جامد تقاضای داخلی آسانسور شاخص مدیران خرید بخش خدمات به 7 سال اخیر از رقم 55.5 در Jan

هند غالب خدمات صنعت شروع سال 2020 در یک شناور خلق و خوی به عنوان فعالیت شتاب در ژانویه به بالاترین سطح خود در هفت سال بر تقاضای داخلی قوی خصوصی بررسی نشان داد در روز چهارشنبه.

نتایج به احتمال زیاد برخی از امداد رسانی به بازار و سیاستگذاران پس از تنها هزینه متوسط افزایش اخیر بودجه تا به حال نا امید سرمایه گذاران به دنبال قوی تر محرک برای حمایت از لکنت زبان اقتصاد.

شاخص Nikkei در ژاپن/IHS Markit Services شاخص مدیران خرید افزایش یافت و به رقم 55.5 در ماه ژانویه از دسامبر 53.3. آن را بالاترین خواندن از ژانویه 2013 و بالاتر از 50 علامت جدا کردن رشد از انقباض برای سومین ماه متوالی.

“هند بخش خدمات فنر به زندگی در شروع سال 2020 هجوم انتظارات از شکنندگی و ساختمان به حرکت به دست آورد در پایان 2019,” Pollyanna De Lima, اصلی اقتصاد در IHS Markit گفت: در آزادی.

“با افزایش درآمد کسب و کار ارائه دهندگان خدمات ادامه داد: برای افزایش ظرفیت برای پاسخگویی بیشتر رشد قوی در خرید و فروش.

این خبر خوبی برای افراد جویای کار به خصوص هنگامی که ما در نظر گرفتن نتایج حاصل از این صنعت نشان داد که شدیدترین ترقی در اشتغال از ماه اوت 2012.” یک زیر شاخص ردیابی کسب و کار جدید نیز با صعود به بالاترین سطح خود از ژانویه 2013, تشویق شرکت ها برای حفظ قوی استخدام هستند.

در عین حال همه چیز نیست گلگون شد. جدید کسب و کار صادرات – یک نماینده از تقاضای خارجی – قرارداد ماه گذشته در حال سقوط به پایین ترین سطح خود از ماه مه سال 2018 در تقاضای ضعیف چین و ایالات متحده و اروپا است. فشار می تواند به افزایش بیشتر به دلیل افزایش خطرات جهانی از چین coronavirus بیماری همه گیر است که به سرعت در حال گسترش به کشورهای دیگر و ادعا کرد که نزدیک به 500 زندگی تقریبا همه در سرزمین اصلی چین است.

علاوه بر این قیمت شارژ توسط شرکت های خدمات افزایش یافته و در سریع ترین سرعت در نزدیک به دو سال پس از واضح تر افزایش ورودی هزینه های کسب و کار مجبور به انتقال برخی از تورم فشار به مصرف کنندگان است.

که نشان می دهد تورم به طور کلی باقی می ماند بالاتر از بانک مرکزی هند در میان مدت هدف از 4% ساختن آن دشوار برای بانک مرکزی برای کاهش سیاست های پولی بیشتر است.

“یکی از نگرانی در توسعه این روند برای تورم است. ممکن است این ترجمه را سریعتر افزایش قیمت فروش در سال به آمده است که ممکن است محدود کردن فروش” د لیما گفت.

“شرکت همچنین می توانید انتخاب کنید برای محدود کردن استخدام به منظور حفاظت از حاشیه سود.”

ارائه دهندگان خدمات باقی مانده خوش بینانه در مورد رشد در سال پیش رو اگر چه انتظارات و شاخص باقی مانده است و کمتر از میانگین دراز مدت.

یک بررسی در روز دوشنبه نشان داد کارخانه فعالیت شتاب در سریع ترین سرعت در هشت سال ماه گذشته که همراه با قوی در گسترش خدمات و فعالیت تحت فشار قرار دادند یک شاخص مرکب به 56.3 آن بالاترین سطح از ژانویه 2013.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر