در روز سه شنبه نیوهمپشایر اولیه رای دهندگان را انتخاب کنید بین دو چشم انداز برای حزب دموکرات: Vermont سناتور برنی ساندرز’ سوسیالیستی در دستور کار و سیاست های میانه سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg.

تبلیغات

“بهداشت و درمان است ‘yoo-مرد حق و نه یک امتیاز” برنی ساندرز گفت: تشویق رای دهندگان در شهر هال در هانوفر, New Hampshire در امضای خود بروکلین لهجه به عنوان او گذاشته شد طرح خود را برای مدیکر برای همه در روز یکشنبه. این یک سیاست ایده است که بسیار محبوب با حامیان خود.

Chad Reed, an integrated circuit engineering specialist from Hanover, New Hampshire, February 9th, 2020.
چاد رید یک مدار مجتمع مهندسی متخصص از هانوفر, New Hampshire, فوریه 9th, 2020. © جسیکا لو Masurier

چاد رید 56 زندگی می کند که در هانوفر می گوید ساندرز به او داده امید است. نی خود را از دست داده به عنوان یک مدار مجتمع با صدای بلند مهندسی متخصص در زمانی که شرکت خود را منتقل عملیات به چین است و در حال حاضر بیکار است.

او متکی به خود طرح بهداشت و درمان. “اگر همسر من دست می دهد من اصلا بهداشت و درمان کنه. در قبل از existings من انجام می شود پس از آن مرگ تدریجی دردناک و من ترجیح می دهم به آن را داشته باشند.”

Greg Gabrellas, a member of 'Doctors for Bernie' from LA at a Sanders' town hall in Hanover, New Hampshire, February 9th 2020.
گرگ Gabrellas عضو “پزشکان برای برنی’ از لا در یک ساندرز’ تاون هال در هانوفر, New Hampshire, فوریه 9 سال 2020 است. © جسیکا لو Masurier

حتی وجود دارد یک گروه به نام پزشکان برای برنی. گرگ Gabrellas, 32, یک پزشک مقیم از لا آمده است به نیوهمپشایر به کرباس برای Sanders. “پزشکان در این کشور باید حمایت معنی دار بهداشت و درمان اصلاحات,” او گفت:. “برنی تنها نامزد با یک برنامه به اطمینان حاصل شود که بهداشت و درمان حق است با در نظر گرفتن سود از بیمه درمانی. من فکر می کنم ما آماده است که” Gabrellas اضافه شده است.

ساندرز یک مزیت در این اولیه. او از همسایه ورمونت و انگلستان نامزدها تمایل به انجام به خوبی در نیوهمپشایر. در سال 2016 اولیه او 60 درصد آرا. اما این زمان در اطراف او چهره دیگری چلنجر با یک دستور کار مترقی, ماساچوست, Senator Elizabeth Warren, پس از آن ممکن است سخت برای او به جلب بیش از 30 درصد آرا. که هنوز هم او را در بالا محل.

او واقعا الهام بخش’

پس از ورمونت سناتور قوی در آیووا قفقاز Sanders,’ هسته ای پشتیبانی ثابت کرده است که بسیار با دوام و پایه خود را که بر خلاف سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن انرژی است.

Ramya Chilappa, a pre-med student at Dartmouth College, Hanover, New Hampshire, Feburary 9th, 2020.
Ramya Chilappa یک pre-med دانشجو در کالج دارتموث, هانوفر, New Hampshire, Feburary 9 سال 2020 است. © جسیکا لو Masurier

Ramya Chilappa یک pre-med دانشجو در کالج دارتموث می گوید: بسیاری از افراد جوان در پردیس در حال پیوستن به ساندرز’ کمپین. “من فکر می کنم نکته اصلی این است که او واقعا الهام بخش است و به درستی شناسایی علت ریشه بسیاری از مشکلات در ایالات متحده است که بنیادی سیستماتیک از نابرابری اقتصادی است که باعث می شود آن را غیر ممکن است برای میلیون ها نفر از مردم به افزایش از این وضعیت است که آنها به دنیا آمد.”

