زبان در انگلستان پرداخت اپراتور تلویزیون آسمان برنامه نویسی ویترین در تیت مدرن لندن موزه هنر در بانک ها از رودخانه تیمز شنبه شب مدیر اجرایی جرمی Darroch گفت: “در 12 سال من شده است در حال اجرا آسمان من هرگز دیده می شود یک صف بر روی صفحه نمایش است که ما در حال رفتن به در سال آینده یا بیشتر.”

این رویداد توضیح داده شده توسط میزبان خود کریس ایوانز به عنوان “بزرگترین نجومی راه اندازی هر تلویزیون شرکت در بریتانیا انجام شده تا کنون” بود که در صحنه یک تئاتر در لباس پوشیدن به مانند یک شیک پوش, جاز, سالن, با شکوه قرمز مخملی صندلی و هنر-دکو لامپ و سرد و شامپاین و گیاه حاوی زیتون در هر جدول. کارکنان انتظار بودند همه لباس پوشیدن و به عنوان پسران بل مستقیما از “گراند هتل بوداپست.”

در مجموع Evans برگزار شد به روی صحنه مصاحبه با 33 مهمان ستاره که شامل یک paparazzo است dreamscape از تلخیص-آماده مشاهیر از جمله کریکت و “Top Gear” خواننده گروه Freddie Flintoff فوتبال بازیکن و تلویزیون دانشمند جیمی ردنپ, “Game of Thrones” ستاره Maisie Williams, U. s. TV افسانه دیوید شویمر, امی برنده برایان کاکس و نامزد اسکار استیو کوگان.

اما تمرکز شب بود بصورتی پایدار و محکم در را نشان می دهد… “مناسب سبک آمریکایی, راه اندازی” با توجه به Evans. Comcast متعلق به آسمان نازل شده آن را ارائه 80 سری اصلی به انگلیسی, مشترکین در سال جاری افزایش 25 ٪ در سال در سال از سال گذشته با 40 درصد افزایش در حجم های برنامه نویسی از آمریکا

صحبت کردن در مورد آسمان های اصلی تولیدات Darroch گفت: “این تبدیل به یک واقعا بخش مهمی از آنچه ما انجام می دهیم و آنچه مشتریان ما از ما انتظار دارند.” وی افزود: “این یک منطقه که ما در حال رفتن به سرمایه گذاری بیشتری در در چند سال آینده: ما در حال رفتن به سرمایه گذاری ما در آسمان Studios” با اشاره به آن به تازگی تشکیل شده تولید بازو.

او همچنین صحبت در مورد Sky Studios, Elstree آن برنامه ریزی شده 32 هکتار تولید تسهیلات در نزدیکی لندن با 14 صدا مراحل ایجاد 2,000 شغل و جذب در چند سال اول حدود £3 میلیارد دلار ($3.89 میلیارد دلار) در تولید سرمایه گذاری است. “من امیدوارم که آن را می شود واقعا بخش عمده ای از خلاق اکوسیستم در اینجا در انگلستان,” او گفت:.

آسمان مدیر عامل, محتوا, Zai, بنت گفت: “یک سال پیش از ما” و این ساخته شده بر روی دستاوردهای سال گذشته که در آن “ما تا به حال یک coming-of-age برای ما آسمان اصلی برنامه نویسی است.” وی افزود: “ما تا به حال نشان می دهد از سال با ‘چرنوبیل’,” برنده 10 Emmys.

در میان بازگشت را نشان می دهد است “جانشینی” بازیگران کاکس “هوش” بازیگران شویمر و آخرین تکرار از “سفر…” فرمت “سفر به یونان” با کوگان. جدید نشان می دهد که شامل “من نفرت سوزی” با Billie Piper, تاریک, فیلم کمدی “دو هفته برای زندگی” با بازی ویلیامز و خانواده کمدی “پرورش دهندگان” با بازی مارتین فریمن.

در مرحله کاکس گفت: پاسخ به “جانشینی” که او برنده یک گلدن گلوب شده بود “جای تعجب باور نکردنی (…) این نوع از فروتنی,” او اضافه شده است که آن نیز “عجیب و غریب است.” پرسیده شده توسط ایوانز چگونه او می خواهم خود را شخصیت لوگان Roy “چنین حرامزاده” کاکس گفت: “این بسیار آسان است. من فقط تماس بگیرید حرامزاده طرف از شخصیت من است.” او گفت که او ترجیح نمی دانند که چه اتفاقی برای شخصیت خود را در قسمت های آینده خود را به ساخت خود را پیش بینی. “این frisson شما را از دانستن آنچه شما انجام می دهند این است که واقعا هیجان انگیز,” او گفت:.

در میان جنگل بنت درخشید نور افکن در “روز سوم” با بازی Naomie Harris و جود دارد. آسمان-HBO نمایش تولید شده توسط تئاتر تجربی شرکت Punchdrunk در حال تبلیغ به عنوان اولین بار در جهان همهجانبه درام تلویزیونی.

همچنین درآمد ویژه ارائه شد اراذل و اوباش, هیجان انگیز “دار و دستههای لندن” بازیگران Sope Dirisu و جو کول از نویسنده/مدیر Gareth Evans. “ما احساس می کنیم آن چیزی است متفاوت است. ما احساس می کنیم این رنگ لندن در راه های مختلف گفت:” کول که نقش بخش خصوصی تحصیل کرده از یک گانگستر که به بیش از امپراتوری پس از پدرش به قتل رسیده است.

دیگری نشان می دهد بوق و کرنا در شب بود فیلم “پیچ و تاب” تفسیر مدرن از چارلز دیکنز “Oliver Twist” با بازی مایکل کین به عنوان Fagin. تفاله قانون (جود پسر) بود که بر روی صحنه به زمین نشان می دهد و صحبت از هیجان او احساس زمانی که او شنیده ام او می خواهم کار با Caine. “زبان بدن شما آن را همه می گوید” ایوانز اظهار داشت: به عنوان قانون clasped دست خود را با هم با سر خود را متمایل است. “کار با او صادقانه بود یک رویا به حقیقت می پیوندند,” او گفت:.

شرکت ستاره سوفی Simnett گفت کین “را دوست دارد به تماس خود را ‘دیسکو, Mike’ از آنجا که از گذشته خود را به عنوان یک رقاص بزرگ.” “او برخی از حرکت گفت:” قانون است. “اوه آره, باسن بزرگ” اضافه شده Simnett که در توصیف شخصیت قرمز – یک سال 2020 نسخه از نانسی – به عنوان یک “رشته badass فمینیستی… لعنتی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر