باران wreaked بیشتر ویران در جنوب شرق کوئینزلند جاده ها از جمله سده بزرگراه در صبح روز جمعه به عنوان بخشی از بریزبن ثبت می افتد بیش از 100 نشان داده می شود.

آن را پس از یک روز خیس در روز پنج شنبه که در سمت چپ رانندگان رشته در جنوب بریزبن جاده ها و آب گرفتگی تعدادی از دیگران منجر به تعدادی از تصادفات ساعته تاخیر اتوبوس را از طریق شهرستان و تقریبا 5000 خانه بدون قدرت.

Flash flooding on Didsworth Street, South Brisbane, after heavy rain on Thursday morning.

جاری شدن سیل در Didsworth خیابان جنوبی بریزبن, پس از باران های سنگین در روز پنج شنبه صبح.اعتبار:RACQ / توییتر

پشت سر هم فاضلاب اصلی در سده بزرگراه در Jindalee باعث شده بود “منجلاب” و مجبور به بسته شدن تمام خطوط عازم شمال با رانندگان خواست برای پیدا کردن یک مسیر در حالی که تعمیرات اضطراری انجام شده است.

Translink توصیه می شود که تمام 460 اتوبوس خواهد بود منحرف از طریق Richlands ایستگاه راه آهن در حالی که 454 اتوبوس خواهد بود رها کردن مسافران در دره ایستگاه.

تبلیغات

در اقیانوس آرام بزرگراه, تصادف عازم جنوب در Greenslopes مسدود شده بود یک خط در حالی که جداگانه تصادف عازم شمال مؤثر در دو سمت راست خطوط نیز باعث به تاخیر می اندازد.

وجود دارد بیشتر گزارش از یک درخت در یک عازم جنوب خط Deagon انحراف با فلش-جاری شدن سیل موثر بر جاده ها در لوگان و در ساحل طلا.

بریزبن شهر دریافت کرده بود 95 millimetres از باران پس از 9 صبح تا پنج شنبه به عنوان بسیاری از بیشتر منطقه شاهد سقوط از بین 50 تا 99 mm) نشان داده است که تمدید جنوب به مرز NSW.

سترتهپین در شهر شمالی ثبت بالاترین مجموع 157 نشان داده می شود.

مناطق اطراف ایپسویچ و Lockyer Valley دیدم بالغ بر 25 تا 49 نشان داده می شود. Coomera در Gold Coast, ثبت 138 نشان داده می شود.

اما این ساحل آفتاب که در مواجهه سنگین ترین آبشار با 170 mm) در Wappa سد و 158 در Eumundi.

سنگین می افتد رهبری اداره هواشناسی به مسئله جزئی هشدار سیل برای Maroochy رودخانه در صبح روز جمعه به عنوان جزئی سطح رسیده بودند بین کیما و Yandina و Wappa سد ریخته بالادست.

ترکیبی از طولانی فرورفتگی به معنی باران است به باقی می ماند بیش از بخش دولتی به هفته آینده از جمله جنوب شرق با یکی دیگر از اوج هوا برای منطقه در روز دوشنبه.

بریزبن است انتظار می رود برای دریافت بیشتر از 10 تا 30 mm) در روز جمعه. آب و هوا اداره گفت: یکشنبه جدید فوقانی از طریق مجموعه ای به “تقویت” بیش از دولت در آخر هفته خواهد آورد بارش باران های سنگین در مجموع به جنوب کشور از دولت شرق شرلویل.

پیش بینی Kimba وانگ گفت: سنگین تر می افتد و پس از آن تغییر دوباره برگشت به طرف جنوب شرق به صورت “مرطوب روز” در روز دوشنبه.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de