالعمل های اضافی برای چگونه خود را در سینما عمل خواهد شد بعد از دوباره باز کردن. آنها همه استرس متوسط چک, استفاده از دولت صادر شده SafeEntry برنامه و افزایش مایع اقدامات هر چند آنها کمی متفاوت در ترتیبات صندلی.

دفتر جعبه در سنگاپور است که به طور معمول توسط جریان اصلی هالیوود. در روزهای اخیر این را دیده اند از تاریخ انتشار از “شعار” و “مولان” نقل مکان کرد به عقب.

که ممکن است اجازه می دهد کره ای-ساخته شده “قطار به بوسان” عاقبت “شبه جزیره” به میان اولین گسترده انتشار عنوان جدید به بازی سنگاپور تئاتر. آن است که در حال حاضر برای برنامه ریزی یک ماه جولای 15 روز و تاریخ تفرج هماهنگ با اکران در کره جنوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *