اسلواکی ضد پيوند مخالفت حزب برنده انتخابات پارلمانی توسط حاشیه ای

صادر شده در: تغییر یافته:

اسلواکیایی رای دهندگان دست به یک پیروزی قاطع به مرکز-راست ضد پيوند OLaNO حزب مخالف در روز انتخابات تحت سلطه عصبانی واکنش بیش 2018 قتل یک روزنامه نگار کاوش فساد در منطقه یورو از دولت است.

تبلیغات

داشتن قول داد بلافاصله به فشار از طریق اقدامات ضد فساد که در دفتر OLaNO رهبر ایگور Matovic گالوانیزه رای دهندگان خشم بیش قتل Jan Kuciak و نامزد خود را و سطح بالا پیوند مرگ و میر خود را در معرض.

“ما سعی خواهد کرد برای ایجاد بهترین دولت اسلواکی تا به حال با کمک دیگر رهبران دموکرات اپوزیسیون” Matovic به خبرنگاران گفت که او ادعا کرد پیروزی پس از خروج نتایج نظرسنجی اعلام شد.

“این مرگ Jan Kuciak و مارتینا Kusnirova که از خواب بیدار اسلواکی.”

نخست وزیر پتر پلگرینی از اذعان به شکست به عنوان جزئی رسمی نتایج نشان داد OLaNO پیشی خود را پوپولیستی چپ Smer-SD با شش درصد است.

“تبریک به برنده انتخابات خوب و سلامت و موفق باشید” پلگرینی گفت Matovic اضافه کرد “او خوب بازاریابی, اما ما خواهد بود علاقه مند در چگونه او رسیدگی خواهد شد،”

OLaNO در زمان 24.87 درصد آرا جلوتر از 18.73 درصد برای حاکم پوپولیستی چپ Smer-SD, پارتی, در حالی که محافظه کار ما خانواده را به ثمر رساند 8.34 درصد لیبرال و آزادی و همبستگی (SaS) برنده 5.67 درصد و همکار لیبرال “برای مردم” از رئیس جمهور سابق Andrej Kiska محشور 5.43 درصد از آرا با توجه به بازده از 82.76 درصد از مراکز رای دهی.

نتیجه نشان می دهد Smer-SD فاقد آشکار شرکای ائتلافی آن را به عنوان رد teaming تا با راست ما اسلواکی LSNS که به ثمر رساند 8.27 درصد پشتیبانی می کند.

زمانی که در پاسخ به پرسش خبرنگاران در مورد امکان ائتلاف با OLaNO, پللگرینی کنایه آمیز “هرگز نمی گویم هرگز”.

“اما شما باید برای قرار دادن این سوال به ایگور Matovic که آیا او خواهد بود مایل به انجام این کار یا نه,” او اضافه شده است.

‘ائتلاف بالقوه’

Matovic به خبرنگاران گفت که او موافقت کرده بود از طریق تلفن برای دیدار با رئیس جمهور زوزانا Caputova در “شنبه یا دوشنبه” و او شروع مذاکرات با رهبران دیگر احزاب مخالف است که آن را به مجلس در روز یکشنبه.

قبلا در شنبه Caputova گفت: او را در نظر بگیرید “ائتلاف بالقوه” از رهبران حزب زمانی که تصمیم گیری آنها برای کار با ایجاد یک دولت.

تحلیلگران نشان داده اند که OLaNO خواهد باید این گزینه با توجه به چند احزاب مخالف برای یک ائتلاف.

“این احتمال وجود دارد که این دولت جدید را تا پایان مدت آن است” گفت: اسلواکی تحلیلگر توماس Koziak از رئیس دانشگاه علوم سیاسی مستقر در Kutna Hora, جمهوری چک.

“این احزاب شده اند در اپوزیسیون برای یک زمان بسیار طولانی بنابراین خود را بالا سیاستمداران تشنه قدرت. قدرت قوی ترین چسب” Koziak به خبرگزاری فرانسه گفت.

گفته می شود یک ضربه به سفارش یک تاجر با قابلیت اتصال به سیاستمداران قتل Kuciak و Kusnirova را تبدیل به یک میله رعد و برق خشم عمومی در پیوند در زندگی عمومی است.

“تغییر مقدار مورد نیاز در اینجا” گفت: Daniela Jonasova 35 ساله کارمند دفتری که به گفته او رای دادند OLaNO در براتیسلاوا ايستگاه.

تحلیلگران نشان می دهد که OLaNO را Matovic یک زن 46 ساله رسانه ها ادراک MP اما غیر قابل پیش بینی سیاستمدار می تواند تبدیل به برتر اگر او موفق به متحد کردن متلاشی کرد.

نجابت در سیاست

غیر عادی خود ساخته میلیونر و سابق رسانه ای رئیس Matovic راه اندازی “مردم عادی و شخصیت مستقل — OLaNO” از یک دهه پیش.

با توجه به Bratislava-بر اساس تحلیلگر سیاسی Radoslav Stefancik “این انتخابات در درجه اول در مورد میل به نجابت در سیاست”.

“به جای اعتراض به حکم Smer-SD پارتی در خیابان, مردم انجام خواهد داد تا در مراکز رای دهی” Stefancik به خبرگزاری فرانسه گفت.

دو قتل باعث بزرگترین تظاهرات ضد دولتی پس از کمونیست بار و سرنگون Fico به عنوان نخست وزیر با همکار پتر پلگرینی در نظر گرفتن زمام.

همچنین این رو زوزانا Caputova یک لیبرال وکیل و ضد پيوند فعال از هیچ جا به برنده سال گذشته ریاست جمهوری در این کشور از 5.4 میلیون نفر است.

به شدت وابسته به خودرو-ساخت و رشد اقتصادی در اسلواکیایی اقتصاد پیش بینی شده است به سرعت به 2.2 درصد در سال جاری با توجه به کمیسیون اروپا در آخرین پیش بینی است.

بیکاری نسبتا پایین ایستاده بود و در حدود 5.6 درصد در اواخر سال 2019.

مشارکت اندکی در 63.94 درصد از رای دهندگان رسمی نتایج نشان داد تا از 59.8 در سال 2016.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>