SoftBank گروه Corp. هوا از دست دادن خالص برای سال مالی منتهی به مارس از 900 میلیارد ین ($8.4 میلیارد دلار) تجدید نظر در پیش بینی خود را از حدود دو هفته قبل تا حد زیادی به دلیل کاهش در کسب و کار اتاق-های start-up WeWork.

این شرکت ژاپنی اعلام کرد در یک بیانیه پنج شنبه با استناد به بیش از 1 تریلیون ین غیر عامل زیان از سرمایه گذاری در خارج از آن 100 میلیارد دلار چشم انداز صندوق. آن را قبلا ” گفت: به دلیل از دست دادن خالص خواهد مجموع حدود 750 میلیارد دلار به دلیل writedowns در ارزش سرمایه گذاری در داخل و خارج چشم انداز صندوق.

بنیانگذار Masayoshi پسر شده است, مبارزه با تاثیر از coronavirus در نمونه کارها از شروع یو پی اس او حمایت کرده است در سال های اخیر از WeWork به بارگذاری فن آوری.

شرکت های مانند Brandless را تعطیل, در حالی که دیگران مانند Zume پیتزا را گذاشته کارگران و تجدید نظر در طرح کسب و کار. اپراتور ماهواره ای OneWeb برای ورشکستگی زمینه ماه گذشته.

همچنین بخوانید: آمار Covid-19 هند FMCG بازار برای دیدن کمترین رشد در 4 سال

پسر شرط به شدت در اصطلاح های اقتصاد است که در آن شروع یو پی اس به کمک مردم تقسیم استفاده از اتومبیل و دفاتر و خانه های.

کسانی که کسب و کار شده اند ساخته با این بیماری همه گیر است که بسیار دلسرد مستقیم تعامل انسان.

سافت قرار است گزارش نهایی سود برای سال مالی در مارس 18. SoftBank سهام افزایش یافت 2.9 درصد در توکیو تجارت در خط با بازار سهام ژاپن.

“پسر شدن است خبر بد وجود دارد و به نظر می رسد بازار, تایید,,” گفت: جاستین تنگ, رئیس, آسیایی, تحقیق در ایالات همکاران برای اولین بار در. “هر کس به دنبال به جلو به بلند کردن اجسام از مستندات و کاهش بازگشت به حالت عادی. آن را نیز کمک می کند که SoftBank است در خارج وجود دارد خرید خود سهام.”

همچنین بخوانید: RIL را Q4 PBT می افتد 33% به تومان 9,223 cr با توجه به فشار در پتروشیمی biz

SoftBank ماه گذشته افزایش اندازه برنامه ریزی شده اشتراک خرید مجدد به 2.5 تریلیون ین. که برداشته شده سهام که افتاده بود در حدود 50 درصد از اوج خود در اوایل سال.

Writedowns مربوط به آن WeWork سرمایه گذاری, وام, تعهد و تضمین مالی قرارداد اختصاص 700 میلیارد ین غیر عامل زیان سافت در بیانیه ای گفت:. این شرکت آن را نگه داشته تمام سال چشم انداز برای یک 1.35 تریلیون ین عامل از دست دادن بدون تغییر.

“تصور این است که آنها در حال تهاجمی تر در جمله WeWork مربوط به ضرر و زیان” گفت: Shinji Moriyuki یک تحلیلگر در SBI اوراق بهادار. “است که باید کمک به کاهش خطر بیشتر پایین جاده ها است.”

سال گذشته پس از WeWork تلاش برای به سقوط از هم جدا SoftBank در پا به سازماندهی $9.5 میلیارد دلار کمک مالی قرار داده و خود را افسر ارشد عامل, مارسلو Claure مسئول چرخش به اطراف و کسب و کار. در اوایل سال جاری شرکت ژاپنی اوراق یک بخشی از قرارداد — برای خرید 3 میلیارد دلار از سهام از سهامداران موجود از جمله رئیس سابق اجرایی آدم نویمان.

همچنین بخوانید: کسب و کار استاندارد Covid-19 ردیابی: ردیابی این بیماری همه گیر در هند و جهان

تحت SoftBank کنترل WeWork ارائه شده است برخی از مستاجران تخفیف برای به حداقل رساندن لغو زیر دولت موظف coronavirus قرنطينه اند که غیر ضروری کارکنان سراسر جهان به کار از خانه.

نیویورک-بر اساس شرکت همچنین نشده پرداخت مارس اجاره برای برخی از مکان ها و نزدیک است صاحبخانه در مورد اجاره abatements درآمد-های موافقت نامه و اجاره نامه و اصلاحات آن را به عنوان به دنبال اصلاح بدهی مردم با آگاهی از این موضوع گفته اند.

پسر سرمایه گذاری در هتل-رزرو خدمات اویو هتل ها و خانه ها و بارگذاری در میان بزرگترین در مجموعه خود نیز شانس ضعیف و تورم و زیان در چشم انداز صندوق. آن را احتمالا نوشت حدود 1 تریلیون ین در دارایی در مارس چهارم بر اساس آن قبلا گزارش درآمد. SoftBank نمی جزئیات تمام راه اندازی است که در زمان بازدید.

Oyo که در آن سافت سرمایه گذاری در حدود 1.5 میلیارد دلار در اوایل این ماه furloughed کارکنان در کشورهای خارج از خانه خود را در بازار هند آن را به عنوان تلاش برای زنده ماندن ویروس. Uber سهام در حال معامله حدود 30% زیر قیمت IPO.

“خبر بد به نظر می رسد برای در حال حاضر گفت:” تانگ از ایالات همکاران برای اولین بار در. “اما شما هرگز نمی دانید که چگونه بسیاری از اسکلت وجود دارد در گنجه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de