خواننده الیوت مدیریت به دنبال جایگزین کردن مدیر عامل توییتر جک دورسی

فعال سرمایه گذار الیوت Management Corp. گرفته است قابل ملاحظه سهام در توییتر, Inc. و قصد دارد به فشار برای تغییرات در شرکت رسانه های اجتماعی از جمله جایگزینی اجرایی جک دورسی به گفته افراد آشنا با این موضوع.

نیویورک-بر اساس شرکت نامزد چهار مدیران به توییتر مدیره گفت: افرادی که خواسته نمی تواند شناسایی شود چرا که این موضوع نیست ،

وجود دارد تنها سه کرسی در دسترس در این سال نشست سالانه اما الیوت می خواستم برای اطمینان حاصل شود که آن نامزد به اندازه کافی مدیران برای پر کردن هر سه صندلی و یا هر جای خالی که ممکن است بوجود می آیند به مردم گفت. دقیق اندازه الیوت است سهام خود را نمی تواند تعیین می شود

الیوت نزدیک سان فرانسیسکو-بر اساس توییتر در مورد آن نگرانی های بخش خصوصی است و تا به حال سازنده بحث و گفتگو با آن را از آن مردم گفت.

نمایندگان برای الیوت و توییتر کاهش یافته است به نظر.

الیوت را فشار می آید و در یک لحظه با آمریکا, انتخابات, بازی های المپیک تابستانی و دیگر رویدادهای مهم مانند گسترش coronavirus که تمایل به جذب بیشتر کاربران و تبلیغ کنندگان به توییتر.

این شرکت تا به حال به پشت بر نوآوری انتخاب به تمرکز بر روی هسته ی اصلی آن سرویس در حالی که رسانه های اجتماعی دیگر رقبا مانند ضربه محکم و ناگهانی, Inc. و Instagram توسعه فیلترها و داستان های محبوب با کاربران خود.

هدف بالقوه

توییتر شده است یک هدف بالقوه برای فعال سرمایه گذاران برای سال. این شرکت تنها دارای یک کلاس از سهام که بدان معنی است که بنیانگذاران دورسی ندارد رای گیری کنترل این شرکت مانند Facebook, Inc.’s مارک زوکربرگ و یا ضربه محکم و ناگهانی موسسان Evan Spiegel و بابی مورفی.

دورسی یکی از تنها افرادی به عنوان مدیر عامل دو شرکت های دولتی در همان زمان — او نیز اجرا می شود Square Inc. که باعث می شود او را به یک هدف بالقوه برای نقد هر زمان که توییتر تصادفا. او همچنین گفت که او قصد دارد برای کار کردن به شش ماه تا یک سال در آفریقا است.

الیوت نیست و تنها سرمایه گذار به ابراز نگرانی در مورد دورسی و توییتر حکومت.

در ماه دسامبر اسکات گالووی استاد بازاریابی در دانشگاه نیویورک استرن دانشکده کسب و کار گذراند نامه خود را در مورد نگرانی های خود به عنوان یک سرمایه گذار در این شرکت است.

‘سلاح های توده جبهه گیری’

“روشن من هدف اولیه این است که جایگزینی مدیر عامل شرکت جک دورسی,” گالووی گفت: در نامه ای سرگشاده به شرکت, اجرایی, رئیس, امید کردستانی. “با این حال شرکت خود را در سلاح های توده جبهه گیری شامل مبهوت هیئت مدیره است که ممکن است نیروی سهامداران به دنبال به جای دیگر مدیران از جمله خود برای اولین بار.”

پس دورسی بازگشت و به عنوان مدیر عامل در ماه جولای 2015 سهام این شرکت کاهش یافته است 6.2% در حالی که Facebook را به دست آورده اند و بیش از 121 درصد در آن زمان.

توییتر 0.6 درصد افزایش به $33.20 در نیویورک در معاملات روز جمعه به شرکت ارزش بازار حدود 26 میلیارد. سهام افزایش یافت به همان اندازه 7.9 درصد پس از نزدیک به طور منظم تجاری.

‘اشکالات مقصر

سهام کاهش یافته است بیش از 20 درصد در اکتبر. 24 پس از این شرکت تحویل داده و در سه ماهه سوم نتایج سقوط کرد که به مراتب کمتر از تحلیلگر تخمین می زند. توییتر نیز گفت: در آن مسائل مربوط به حریم خصوصی مربوط به هدف قرار داده و ادامه خواهد داد به وزن آن تبلیغات کسب و کار. این شرکت مقصر “اشکالات” در راه آن تبلیغات هدفمند و مشترک اطلاعات شخصی برای خانم.

الیوت دارای سابقه ای طولانی از مهیج برای تغییرات در برخی از بزرگترین شرکت های. در این ماه شرکت اعلام خطر در ژاپن SoftBank Corp و گفت: این برنامه ریزی برای فشار به صورت بزرگتر به اشتراک گذاری بیع متقابل و حکومت تغییرات در شرکت چشم انداز صندوق.

الیوت نیز تحت فشار قرار دادند برای تغییرات در AT&T Inc., EBay Inc., ماراتن نفتی پارسیان و Pernod Ricard SA.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>