Snoop Dogg در نهایت معذرت خواهی به گیل پادشاه می گوید: او ‘Overreacted’ با حمله

تقریبا یک هفته پس از ایجاد یک طوفان با تماس گیل پادشاه “یک سگ-سر ب” و گفتن او به “مراقب باشید قبل از ما آمده شما” Snoop Dogg در زمان خود Instagram حساب, دوباره, دوشنبه, این بار به طور رسمی عذرخواهی به سخنگو.

“دو اشتباهات را ندارد ، هنگامی که شما در اشتباه هستید, شما باید آن را تعمیر او گفت:” در آخرین Instagram تصویری که شامل یک زیرنویس رونویسی به مطمئن شوید که هیچ یک از دست رفته و پیام خود را در میان glitchy صوتی. “پس با این حال گفت: گیل پادشاه من عموم پاره شما را با آمدن شما در یک موهن شیوه بر اساس احساسات من عصبانی بودن در سوالاتی که از شما خواسته است. Um (من) overreacted. باید آن را به کار گرفته راه های مختلف از آن است. من مطرح شد راه های بهتر از آن است. بنابراین من می خواهم برای معذرت خواهی به شما علنا برای زبان که من استفاده می شود و تماس با شما از نام شما و فقط بی احترامی است.”

رپر-بازیگر ادامه داد: “من معنی نیست که برای آن به مانند آن است. من فقط ابراز خودم برای یکی از دوستان بود که در اینجا به دفاع از خود” — به معنی Kobe Bryant. “بسیاری از مردم از نگاه کردن به من و آنها عشق من و آنها قدردانی من, بنابراین من می خواهم به اجازه دهید آنها را می دانیم که در هر زمان شما ظروف سرباز یا مسافر تا آن را خوب به آن را تعمیر. آن را خوب به انسان و می گویند که شما در اشتباه هستید. من عذرخواهی می کنیم. امیدوارم ما می توانید بنشینید و صحبت کنید — به بخش خصوصی. یک روز خوب.”

Snoop Dogg گرفته بود و با حرارت قبلی خود را رسانه های اجتماعی ویدئوها کارگردانی در شاه از جمله نه فقط در هفته گذشته آتش زا firestarter اما پیگیری یکشنبه که در آن او سعی به روشن شدن خود را زودتر اظهارات اصرار “من او را تهدید” و “من غیر خشونت آمیز فرد” — در حالی که توقف کوتاه از هر ندامت در آن زمان است.

در اولیه خود را پست Snoop Dogg گفت: “شما نمی آیند پس از f—ing Harvey Weinstein درخواست آنها را dumb-ass سوالات. من مریض میشم. من می خواهم به تماس با شما یکی است. آیا این درست است که اگر من با او تماس بگیرید ؟ بد بو سگ-سر b–! چگونه جرات شما سعی می کنید برای لکه دار کردن من motherf—ing homeboy شهرت پانک motherf—er ؟ احترام به خانواده و پشت کردن b– قبل از ما آمده شما!”

برخی از رپر حامیان ادعا کرد که آتش Snoop بود خود را یک واکنش افراطی و که “بیا تو” هشدار بود که زبان مشترک و تهدید چیزی بیشتر وخیم تر از رسانه های اجتماعی غلیان احساسات. هر گونه تجزیه شده اند ممکن است یک نقطه خوب در یک وضعیت که در آن مهر رئیس جمهور سوزان Zirinsky گفت: پادشاه تخمگذار پایین و سفر با افزایش امنیت به دلیل تهدید به مرگ. حتی با عدم خشونت قابل درک misogynistic تن از اظهارات اولیه نبود به احتمال زیاد به ترک هیپ هاپ ستاره و پاره وقت بازیگر در جا خوب در هالیوود به طور ناگهانی خیلی بیشتر هماهنگ به مسائل زنان از عذرخواهی که چهارشنبه.

Snoop Dogg نبود به تنهایی در نظر گرفتن جرم به پادشاه مصاحبه با بازیکن بسکتبال لیزا لسلی که در آن سخنگو پرسید که آیا این اواخر برایانت میراث بود تحت تاثیر یک تجاوز جنسی در مورد حل و فصل شد در خارج از دادگاه. دفاع از او مصاحبه شاه در زمان عمومی موضوع را با CBS excerpting کلیپ که “کاملا خارج از چارچوب” در یک “بسیار نامطلوب” مد به انتشار “بسیار گسترده است.”

در میان کسانی که از پادشاه از رگبار گلوله از رسانه های اجتماعی حمله شد نیوجرسی و سناتور کوری بوکر که پرسیدم برای کسانی که از شما انتقاد گیل پادشاه به تماشای او مصاحبه کامل. برای بسیاری از شما خود را بررسی کنید و زن ستیزی. برای کسانی که به تهدید و تحریک به خشونت و جلوگیری از آن را بلافاصله. این غیر قابل قبول است. ما باید بهتر انجام دهید.”

سوزان رایس پاره به Snoop Dogg بیشتر به طور خاص, به tweeting های ویدئویی خود را و نوشتن: “این مطرود است. گیل پادشاه یکی از مهمترین اصولی و عادلانه و دشوار روزنامه نگاران زنده است. جاسوس پشت **** کردن. شما برای گیل پادشاه شما آمد در برابر ارتش. شما از دست خواهد داد و نمی توان آن را زیبا.”

او آمد و در زیر آتش و همچنین از هالیوود به شخصیت های مانند Amber Tamblyn (“شرم بر شما Snoop. یک سگ-سر ب–? واقعا ؟ به گیل پادشاه یکی از محبوب ترین زنان و روزنامه نگاران? شما فقط از دست یک فن است و من امیدوارم که شما از دست دادن مقدار زیادی بیشتر برای این”) and Rose McGowan (“اسنوپ و دیگران از آن زمان برای جلوگیری از وحشت گیل پادشاه … حقیقت لطمه می زند. مرگ لطمه می زند. رشد f— up”).

رپر تلاش برای جبران چهار شنبه تمدید شد به عنوان او همراه با آخرین Instagram پست که در آن او نسبت به خود تغییر قلب و شیوه ای برای مادر خود را. “تا به حال بحث با مادرم. با تشکر از تو مادر… 2 اشتباهات را ندارد و آن را حق زمان برای التیام … @gayleking صلح n love…, دعا برای تو و خانواده خود را به عنوان به خوبی به عنوان ونسا و بچه ها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر