Skydance رسانه های استخدام استفانی Kyoko مک کینون به عنوان مشاور عمومی

Skydance رسانه ای است به نام جانباز سرگرمی اجرایی استفانی Kyoko مک کینون به تازگی ایجاد پست مشاور عمومی.

این شرکت همچنین ترویج Jun آه به رئيس جمهور از کسب و کار جهانی و امور حقوقی.

حرکت آمده پس Skydance را کسب Ilion Studios در مادرید در اوایل این ماه و منعکس کننده این شرکت ادامه داد: تعهد به گسترش است. مک کینون و آه خواهد شد و هر دو گزارش به جسی Sisgold رئیس جمهور و رئیس اجرایی.

مک کینون ارائه خواهد شد کلید حقوقی و استراتژیک راهنمایی در معاملات عمده شرکت از جمله ادغام تامین مالی و سرمایه گذاری مشترک و همچنین نظارت بر اداره شرکت و امور اشتغال برای این شرکت است.

آه را ارتقاء از سر تئاتر و تعاملی در امور کسب و کار می افزاید تلویزیونی و انیمیشن مسئولیت. او را در حال اجرا کسب و کار تمام امور حقوقی و بر مبنای جهانی مربوط به توسعه و تولید و توزیع Skydance هسته محتوای بخش.

“من نمی تواند بیشتر با خوشحالی به استقبال استفانی و تبریک Jun” گفت: Sisgold. “استفانی حقوقی فراست و استراتژیک ذهن نقش مهمی را به عنوان ما همچنان به گسترش جهانی ظرفیت در حالی که در حال اجرا عملیات ما در بالاترین کاربردی و استانداردهای اخلاقی. و Jun ثابت کرده است که او به سرعت فوق العاده ای اجرایی و dealmaker و فوق العاده مستحق این گسترش نقش است.”

مک کینون می پیوندد Skydance رسانه از معاون رسانه ای که در آن او به عنوان ارشد معاونت و معاون مشاور کل نظارت بر قانونی برای تمام پروژه های استراتژیک از جمله بین المللی توسعه, سرمایه گذاری مشترک, ورود به بازار, سرمایه گذاری, سهام افزایش می دهد و ادغام. قبل از معاون او در معاونت حقوقی و امور کسب و کار برای سوت ورزشی.

اوه پیوست, Skydance در سال 2018 شده است و یک بازیکن کلیدی در اجرای تمام معاملات برای Skydance فیلم تخته سنگ همراه با این شرکت $275 میلیون سهام مشارکت معامله بین Skydance, RedBird سرمایه و CJ ENM. قبل از Skydance او در جهانی جاده Entertainment و Warner Bros.

Skydance تولید اعتبارات شامل “ماموریت: غیر ممکن” و “پیشتازان فضا” franchises. عناوین آینده شامل “Top Gun: Maverick,” “بدون ندامت” “چشم مار” و “فردا جنگ است.”

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>