اجتماعی فاصله نه تنها قانون جدید به عنوان محلی گلف نگه داشتن قرار دادن همراه


هیچ flagsticks درب در سوراخ, هیچ چنگک جمع کردن در پناهگاه تنها یک نفر در هر حشره دار و علامت خود را کارت امتیازی.

این جدید قوانین محلی است که اجازه می دهد گلف – در حال حاضر – به باقی می ماند یکی از آخرین ورزشی قادر به ارائه چند ساعت از هوای محراب از coronavirus نگرانی های مؤثر در جهان است.

Distance from the pin... and each other: Golf clubs have stayed open as one of the few sports people can still play.

فاصله از پین… و هر یک از دیگر: باشگاه گلف مانده اند باز به عنوان یکی از ورزش چند مردم هنوز هم می تواند بازی کند.اعتبار:AAP

فقط در سال گذشته آن را به عنوان یک معامله بزرگ که گلف را قانون گذاران اجازه بازیکنان به ترک flagstick در سوراخ هنگام قرار دادن برای سرعت بخشیدن به بازی.

در حال حاضر سلطنتی و باستانی باشگاه گلف در اسکاتلند رفته است بسیار بیشتر از با سابقه های جدید محلی حکومت گزینه های برای کمک به اطمینان از این بازی ارائه می کنند استراحت بسیار مورد نیاز در زمان بحران.

تبلیغات

گلف استرالیا ابلاغ محلی گزینه های حکومت به ملت را 1500 باشگاه های گلف است و در تماس روزانه با وزیر فدرال برای ورزش ریچارد Colbeck را به تفسیر و تغییر مقررات دولت.

گلف استرالیا اقدام اجرایی راب Armour می گوید: سلامت روان فواید ورزش هستند الهام بخش برای نگه داشتن دوره های باز و GA انتشار به روز رسانی روزانه برای باشگاه در وب سایت خود را.

Only one person per cart is allowed.

تنها یک نفر در هر سبد مجاز است.اعتبار:AAP

“گلف است که یک راه فوق العاده برای استرالیایی ها به خارج و ورزش و نگه داشتن ذهن خود را فعال و در طول زمان سختی برای این کشور و این بازی را می توان در قوانین و مقررات دولت اجرا کرده است برای جلوگیری از ویروس” او گفت:. “اولویت ما در حال حاضر به ارائه وضوح در دولت اطلاعیه برای باشگاه به آنها کمک کند در عمل این پارامترها و توصیه باشگاه های اضافی احتیاطی آنها می توانند.”

وجود دارد تغییرات قابل توجهی برای اطمینان از ایمنی.

گلف clubhouses بسته شده اند و اجتماعی فاصله قوانین گلف بازان باید 1.5 متر از هم جدا.

باشگاه از جمله سیدنی داخلی شهرستان مور پارک – یکی از شلوغ ترین در کشور نیز به حالت تعلیق اجاره چرخ و استخدام باشگاه است.

با چنگک جمع کردن در پناهگاه ترجیح نهفته است می تواند در حال حاضر گرفته شده در داخل پناهگاه و یا می توان آنها را درمان به عنوان زمین تحت تعمیر.

“ما در حال کار خستگی ناپذیر با دولت ها برای ترویج گلف و مزایای این بازی از نظر بهداشت روانی از طریق این دوره از اجتماعی فاصله,” Armour گفت. “گلف منحصر به فرد است که آن را قادر به ادامه که در آن بسیاری از ورزش را تعطیل.

“هدف ما این است که به ارائه یک محیط سالم, اما ما همچنین می خواهم به نشان می دهد گلف یک راه امن برای مردم به تعامل و ورزش در هوای آزاد است.”

AAP

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>