صابون موفقیت: Medimix گزارش کسب و کار افزایش coronavirus گسترش

بیش از چند هفته گذشته Medimix پایین-کلید دارویی صابون با نام تجاری است که یک بار جزء اصلی از هتل ها بودجه و سفر راه آهن پیدا کرده است خود محوری به محل موردتوجه وتماشای عموم. متولد شده و فروخته شده به عنوان یک درمان برای بیماری های پوست, نام تجاری تبدیل شده است که 50 سال گذشته هرگز شاهد چنین عظیم له در قفسه های آن. به طوری که این شرکت در حال تلاش برای نگه دارید تا با تقاضا است.

Medimix متعلق به دو شرکت. Cholayil در شمال اجرا توسط پسر موسس V P Sidhan است که گفت: به مخلوط گیاهان و روغن روی کانتر آشپزخانه به یک دارویی مخلوط و سپس به نام صابون نتیجه و آوا در جنوب متعلق به خود را در قانون است. اگر چه این دو در حال اجرا به عنوان جداگانه کسب و کار آنها به اشتراک گذاری نام تجاری. و در حالی که آوا دیده است یک افزایش در تقاضا برای Cholayil وجود دارد یک تغییر محسوس در راه نام تجاری است که درک شده است.

A V Anoop مدیر عامل گروه آوا می گوید تقاضا برای این محصولات به خصوص برای شستشوی دست (صابون مایع) افزایش یافته است و نزدیک به 25 درصد است. “رشد آمد و به عنوان شیرین در این بخش بود که د-رشد” او گفت:.

همچنین بخوانید: Coronavirus زندگی: هند در نظر گرفتن قوی مراحل می گوید که; تلفات افزایش به 9

اما محبوبیت رو به رشد آن به شمار یک چالش است. این شرکت در حال تلاش برای جمع آوری به اندازه کافی عرضه مواد خام (گیاهان) و مواد بسته بندی مانند پمپ های دست. “تامین کنندگان قادر به مطابقت تقاضا به صورت ناگهانی افزایش” Anoop گفت. نیز وجود دارد و نه مردم به اندازه کافی به این صابون داده stay-at-home بخشنامه ها در سراسر کشور است. “ساخت صابون است پر زحمت و وقت و ما تکیه به شدت بر ما کارگران برخی از آنها شده اند با ما برای بیش از 25 سال,” او اضافه شده است.

Coronavirus اتحادش را تغییر تقاضا برای این برند ایجاد کشش برای این محصول به جای تکیه بر یک فشار از بازاریابان و در حالی که در جنوب Medimix در برخورد با آن مشکل از مقدار زیادی از چالش در شمال است یک متفاوت است.

Cholayil این شرکت است که بازار صابون در غیر جنوب هند بازار است که هنوز هم به ساخت اولین آن در دست شستن و sanitiser دسته بندی هایی که دیده اند حداکثر تقاضا در هفته های اخیر. این شرکت در حال رفتن به فرصت طلب و prepone راه اندازی آن از دست شستن برنامه ریزی برای آن را گفت اما معتقد است که برای Medimix ویروس تغییر زندگی خود را برای همیشه لطفا برای.

Pradeep Cholayil رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل Cholayil گفت: “ما احساس می کنیم تقاضا از مراقبت های شخصی را دوباره به حالت عادی پست Covid 19. با این حال مردم را متوجه اهمیت مارک های ساخته شده در اطراف بهداشت است. کمک خواهد کرد که ما نیز در به دست آوردن بیشتر حجم.” او گفت که آنها را به راه اندازی یک جدید دست شستن در مارس و نه مواجهه با هر گونه تولید و چالش های مربوط بر خلاف این گروه در جنوب.

Medimix یک نام تجاری است که می یابد خود را در جای مناسب در یک جای تاسف پیچ و تاب و در زمان. در وحشتزده هستی که مردم مجبور شده اند به گسترش سریع Coronavirus تقاضا برای تمام محصولات بهداشتی افزایش یافت اما سنبله شده است و حتی بیشتر به صورت گیاهی-طبیعی.

محصول و نام تجاری هر دو دارای یک نقش اساسی در افزایش تقاضا گفت: کارشناسان. در روز های اولیه آن Medimix فروخته شد تنها در چنای به عنوان تنها نسخه محصول بلکه به عنوان صابون محبوبیت رشد نام تجاری راه اندازی شد به صورت تجاری در سال 1969 به نام فقط امیزش از کلمات پزشکی و مخلوط کنید. آسان به یاد نام ایستاده بود آن را در جا خوب در طول سال است و اثبات دستی حتی امروز.

Anoop گفت که نام تجاری بهره مند است از افزایش بهداشت ادراک در میان مصرف کنندگان یک عامل است که او معتقد است که بعید است به تغییر حتی زمانی که تهدید ویروس محو می شود. وضعیت موجود را تغییر عادات در ابد و او گفت که نشانه خوبی برای Medimix.

با این حال مقدار زیادی بستگی به شیوه ای که در آن شرکت قادر به اهرم جدید یافت آگاهی در مورد نام تجاری و افزایش محبوبیت. این تماس برای re-موقعیت ورزش است که باید به تعادل تجاری را میراث با ارائه الزامات روز است. آن است که در مورد رانندگی ادراک و تغییر در میان مصرف کنندگان; در مورد قرار دادن فاصله بین گذشته و حال-بعد واقعیت برای برند اما در همان زمان اعمال نفوذ آن میراث Anoop گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>