SoftBank هیچ برنامه ای برای بهبود هیئت نظارت از چشم انداز صندوق: گزارش

SoftBank گروه پارسیان هیچ برنامه ای برای افزایش هیئت نظارت از آن 100 میلیارد دلار چشم انداز صندوق دو منبع گفت: نادیده گرفتن تماس از فعال سرمایه گذار الیوت مدیریت و سیگنالینگ حکومت اصلاحات را متوقف کرده اند از این صندوق.

در ماه های اخیر اجرایی Masayoshi پسر ملاقات دیگر الیوت خواسته از راه اندازی 2.5 تریلیون ین (23 میلیارد دلار) بیع متقابل – حیاتی به propping تا SoftBank سهم قیمت به افزایش تعداد خارجی از جمله هیئت مدیره تنها زن است.

با این حال حتی پس از یک فاجعه اجرای شرط بندی در نوپا مثل دفتر های شرکت WeWork که فرو ژاپنی کنگلومرا به بزرگترین-تا کنون سالانه از دست دادن ساختارهای قدرت در چشم انداز صندوق باقی می ماند تا حد زیادی دست نخورده است.

ایالات متحده آمریکا صندوق های تامینی الیوت خواسته SoftBank برای ایجاد یک کمیته فرعی در سطح هیئت مدیره برای نظارت و کمک به چشم انداز صندوق سرمایه گذاری فرایند منابع که قبلا گفته شد ،

SoftBank تحت فشار قرار دادند تا در برابر ایجاد چنین کمیته ای با مدیران این استدلال سرمایه گذاری در حال حاضر بررسی توسط مدیریت ارشد و $3 تا 5 میلیارد دلار معاملات قرار داده است که به شرکای محدود گفت: یکی از این افراد مستقیم با آگاهی از این موضوع که کاهش یافته است به عنوان مهم بود ،

SoftBank کاهش یافته است به نظر. الیوت نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

صندوق عملکرد ضعیف scuppered برنامه ای برای افزایش بیشتر مگا صندوق از سرمایه گذاران از جمله اولین صندوق لنگر حامیان و ثروت و پول های عربستان سعودی و ابوظبی.

عربستان عمومی صندوق سرمایه گذاری نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر. ابوظبی Mubadala کاهش یافته است به نظر.

پسر است که به خوبی شناخته شده برای روده-led سبک سرمایه گذاری و حفظ نهایی می گویند در سرمایه گذاری است. او پیوست و در صندوق خود کمیته توسط مدیریت شریک صالح Romeih و صندوق سر Rajeev Misra – که پاداش دو برابر سال گذشته است.

هند متولد ex-Deutsche Bank AG سرمایه گذار مترادف با صندوق معنی و موقعیت خود را در آنجا امن است, با وجود عملکرد ضعیف یکی از این منابع گفت.

رسانه های بین المللی را با ذکر اسناد و منابع ناشناس ترسیم تلاش Misra به جلو افتادن از رقبا در سازمان است. SoftBank را رد کرده است صحت این گزارش.

پس از WeWork افتضاح پسر متعهد به بهبود نظارت از نمونه کارها شرکت ها و پایان کمک مالی از کسانی که در مبارزه است.

اخیر حکومت تغییرات در سطح گروه شامل ایجاد یک نامزد و پاداش کمیته به ریاست یک مدیر.

یک نقش کلیدی برای نامزدی کمیته های برنامه ریزی جانشینی. 62-year-old Son در ماه گذشته گفت که او ممکن است همچنان پیشرو سافت فراتر از پایان دهه شصت.

اصلاحات را SoftBank نزدیک به غرب هنجارهای اما حکومت گفته کارشناسان هنوز هم وجود دارد چند چک در پسر خود را.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *