سافت رونمایی $4.8 میلیارد دلار بیع متقابل پس از سهام جست و خیز الیوت پشت حرکت

SoftBank گروه پارسیان است بازگشت به $4.8 میلیارد دلار از سهام خود را پس از رکود اخیر یک حرکت است که بخشی از ملاقات به تقاضای فعال صندوق الیوت مدیریت اما موفق به تسکین سرمایه گذاران وحشت از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Paul خواننده-چراغ صندوق حمایت SoftBank را بیع متقابل تا 7 درصد از سهام آن تا آنجا که 500 میلیارد ین (معادل 4.8 میلیارد دلار).

می آید پس از الیوت فشرده SoftBank در اوایل سال جاری به 20 میلیارد دلار در سهام buybacks با فروش کردن سهام خود در e-commerce غول Alibaba است و نزدیک به 25% کاهش در گروه سرمایه گذاری سهام در ماه مارس است.

“SoftBank اعلام قصد خود را برای شروع اولیه بیع متقابل برنامه از 500 میلیارد ین است که به وضوح اولین گام مهم در پرداختن به این شرکت قابل undervaluation و یکی که الیوت پشتیبانی از” الیوت گفت: در بیانیه ای در روز جمعه.

فعال سرمایه گذار که مدیریت حدود $40 میلیارد دلار دارایی گفت: SoftBank قادر خواهد بود به دنبال بیشتر buybacks در مرحله پس از ادغام بین آن واحد با حداکثر سرعت دویدن و T-موبایل.

یک سافت سخنگوی گفت که این شرکت تصمیم به رفتن برای بیع متقابل پس با توجه به این خطر است که بازار سهام در نوسانات می تواند به افزایش تخفیف عمیق است که SoftBank بورس نسبت به ارزش دارایی خود را.

هیچ تازه تامین مالی برنامه ریزی شده است به صورت بیع متقابل به سخنگوی گفت.

“با SoftBank سهام معامله بیش از 50 ٪ زیر ارزش منصفانه, خرید بازگشت سهام یک ایده خوب است. نه تنها آن است که یک قیمت خوب اما قبلی buybacks کمک کرده اند که شرکت برگزاری تخفیف به معنی باریک” گفت: Kirk Boodry یک تحلیلگر در Redex Holdings که منتشر در Smartkarma پلت فرم.

سهام سقوط

SoftBank سهام کاهش یافت و به عنوان مقدار 9.6 درصد به 14 ماه اخیر در روز جمعه در پی سقوط در بازارهای سهام جهانی اما افت ارزش زیان به پایین 5 ٪ در توکیو.

بیع متقابل آغاز خواهد شد در روز دوشنبه برگزار خواهد شد بیش از یک سال, این شرکت در بیانیه ای گفت.

SoftBank گفت: در ماه گذشته این طرح به قرض گرفتن تا 500 میلیارد ین از 16 داخلی و خارجی و موسسات مالی با استفاده از بخشی از سهام خود در شرکت مخابرات SoftBank Corp به عنوان وثیقه برای افزایش آن پول نقد در دست.

وام می آید به عنوان منابع مالی خود را را فشرده شده با ضرر و زیان در آن 100 میلیارد دلار چشم انداز صندوق و به عنوان SoftBank تزریق آن پول نقد خود را به یک جانشین صندوق با توجه به اشتها بدون زرق و برق از سرمایه گذاران خارج کنند.

الیوت یکی از قدرتمند ترین در جهان فعال سرمایه گذاران انباشته از برگزاری تقریبا 3 میلیارد دلار در SoftBank و تحت فشار این شرکت ژاپنی در طیف وسیعی از مسائل از جمله buybacks و بهبود شفافیت.

SoftBank موسس و مدیر عامل شرکت Masayoshi پسر که بارها ادعا کرد که SoftBank سهام مزمن کم ارزش گذاری شده گفت: در ماه گذشته است که در حالی که باز به طور بالقوه خرید سهام او در هیچ عجله به فروش پایین Alibaba خطر است.

بیع متقابل طرح پرده برداری کرد روز جمعه به شرح زیر 600 میلیارد ین اشتراک خرید مجدد آن بزرگترین تا کنون اعلام کرد از یک سال پیش. این بودجه که برنامه با درآمد حاصل از سپر IPO از SoftBank Corp

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>