فرانسوی, ورزشي, مقامات استفاده می شود به ادعای آنها تا به حال کمتر رسوایی سوء استفاده جنسی از دیگران چون خود را ضعیف سیستم بهتر کار می کرد. با این باور در حال حاضر شکسته دولت امیدوار کننده پرقدرت اقدام برای مقابله با بحران roiling فرانسه, اسکیت روی یخ, فدراسیون.

تبلیغات

هنگامی که سابق وزیر ورزش لورا Flessel اظهار داشت: در اواخر سال 2017 در ارتفاع #MeToo واکنش که “هیچ کد سکوت در ورزش” او ادعا باعث ترس در میان کارشناسان در این زمینه که به مدت طولانی هشدار داد که سوء استفاده گسترده در حال وقوع بود در زیر حجاب پنهان کاری.

بیش از دو سال بعد #MeToo موج است در نهایت با, فرانسوی, ورزش, تهدید به غرق دیرین سر از فرانسه در فدراسیون اسکیت با نام مستعار “the Unsinkable”.

روز دوشنبه Flessel جانشین رکسانا Maracineanu احضار Didier Gailhaguet, رئیس, فرانسوی, یخ, ورزشی برای بیش از دو دهه بیش از یک موجی از اتهام تجاوز به عنف که باید لرزاند شکل اسکیت جهان و خواستار استعفای خود را.

این حرکت به دنبال روز از مواد منفجره revelations مجموعه در حال حرکت را با زمان 10-ملی قهرمان اسکیت سارا Aaronson که او را متهم مربی سابق – خود را یک قهرمان سابق – تجاوز به او در اوایل 1990s زمانی که او در سن 15 تا 17.

روز چهارشنبه بعد Aaronson یک کتاب منتشر شد جزئیات مصیبت ورزشی روزانه l’equipe زد طولانی گزارش به سوء استفاده جنسی در اسکیت, شنا و تنیس. تحت عنوان “پایان Omerta (کد سکوت)” روزنامه منتشر شده حساب سه دیگر اسکیت باز که متهم همان مربی و دو نفر دیگر از سوء استفاده و تجاوز جنسی زمانی که افراد زیر سن قانونی بودند.

“وزن حقایق و ادامه آنها در طول زمان نشان می دهد که به طور کلی اختلال وجود دارد در فدراسیون” Maracineanu به خبرنگاران گفت: روز پس از مذاکرات. “دیدیه Gailhaguet نمی تبرئه خودش از او اخلاقی و مسئولیت شخصی, بنابراین من باید از او پرسید که به فرض تمام مسئولیت و استعفا دهد.”

Brandishing بیشتر تهدید وزیر گفت: او را ارجاع موضوع به دادستان عمومی و انقلاب “به طوری که تحقیقات جنایی انجام می شود” تهدید به عقب نشینی دولت در به رسمیت شناختن فدراسیون و وعده داده شده برای کمک در ایجاد یک “انجمن قربانیان”.

Gailhaguet ساخته شده تنها محدود عذرخواهی به عنوان او در سمت چپ این وزارت گفت: “من اشتباهات نه خطا است.” پرسید: اگر او استعفا داد و افزود: “ما فکر می کنم در مورد همه است.”

‘اجرا مانند یک مافیا’

فقط یک هفته پس از یک دادگاه در آمریکا مربی تنیس اندرو Geddes برای 18 سال برای تجاوز به چهار زیر سن قانونی بازیکنان تکان دهنده اتهامات به سختی تعجب می گوید: Philippe Liotard یک جامعه شناس در دانشگاه لیون که نوشته شده است مقالات متعدد در سوء استفاده جنسی در ورزش است.

“شایعات از آنچه اتفاق می افتد در اسکیت شده اند در گردش برای برخی از زمان در حال حاضر,” Liotard گفت: فرانسه 24. “آنچه جالب است این است که وجود دارد در حال حاضر افرادی که مایل به گوش دادن به این حساب از جمله در رسانه ها.”

به گفته پروفسور گرگ Décamps که سران گروه روانشناسی در دانشگاه بوردو کارشناسان استدلال شده است برای سال “که این چیزها اتفاق می افتد در تمام رشته های ورزشی و همه فدراسیونها”, با اسکیت مارک “به خصوص کثیف مورد”.

“در یک طرف شما یک فدراسیون اجرا مانند یک مافیا که در آن مدیران پوشش محافظت و تهدید یکدیگر,” او می گوید از فدراسیون اسکیت. “و از سوی دیگر شما باید این قربانیان بودند که سکوت و دیگران که می دانست چه اتفاقی می افتد اما ترس بیش از حد صحبت می کنند.”

در کتاب خود و در مصاحبه هفتگی willid, Aaronson گفت که او تا به حال بارها و بارها سعی کردم به پرچم مربی او رفتار شد اما “در مواجهه با یک حرکت سازمان یافته سکوت”. او افزود: “اساسا هر کس به من گفت: ‘خود را meds و آرام باشد!’ من اطاعت. من در زمان meds من و من افتاد سکوت.”

سابق اسکیت باز در حال حاضر 44 گفت: willid که پس از او بازنشسته شد او ذکر او ادعا می کند در برابر او مربی به وزیر, ورزش, Jean-Francois Lamour که در پاسخ گفته: “بله, ما باید یک فایل بر روی او, اما ما در حال رفتن به نزدیک چشم ما است.”

وزیر سابق گفت: فرانسه هفتگی او به یاد داشته باشید این گفتگو.

Aaronson مربی ژیل بیر ادامه داد: کار خود را به عنوان مدیر تیم ملی فرانسه و سرمربی تیم ملی برای چندین سال. با توجه به l’equipeاو این موضوع از دو تحقیق و بررسی در اوایل 2000s, پس از شکایت توسط پدر و مادر. پس از استنطاق ورزشی وزارت فسخ قرارداد خود را به عنوان یک مشاور فنی اما او ادامه داد: مربیگری در یکی دیگر از ظرفیت باقی مانده و نزدیک به فدراسیون اسکیت که رئیس جمهور Didier Gailhaguet کاهش یافته است به نظر در هنگام تماس با مطبوعات است.

روز جمعه Beyer اعتراف به داشتن بود “صمیمی” و “نامناسب” روابط با سابق قهرمان اسکیت گفتن AFP او “صمیمانه متاسفم”. اعتراف وادار سریع ملامت از Aaronson که تاکید کرد که مربی او تا به حال نه اعتراف به تجاوز ،

در خود مربیان’ رحمت

مفسران را تشریح آیات تاب فدراسیون اسکیت به عنوان “فقط نوک کوه یخ” و اشاره کرد که دیگر ورزشی نیز ملال انگیز رکورد وقتی که می آید به موارد سوء استفاده جنسی و اقدام بر آنها است.

اواخر سال گذشته تحقیقی سایت فاش منتشر شده یک گزارش مستند 77 مورد از “عمده اختلالات” در سراسر 28 مختلف ورزشی است. این موارد شامل حداقل 276 قربانیان بسیاری از آنها کودکان زیر سن 15.

ورزشکاران جوان به ویژه آسیب پذیر می گوید: Décamps اشاره کرد که جوانان مشتاق برای موفقیت ورزشی به راحتی می توانید پایان تا زیر انگشت شست از مربیان بسیاری از آنها از قهرمانان سابق بت خود را بیان کنید.

“همه ورزشکاران و زنان از ترس برای حرفه خود,” او توضیح می دهد. “حتی برخی از متقاعد کردن خود را که تحمل چنین سوء استفاده یک گام ضروری در مسیر برنده شدن طلا از آنجا که ‘همه شده است از طریق این”. آنها می خواهند به همراه و مربی از A تا Z با کسی که می تواند آنها را تبدیل به قهرمانان و برای رسیدن به این هدف آنها مایل به ‘خشن به کار گرفته شود’. این باعث ایجاد یک زمینه که در آن یک مربی تاثیر به راحتی می توانید جلوه های ویژه گرافیکی را به چیزی شوم.”

شد تشبیه ورزشکاران ارائه به مربیان خود’ قدرت که از رقصنده باله و دانش آموزان در رقابتی ترین مدارس موسیقی. این واقعیت است که مربیان کمک به “شکل” و “تبدیل” ورزشکاران جوان’ بدن می تواند گاهی اوقات فاستر ابهام.

“ورزش می تواند در معرض جوانان به روابط صمیمی با بزرگسالان: جلسات آموزشی می توانید کشش در اواخر شب و مربیان اغلب درایو بچه ها در خانه و پس از آن وجود دارد صرف شب در هتل ها برای بازی دور” او می افزاید.

ضعیف سوء استفاده

زنی از هر گونه ابهام است و هدف از “منشور رفتار خوب” کشیده شده توسط NGO Colosse aux ایتالیایی, همسرم, italian d’argileیا “غول با پا رس”. توزیع به مدارس و دانشکده های سراسر کشور منشور لیست 16 چیزهایی که یک مربی هرگز نباید فراموش مانند دوش گرفتن با جوانان و یا قرار دادن آنها در صندلی جلو اتومبیل خود را.

“اگر ما منشور است که مورد احترام هر دو کودکان و مربیان خود هیچ کس را پیدا خواهد کرد خود را در یک موقعیت خطر می گوید:” سازمان های غیر دولتی بنیانگذار سباستین Boueilh سابق بازیکن راگبی شد که خود را در جوانان خود را.

در هفت سال از تور اولیه و ثانویه مدارس شهری در فرانسه و خارج از کشور Boueilh می گوید او در عین حال به بازدید از یک واحد استقرار و بدون ملاقات با یک قربانی سوء استفاده. “سال گذشته ما بازدید 300 موسسات” او می گوید: “و در هر یک از حداقل دو نفر باز کرد تا در مورد تجارب خود را.”

سابق rugbyman امیدوار است مردم بیشتر خواهد شد صحبت کردن در پی Aaronson خدا از جمله مقامات — بسیاری از آنها را به مرد مانند مربیان در فرانسه 92 فدراسیون ورزشی و هزاران نفر از باشگاه ها هر دو حرفه ای و آماتور در سراسر کشور است.

“برخی از باشگاه ها و فدراسیون های بین المللی ترجیح می دهند به ‘حرکت’ مشکل در جای دیگر به جای گزارش آن را به لکه دار کردن نام خود و ورزش خود,” او توضیح می دهد.

با توجه به افشای یافته است در 77% موارد عاملان سوء استفاده جنسی قادر به ادامه کار خود را در حالی که تحقیقات قضایی شد و در حال بررسی و یا تغییر به یکی دیگر از پست های زیر یک محکومیت کیفری – با وجود این واقعیت است که آن را غیر قانونی برای افراد مجرم جنسی جرم به مربی افراد زیر سن قانونی.

برای اطمینان از مشکلات به درستی پرچم, Décamps می گوید: “دولت باید با ارائه مقامات با تضمین می کند که حرفه خود را نمی خواهد تحت تاثیر قرار زمانی که آنها گزارش موارد سوء استفاده جنسی”.

شنا قهرمان می آفریند امید

Décamps و سایر کارشناسان دعوت شده برای شرکت در یک کنفرانس برگزار شده توسط وزیر ورزش Maracineanu در فوریه 20 به بحث در مورد راه هایی برای مقابله با سوء استفاده جنسی در ورزش از جمله با سفت کردن کنترل مربیان بسیاری از آنها داوطلب.

فرانسوی, ورزشی است که به شدت متکی به سرمایه گذاری شخصی از برخی از 3.5 میلیون داوطلب کارگران از مدیران از باشگاه های ورزشی به رانندگان که به همراه کودکان به مسابقات. در صورت عدم وجود یک چارچوب قانونی باعث می شود آن را سخت به علف هرز از گذشته مجرم. داوطلبان مایل به یک مربی تازه تیم نیاز به تولید یک سابقه کیفری هستند و نه کارفرمایان خود را ملزم به بررسی ملی ثبت نام می برند.

“ما در حال صحبت کردن در مورد آزار جنسی کودکان, به وضوح در مورد پذیرش نیست چیزهایی که در جامعه” Maracineanu, فرانسه, اولین, شنا, قهرمان جهان گفت: دولت فرانسه رادیو در پی Aaronson آیات. “در ورزش این است که حتی کمتر قابل قبول پس از پدر و مادر هر سال با اطمینان سپردن فرزندان خود را بدون درخواست خود به این سوال. آنها باید قادر به ادامه انجام است که,” او اضافه شده است.

تعهد خود را نشانه یک تغییر خوشایند از رویه برای امثال Boueilh طولانی عادت کرده اند به انفعال دولت است.

این استدلال که پیشینیان انجام داده بود “ارزش کمی” او افزود: “این دلگرم کننده برای دیدن ما در نهایت یک وزیر است که تصمیم گرفته است به گاو نر با شاخ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de