صادر شده در: Modified:

پشتیبانی از جناح چپ گرایان ایرلندی Sinn Fein رسید در یک انتخابات در روز شنبه ترک آن گره خورده است با حزب نخست وزیر لئو Varadkar اما بعید به ظهور با بالاترین تعداد کرسی خروج نظرسنجی نشان داد.

تبلیغات

به جای Varadkar خوب Gael است به احتمال زیاد برای رقابت با همکار مرکز-راست رقیب Fianna موفق به امن ترین کرسی و حق را به تلاش برای تشکیل یک دولت ائتلافی – یک وظیفه تحلیلگران نامیده می شود بسیار دشوار است.

این ایپسوس MRBI خروج نظرسنجی نشان داد خوب Gael در 22.4%, Sinn Fein در 22.3 درصد و پیش از انتخابات مورد علاقه Fianna شکست در 22.2 درصد.

Sinn Fein سابق سیاسی ارتش جمهوریخواه ایرلند (IRA) است به احتمال زیاد به سقوط دو نفر دیگر احزاب به دلیل آن سابقه کمتری نامزدها.

هنوز آن نشان دهنده دستیابی به موفقیت عمده تجدید ایرلندی سیاست که برای یک قرن شده توسط خوب Gael و Fianna شکست.

“این یک نتیجه بسیار خوب برای Sinn Fein… اما حتی اگر آن است که یک آماری کراوات انتظار داریم خوب Gael و Fianna موفق به مبارزه با آن را برای به دست آوردن بیشترین کرسی” گفت: Gary مورفی, استاد سیاست در دانشگاه شهر دوبلین.

Fianna شکست بدل شده رفتن به ائتلاف برای اولین بار با Gael و هر دو طرف می گویند که آنها نمی خواهد حکومت با Sinn Fein معنی وجود دارد هیچ آشکار دولت تشکیل می شود او اضافه شده است.

“وجود دارد بسیار rocky بار جلو,” او گفت:.

‘تاریخی انتخابات’

شمارش آغاز می شود در 0900 به وقت تهران روز یکشنبه با برخی از نتایج انتظار می رود از اوایل بعد از ظهر. نهایی و به طور بالقوه قاطع کرسی در ایرلند 160-عضو مجلس ممکن است پر شود و تا روز دوشنبه یا حتی بعد از آن.

خوب Gael و Fianna شکست را گفت: آنها را به احزاب کوچکتر به چه شکل خواهد بود به احتمال زیاد یکی دیگر از اقلیت دولت نیاز به حمایت از یکی از دو حزب اصلی اپوزیسیون نیمکت.

احزاب باید تعویض قدرت در هر انتخابات پس از در حال ظهور از طرف مخالف از ایرلند 1920 جنگ داخلی. آنها را مشابه سیاست در اقتصاد و مبارزه با تروریسم در اروپا تجارت ایران.

Sinn Fein نقل مکان کرد از رهبری جری آدامز دیده می شود توسط بسیاری به عنوان چهره خونین ایرا جنگ علیه حکومت بریتانیا در ایرلند شمالی. خود را نامزد شد بزرگترین برندگان توسط رای به اشتراک گذاری از 14 درصد در آخرین انتخابات در سال 2016.

با خوب Gael و Fianna شکست حاشیه پایین نتیجه نشان داد برخی از اشتها برای تغییر.

“روزهای خوب Gael و Fianna شکست مسلط ایرلندی سیاست بیش از” خوب Gael حزب پارلمانی رئیس مارتین Heydon گفت: ملی پخش RTE.

“انتخابات ما در حال تبدیل شدن بیشتر فرار. بیشتر مانند بسیاری از دیگر کشورهای اروپایی است. توانایی برای تشکیل دولت در حال رفتن به سخت بعد از این.”

نسل جدیدی از سیاستمداران رهبری مری لو مک دونالد پیشگام ناگهانی از حمایت Sinn Fein به خصوص در میان رای دهندگان جوان در تعریف انتخابات مسئله هزینه و در دسترس بودن مسکن است.

معاون رهبر در ایرلندی پارلمان Pearse Doherty گفت: خروج های نظرسنجی ها نشان داده یک رای “تاریخی طبیعت” برای حزب.

“شما می توانید در این ارقام وجود دارد امروز است که به خلق و خوی برای تغییر گفت:” RTE.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de