SoftBank گروه جلوه های دراماتیک $41 میلیارد طرح به فروش دارایی های

Masayoshi پسر است ساخت بزرگترین بازی هنوز به سکوت شک. روز شنبه, ژاپنی, میلیاردر, پرده برداری بی سابقه $41 میلیارد دلار طرح به فروش دارایی ها و ساحل تا SoftBank گروه Corp. فرو ریختن ارزش بازار در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

SoftBank با هدف فروش دارایی به منظور بالا بردن تا آنجا که 4.5 تریلیون ین ($41 میلیارد دلار بیش از سال آینده به خرید سهام و بریده بریده بدهی معادل تقریبا کل آن ارزش بازار در هفته گذشته. مقیاس تلاش تعجب سرمایه گذاران, ارسال, ژاپنی, شرکت, سهام تا 19 درصد است. در عین حال که بخشی از capitalisation سرمایه گذاری خانه دهکدهای از دست داد پس از آن در سال 2020 به اوج خود تأکید نگرانی های مداوم که غلت بخش فن آوری ارزیابی آسیب پسر بدهی لادن شرکت می باشد.

ژاپنی کنگلومرا که همچنین عمل 100 میلیارد دلار چشم انداز صندوق در نظر گرفته شده است به خصوص در معرض شوک های اقتصادی داده های عظیم آن بار بدهی و روابط به سود راه اندازی در سراسر جهان است. روز پس از تجمع آن را هنوز هم بیش از 40 درصد از این سال اوج در ماه فوریه است.

Coronavirus باعث تار و مار نیز گسترش به بازارهای اعتباری و موجب افزایش هزینه بیمه بدهی برابر فرض — از جمله این که از سافت که اعتباری به طور پیش فرض معاوضه لمس بالاترین سطح خود در حدود یک دهه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>