افراد مسن ممکن است را نگه داشته و جدا شده تا پایان سال به محافظت از آنها را از coronavirus اتحادیه اروپا رئیس Ursula von der Leyen گفت: در نظر منتشر شده در روز یکشنبه ،

“بدون یک واکسن ما باید به محدود کردن به عنوان آنجا که ممکن است از تماس با افراد مسن,” او گفت: آلمان روزانه بود.

“من می دانم آن را سخت و دشوار است که جداسازی یک بار اما از آن است که یک سوال از زندگی یا مرگ, ما باید به باقی می ماند منظم و بیمار,” او اضافه شده است.

“کودکان و افراد جوان را به لذت بردن از آزادی بیشتر حرکت زودتر از افراد سالمند و کسانی که از قبل موجود شرایط پزشکی” او گفت:.

همچنین بخوانید: بیش از 22,000 بهداشت و درمان کارگران باید بدانند Covid-19 جهانی: که

او گفت که او امیدوار است که یک اروپایی آزمایشگاه توسعه یک واکسن نسبت به پایان سال.

به اطمینان حاصل شود که مردم می تواند به سرعت واکسینه مقامات در حال حاضر در مذاکرات با تولید کنندگان در آماده سازی برای تولید جهانی او اضافه شده است.

همچنین بخوانید: Covid-19: موثر قرنطینه می تواند برش بهداشت و درمان بار توسط 90%, مطالعه می گوید

انزوای اجتماعی برای سالمندان می تواند خطرات بهداشتی

انزوای اجتماعی و یا خود انزوا در میان افراد مسن می تواند به عنوان جدی برای سلامت نگرانی های خود را به دلیل افزایش خطر جسمی و روانی شرایط: فشار خون بالا و بیماری های قلبی سیستم ایمنی ضعیف و افسردگی و حتی مرگ شود.

جدا از مؤثر بر سلامت و رفاه اجتماعی انزوا نیز می تواند منجر به استئوآرتريت (آرتروز) در افراد مسن نشان می دهد یک مطالعه اخیر.

برخی از 30 درصد از بزرگسالان 65 ساله و مسن تر باید آرتروز به برخی از درجه ای به ویژه در پا و مفاصل.

با وجود این که تا به حال شده است وجود دارد کمی تحقیق در مورد رابطه بین آرتروز و انزوای اجتماعی.

کسانی که نبودند اجتماعی جدا شده تمایل به جوانتر بود و درآمد بالاتر و بیشتر آموزش و پرورش است. آنها همچنین بیشتر احتمال دارد به لحاظ جسمی فعال بودند کمتر درد فیزیکی بود سریع تر راه رفتن بار و در بهتر تمام اطراف بهداشت.

به دلیل انزوای اجتماعی می تواند به بدتر شدن سلامت خود را, محققان پیشنهاد شده است که افراد مسن مبتلا به آرتریت شاید می تواند به نفع از فعالیت های بدنی و شرکت در فعالیت های اجتماعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im