در راهرو خارج ساندرز’ تجمع لیز بلوم 77 ساله بازنشسته کاردرمانی از ورمونت می داند که شخصا نامزد شده است و مبارزه برای جهانی بهداشت از سال 1980s, منجر, هواداران در یک تفسیر از “گام به گام” اتحادیه آهنگ از 1960s فعال پیت سیگر.

“برنی همیشه سوسیالیستی” گفت: Blum. “اوباما نتونست به انجام آنچه او وعده داده شده (در بهداشت و درمان) اما برنی او می تواند آن را انجام دهد,” او گفت: با اشاره به باراک اوباما پیشنهاد به ارائه مراقبت های بهداشتی جهانی.

Liz Blum, activist from Vermont, photographed after attending a Bernie Sanders town hall in Hanover, New Hampshire on February 9th, 2020
لیز Blum, فعال, از, ورمونت, عکس پس از حضور در یک برنی ساندرز تاون هال در هانوفر, New Hampshire در فوریه 9th, 2020 © جسیکا لو Masurier

این همه در مورد بهداشت و درمان

نامزدهای دموکرات موقعیت روی داغ دکمه موضوع بهداشت و درمان کپسوله رویکرد خود را به انتخابات. پیت Buttigieg به تصویر می کشد خود را به عنوان بیشتر عمل گرا از Sanders. در یک مبارزه انتخاباتی در لندندرری او توضیح داد که او نمی خواهد پیشنهاد “مدیکر برای همه” مانند حزب سوسیالیست رقیب بلکه “مدیکر برای همه کسانی که آن را می خواهم”. این یک رویکرد است که می رود به خوبی با مستقل در نیوهمپشایر مانند ارین Drissling یک پرستار از لندندرری.

Drissling معتقد است بسیاری از مستقل در نیوهمپشایر (که از حق رای دادن در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات به دلیل آن باز است) ممکن است همان را انجام دهید چرا که آنها نمی مانند این ایده که دیکته شده توسط دولت است.

“اگر شما می خواهم به نگه داشتن خود را بیمه, فوق العاده – آن را انجام دهد. اگر شما احساس می کنید که حتی مدیکر برای همه تبدیل به قطعه ای که شما می خواهید و سپس سوئیچ. اما به بود تبدیل به اطراف و گفته که شما باید برای رفتن در مدیکر برای همهمن فکر نمی کنم که راه درست برای انجام همه چیز در حال حاضر. ما پس از تقسیم به عنوان یک کشور و اینکه گفت چه چیزی را از سمت راست, و داشتن گفته بودن به مراتب از سمت چپ, خط وسط چه انتخاب مورد تمام شده است.”

Bryan and Tommy Pauli and their children, Emma and Greyson at a Pete Buttigieg rally in Londonderry, New Hampshire, February 9th 2020.
برایان و تامی پائولی و فرزندان خود اما و Greyson در پیت Buttigieg تجمع در لندندرری, New Hampshire, فوریه 9 سال 2020 است. © جسیکا لو Masurier

برایان و تامی پائولی یک همجنسگرایان از لندندرری آورده خود دو فرزند, اما و Greyson برای دیدار با Buttigieg.

اگر انتخاب Buttigieg را تبدیل به اولین رئیس جمهور ایالات متحده است. این زن و شوهر که هر دو کار در حسابداری توضیح داد که آنها تاکید کرد در مورد آنچه اتفاق می افتد می تواند به کودکان به تصویب رسید اگر تهمت است دوباره انتخاب شود.

“در ابتدا من میخوام برای رای دادن پیت گفت:” Bryan “اما پس از آن من تو را دیدم او را در لکوونیا و من فقط معتقدم ما نیاز به چهره های جدید در کاخ سفید است. بایدن Warren آنها نمی تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. پیت عبور می توانید از هر دو راهرو. حتی جمهوری خواهان او را دوست دارم و اگر آنها به او را می دانم.”

متی Derosiers, 50, از, نیوهمشایر, اما تا زمانی که او به تازگی گرفته شده هرگز زمان برای حضور یک نامزد تاون هال نشست. اما رئیس جمهور فعلی را shenanigans در واشنگتن انرژی او در این زمان.

