برخی از AFL بازیکنان را پرداخت اگر بازی به نام خاموش

بخش قابل توجهی از AFL بازیکنان خود را پرداخت کاهش می یابد از طریق از دست مطابقت با پرداخت در صورت از بازی لغو شده با توجه به کوروناویروس.

AFL بازیکنان’ انجمن نمایش است که بازیکنان در قرارداد تضمین شده – که در آن آنها پرداخت سالانه حقوق و دستمزد بدون در نظر گرفتن که چگونه بسیاری از بازی های آنها بازی نمی خواهد از دست دادن هر گونه پول در صورت بعید است از بازی ها که به نام خاموش.

اما این بازیکن اتحادیه اروپا گفت که بازیکنان بود که حقوق و دستمزد پایه و پس از آن مسابقه پرداخت – یک گروه که شامل تمام سال اول و دوم بازیکنان – خواهد از دست دادن مسابقه پرداخت و از بازی هایی که لغو شدند.

AFL گفته است که آماده است به صورت احتمالی از بازی قبل از بازی خالی stadia اما مشخص نیست چه اتفاقی خواهد افتاد حتی بیشتر شدید رویداد از بازی لغو شده به دلیل شیوع کروناویروس در طول فصل آینده. این را ببینید تغییرات ثابت است و در میان سناریوهای فرضی که AFL را به قصد مقابله با.

بازیکنان در تضمین پول تمایل به بهتر بازیکنان در باشگاه لیست با پرداخت پایین بازیکنان و بازیکنان جوان با تکیه بر مطابقت با پرداخت برای هر بازی آنها بازی کند. این AFLPA مشاهده است که بر اساس توافق دسته جمعی آنها با AFL که مقرر که سال اول و دوم بازیکنان پرداخت می شود مقدار مشخصی در حقوق و دستمزد پایه به علاوه بازی پرداخت برای بازی در AFL سطح.

بازیکن اتحادیه شده است در گفتگو با AFL در مورد انشعابات coronavirus و انتظار برای دریافت اطلاعات بیشتر در روزهای آینده با حزب کار داشتن تشکیل شده است تا به 10 نفر که شامل AFL افسر پزشکی پیتر هارکورت و مشاور حقوقی سیمون کلارک و انتظار می رود که به استفاده از یک کارشناس به توصیه لیگ در مورد اقدامات مورد نیاز برای جلوگیری از ویروس ها و به حداقل رساندن خرید اینترنتی.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>