کوچک تئاتر در تعادل آویزان و چهره نامشخص آتی میان Coronavirus همه گیر

گراند تئاتر یکی از کسانی مدنی گنجینه های است که همیشه به نظر می رسد نیاز به صرفه جویی در.

آن ساخته شده بود به عنوان یک خانه اپرا در کوچک کارخانه اره کشی شهر جدید لندن, Wis., در سال 1895. یک قرن بعد آن را اجرا پایین در فیلم, از جان گذشته برای نوسازی.

شهر رای دهندگان به توافق مالیاتی خود را به آن بازگرداند. اما در سال 2010 مالک بود و هنوز هم داشتن یک زمان سخت تبدیل سود. که زمانی که جیم Billek در پا.

Billek که او نیز صاحب دو تک-صفحه نمایش تئاتر در شهرهای دورتر از شمال در طول زمان و در حال اجرا در این محل به عنوان یک چهار-plex برای نه سال گذشته. اما در حال حاضر با شیوع کروناویروس, گراند سینما تئاتر است در دردسر بزرگ.

“من در پایین قطب توتم” Billek می گوید. “اگر ما نمی آیند تا با چیزی است که ما ورشکسته است.”

برخی از کوچک تئاتر شده اند ماهیگیری برای گرفتن یک تکه از $350 میلیارد دلار در وام های فدرال در دسترس ساخته شده در ماه گذشته توسط این بسته محرک. Billek بود و در میان آنها نیست — او می گوید که او نمی باید به اندازه کافی به کارکنان واجد شرایط و حتی اگر او بود او نمی باید یک تیم از حسابداران در دست برای کمک به با کاغذ بازی.

در حال حاضر وجود دارد بسیار به انجام اما نشستن و امیدواریم که زمانی که تئاتر بازگشایی مخاطب را برمی گرداند.

“شما می خواهم برای باز کردن رفو سریع و با مقدار زیادی از افرادی که به نشان می دهد به منظور به نوبه خود در اطراف,” او می گوید. “قدرت شرکت ها و بانک رفتن نیست پس از من در حال حاضر. اما هنگامی که ما در حال باز کردن همه آنها در حال رفتن به می خواهید پول خود را سریع و به خصوص بانک.”

بیل کمپبل صاحب سه تئاتر — شش-plex در Sheridan, Wyo., و یک دوقلو و تک روی صفحه نمایش در مونتانا.

او گفت که او امیدوار است که سینما می تواند به از سرگیری عملیات در پایان ممکن است. او دریافت یک وام کوچک — کمتر از $100,000 — از طریق چک حفاظت از برنامه. که اجازه خواهد داد که او را به نگه داشتن بسیاری از کارکنان خود را حداقل از طریق ممکن است.

“بعضی از بچه های دبیرستان بچه ها احتمالا نمی توانید بیکاری,” او می گوید. “من دولت بیکاری برای کارکنان.”

اگر تئاتر مجاز به بازگشایی آن زمان او انتظار برای ظهور بیشتر یا کمتر صدمه ندیده است. اما دیگر بسته می تواند یک مشکل.

“اگر آن را به چهار ماه پس از آن ما در حال بازگشت به ‘چه کنیم ؟ اخراج کارکنان?'” او می گوید:. “در برخی از نقطه همه چیز رو به بازگشایی شده است.”

راسل آلن اجرا می شود آلن تئاتر مستقر در لاس کروسس, N. M. او پیش بینی واکنش شدید اگر همه چیز همین حالا شروع به زودی.

“برخی از این شهرهای کوچک اطراف نیومکزیکو هیچ کس وجود دارد که کردم [coronavirus],” آلن می گوید. “و شما با داشتن این بازوی قوی دولت به شما گفتن شما نمی توانید باز کنید. آن را سخت به بلع قرص. ما آزادی گرفته شده است. که بسیار نگران کننده است — و آن را آسان به انجام است.”

آلن می گوید او تایید شده برای PPP وام در محله 250.000 دلار است. وام او را قادر به نگه داشتن تمام وقت خود را ضروری کارگران در کارکنان در طول خاموش کردن.

او نگران است که زمانی که او بازگشایی وجود خواهد داشت هر گونه فیلم به نشان می دهد. اما در نهایت او پیش بینی کرد, مخاطبان باز خواهد گشت.

“ما میخوایم که بسیاری از افرادی که می خواهید برای فرار از زندگی,” او می گوید.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>