شش مشهور با شهر نیویورک خانه

وجود دارد تنها یک مکان در جهان است که ممکن بندر بیشتر افراد از لس آنجلس. برای چند دهه, چراغ های روشن و خیابان های باریک از اپل بزرگ را به خود جذب جمعیت به دنبال بهتر شیرینی تر از آفتاب در آسمان لس آنجلس ارائه می دهند. شهر نیویورک به افراد مشهور و ستاره های بزرگ و کوچک از واقعیت تلویزیون زیر به لیست برنده جایزه thespians.

برای خوب پاشنه بلند منهتن خریدار چند نوع مختلف از تسهیلات مسکن در دسترس هستند به دامنه. وجود دارد آپارتمان و حتی حومه-سبک خانه های در برخی از دور می رسد از منهتن. اما یکی از گزینه های محبوب تر در میان وبلاگ است که در واقع فروتن ol’ خانه شهری.

درست است که ایده از یک مجتمع مسکونی در برخی از گران co-op با دربان خدمات و سالن ورزش ممکن است به نظر می رسد مانند آشکار استار تایید انتخاب. اما برای برخی از, زندگی نزدیک به nitty-ریگ دار از خاک و دوده از این شهر ارائه می دهد تا بیشتر معتبر نیویورک تجربه. و هیچ چیز می گوید: “نیویورک” مثل زندگی در یک خانه شهری — و یا حتی بهتر از یک brownstone.

مطمئن شوید که وجود دارد ممکن است چند جنبه های منفی به شهری زندگی می کنند. که به طور کامل 100% مسئول تمام هزینه های مربوط به یک مجتمع مسکونی تسهیلات نیست همیشه سرگرم کننده و اغلب وجود دارد کمتر حریم خصوصی اما تجربه وارد شدن به چت با همسایگان و گرفتن مقاله صبح اغلب باعث می شود تا بدون هیچ زحمتی. اما نگه داشتن در ذهن که اگر این احساسات ممکن است به نظر می رسد برابری طلب این pricetags در خانه قطعا نه. منهتن خانه هزینه واقعی ثروت در حال حاضر در حال اجرا در هر نقطه از $2 میلیون تمام راه را تا به 79 دلار میلیون نفر است.

چک کردن گالری برای دیدن خانه از شش عمیق به جیب افراد انتخاب به آن لگد پشت در کلاسیک سبک نیویورک از درون خود خانه.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>