“تهمت و چیزهایی که اتفاق می افتد در واشنگتن تحت فشار قرار دادند و من آن را انجام دهد. تغییرات جدی نیاز ساخته می شود و پیت فرد است که می توانید آن را انجام دهید. پیت غیر واشنگتن فرد او جوان آن زمان برای تغییر است.” Derosiers خواهد رای برای Buttigieg روز سه شنبه زیرا او معتقد است که او تنها کاندیدایی است که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

جدید به صحنه سیاسی

اما ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به سخت خواهد بود. وجود دارد بیشتر مردم پوشش در سرما و باران پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع در منچستر روز دوشنبه از حضور در بسیاری از نامزدهای دموکرات تاون هال حوادث.

Trump supporters queue in Manchester, New Hampshire ahead of a campaign rally, 10th Feburary, 2020.
مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان صف در منچستر, New Hampshire جلوتر از یک کمپین تجمع 10 Feburary, 2020. © Yona Helaoua

مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز است معلق در هوا در نزدیکی تمام زمان بالا. در اخیر گالوپ نظرسنجی او ثبت شده 49 درصد تصویب امتیاز.

Pete Buttigieg campaign rally in Londonderry, New Hampshire, February 9th, 2020.
پیت Buttigieg کمپین تجمع در لندندرری, New Hampshire, فوریه 9th, 2020. © جسیکا لو Masurier

Buttigieg گفت: رای دهندگان در راهپیمایی خود را که او در میانه راه بود که بهترین راه رو به جلو برای حزب دموکرات است. “من احترام سناتور سندرز و من فکر می کنم بسیاری از ایده هایی که او خواستار کراوات به ارزش هایی که همه ما به اشتراک بگذارید” او گفت:. “اما در یک لحظه مثل این گفتن آمریکایی ها که شما هر دو رو به یک انقلاب و یا شما باید برای وضعیت موجود است گفتن بسیاری از ما به ما تعلق ندارند.”

Buttigieg استدلال می کند که سوسیالیسم را بیگانه بسیاری از رای دهندگان. در مبارزات انتخاباتی خود سخنرانی او اغلب با اشاره به “آینده سابق جمهوری خواهان” که او می گوید باید با پیوستن به جنبش خود را. برخی از رای دهندگان حتی در مقایسه با Buttigieg که در 38 جوانترین نامزد در مسابقه به فرانسه امانوئل پاکسازی یک میانه رو که تجدید نظر به هر دو طرف این طیف سیاسی.

“این کسی است که کاملا جدید به صحنه سیاسی گفت:” دوریان کلید یک داوطلب که آمد تا از شهر نیویورک به کرباس برای Buttigieg انتخاباتی. “او کسی است که تا به حال چندین دهه از واشنگتن بازگشت-مالش به طوری که واقعا چیز زیادی شبیه به رئیس جمهور امانوئل پاکسازی فرانسه که رئیس جمهور شد در سن 40, Justin Trudeau, نیز به همین ترتیب جوان است و ما باید جدید نخست وزیر فنلاند و نیوزیلند که در 30s خود هستند.”

Dean Brown, a retired political science professor in Hanover, New Hampshire, February 9th, 2020.
دین قهوه ای بازنشسته استاد علوم سیاسی در هانوفر, New Hampshire, فوریه 9th, 2020. © جسیکا لو Masurier

دین قهوه ای, 75 بازنشسته استاد علوم سیاسی استفاده می شود که برای تدریس در دانشگاه مریلند و در حال حاضر زندگی در غرب لبنان, New Hampshire, متقاعد شده است تهمت را برنده انتخابات است.

“مردم آمریکا در حال راه پشت در آموزش و پرورش و کشت و آنها گوش دادن به افرادی که الهام بخش احساسات خام و با شعارهایی مانند” امریکا را بزرگ کرد و آنها فکر می کنم آه من نیازی به رفتن به دکتر بعد از همه گفت:” قهوه ای است.

یک ضرب المثل وجود دارد که دموکرات ها عاشق و خواهان سقوط در خط. هر دو Buttigieg و ساندرز در حال مدیریت را به رای دهندگان سقوط در عشق با آنها. اما آنها نیاز به دموکرات ها را به یک انتخاب که در مورد چشم انداز برای حمایت به منظور یک شات واقعی در ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de