آسمان پشتیبانی سیاه زندگی ماده پس از BBC می گوید هیچ به هوا مدالها

آسمان Comcast متعلق به پرداخت اپراتور تلویزیون در انگلیس در آمده است در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش پس از آن پدید آمده است که انگلستان خدمات عمومی پخش بی بی سی به حکومت است که مجریان و مهمانان خواهد بود و نه مجاز به پوشیدن لباس سیاه در زندگی توجه به مدالها در هوا.

“آسمان ورزش متعهد به انجام بیشتر برای مقابله با نژادپرستی برجسته نژادی و بی عدالتی و حمایت از جوامع نهفته نژادپرستی” این شرکت در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. “پشتیبانی ما برای علت های اخلاقی و انتخاباتی که سیاه و سفید زندگی می کند و ماده به جای اینکه برای هر سازمان سیاسی.”

لیگ برتر مسابقات فوتبال بوده است و یک حامی قوی از زندگی ماده هر چند کریستال پالاس شد تیم اول به عموم فاصله خود را از آن پس از جنبش انگلستان شعبه صادر شده چند اظهارات سیاسی.

“ما از لیگ برتر آن باشگاه ها و بازیکنان که در حال ساخت یک قدرتمند بیانیه جمعی که سیاه و سفید زندگی می کند و ماده وجود دارد هیچ جایی برای نژاد پرستی گفت:” آسمان بیانیه. “آسمان ساخته شده است که تعدادی از تعهدات برای مقابله با نژادی و بی عدالتی و حمایت از ضد نژاد پرستی. به عنوان بخشی از این, برخی از صاحب نظران ما را انتخاب کرده اند به پوشیدن لباس سیاه در زندگی توجه به مدالها در هوا و دیگران انتخاب برای حمایت از ضد نژادپرستی علت در بسیاری از راه های دیگر.”

آسمان ورزش پخش خواهد شد غرب هند در مقابل انگلستان کریکت سری بازی ها در بریتانیا از ماه جولای 8, که در طی آن بازیکن از هر دو تیم خواهد sport Black Lives Matter آرم بر روی پیراهن خود را.

“بی بی سی دیده نمی شود برای حمایت از هر نوع باعث بر دیگری و زندگی مهم است که قطعا یک کمپین” یک مقام ارشد BBC منبع گفت: “دیلی تلگراف روزنامه. “بنابراین ما نمی خواهیم هر کسی که بر روی صفحه نمایش به پوشیدن نمادهای بصری پشتیبانی می کند. ما مجریان و مهمانان می توانید بحث در مورد سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست و ما گزارش آن را در عمق. ما نه بی طرفانه در مورد نژاد پرستی. اما پوشیدن مدالها بر روی صفحه نمایش – همانطور که با هر انتخاباتی می تواند یک گام بیش از حد.”

یک سخنگو گفت: روزنامه مستقل: “آن است که تاسیس شده که BBC پخش و روزنامه نگاران نمی تمایل به پوشیدن کمپین نشان و مدالها و مطلقا هیچ چیزی در مورد که اصل تغییر کرده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *