شش تصویر متحرک بازنشستگی ساکنان خانه تست مثبت برای Coronavirus

شش اضافی سالمندان ساکن در Motion Picture & Television صندوق آسایشگاه در حومه لس آنجلس آزمایش مثبت برای coronavirus آوردن مجموع به هفت.

این MPTF گزارش اولین مورد در روز سه شنبه. حدود 250 صنعت سرگرمی در بازنشستگان زنده در MPTF را واسرمن پردیس در وودلند هیلز کالیفرنیا. تمام هفت ساکنان یا Mary Pickford خانه مراقبت دراز مدت تسهیلات و یا هری را پناهگاه خود آلزایمر واحد.

یک سخنگوی MPTF روز جمعه گفت که تمام هفت در وضعیت با ثبات است. اولین ساکن که تست مثبت در نظر گرفته شد به وست هیلز بیمارستان در لس آنجلس در هفته گذشته با توجه به باب Beitcher, MPTF رئیس جمهور و رئیس اجرایی.

Beithcer گفت که انواع دیگر شش ساکنان در انزوا بال در MPTF است که راه اندازی شد تا به طور خاص برای این منظور است.

هیچ یک از تسهیلات کارکنان و مراقبان باید آزمایش مثبت برای coronavirus. امکانات شده اند در مستند پس از 6 مارس. این MPTF محدود بازديد از اعضای خانواده و ممنوع جمعی تجمعات از جمله مسکونی وعده های غذایی و نمایش فیلم. همه افراد از ورود به دانشگاه در حال اسکن حرارتی به صورت روزانه.

به عنوان از ظهر PDT روز جمعه در لس آنجلس وزارت بهداشت گزارش داد که وجود دارد 4,566 موارد coronavirus و 89 و میر در این شهرستان است.

این MPTF ایجاد شد و در سال 1921 توسط چارلی چاپلین, Mary Pickford, داگلاس فربنکس, D. W. Griffith, کنراد ناگل میلتون آستانه و Douglas Fairbanks, Sr. به ارائه کمک و مراقبت برای کسانی که محدود به معنی حرکت در تصویر میباشد.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>