‘Songland’ ستاره’ گوش دادن حزب می آید با یک پیام: ‘خلاقیت برنده’ در طول Coronavirus

“Songland” hitmakers Ester Dean, Shane McAnally و Ryan Tedder در زمان یک لحظه از quarantining در خانه و زوم آهنگسازی جلسات به میزبان گوش دادن حزب قبل از مارس 27 قسمت با مهمان H. E. R.

ان بی سی در سری است که تنها سه قسمت را در فصل جدید و در حال حاضر جدولها دو ردیف 1s در iTunes — “شامپاین شب” توسط Lady Antebellum به بالای آیتونز کشور نمودار شماره 1 در کلی نمودار و “Sway” توسط Luis Fonsi آمار No. 1 در نمودار و همچنین به عنوان به طور کلی نمودار و همچنین. دوشنبه شب برنده “مکان اشتباه” از سابق “صدا” شرکت کننده (و ستاره Kevin Smith فیلم Jersey Girl”) Raquel Castro برنده همکاری (با Darhyl Camper جونیور, کاسترو, Ester Dean, H. E. R. McAnally Zachary پاول و Tedder) و ثبت شده توسط H. E. R در حال حاضر در شماره 2 در بخش R&B, Soul نمودار شماره 3 به طور کلی.

این ماموریت نشان می دهد این است که برای برجسته کردن روند آهنگسازی و ارائه مشاوره های ارائه شده توسط امثال دین (که به قلم بازدید به صورت Rihanna, Nicki Minaj and Katy Perry), McAnally (Kacey Musgraves, Blake Shelton, گوئن استفانی) و Tedder (Adele, Beyonce, Kelly Clarkson).

“مردم را دیدم آمار پرونده های آینده از فصل یک و متوجه شدم که اولین و مهمترین آن در مورد همکاری و قرار گرفتن در معرض unsigned ترانه سرایان گفت:” Tedder در طول یک زوم تماس با خبرنگاران. “هدف من این است که این است که بالاترین مقدار از مردم ممکن است آمده نشان می دهد با انتشار معامله و یا آنها را تبدیل به ترانه سرایان حرفه ای تمام وقت. که نقطه ای از آنچه که ما در حال انجام و نشان دادن زیبایی از نوشتن ترانه و سحر و جادو در پشت آن است.”

فصل دو نتیجه تا کنون تشویق شده اند. قسمت اول تقویت مشخصات ترانه سرا مادلین مرلو زمانی که او را “شامپاین شب” انتخاب شد توسط Lady Antebellum به عنوان یک واحد. این گروه پس wowed توسط song — که آنها به پایان رسید و در یک جلسه با نشان دادن مرلو و McAnally (های اعتبارات پاتریشیا Conroy, دین, اندرو DeRoberts تینا آنت Gemza دیو Haywood, چارلز کلی McAnally, Merlo, هیلاری اسکات Tedder و دیو تامسون) — که آنها کاهش یافته و برنامه ریزی شده خود را سرب کردن آهنگ تک “آنچه من می روم.”

در تاریخ 27 آوریل گفت McAnally: “این بیشتر اضافه شده آهنگ در کشور رادیو.” او اعتبار Tedder برای آوردن معیارهای توجه ماشین بزرگ سوابق بنیانگذار اسکات Borchetta. “من فقط دوست دارم که مادلین مرلو این نوع فرصت” Tedder اضافه شده است. “این نوع از چیزهایی که ما خیلی هیجان زده به شما اجازه این ترانه سرایان پیروزی-هنگامی که آهنگ های خود را دریافت کرده اند. برای آنها نه تنها به زمین و یک آهنگ به یک, به آهنگ های خود را ضبط و سپس انتخاب شود به عنوان تنها ؟ این مثل این است که رویا در رویا در رویاهای بنابراین ما در حفظ و بالا بردن نوار در آنچه ممکن است در ‘Songland.'”

در نمودار برنده Pipo بیت (22 ساله فیلیپو Gabella) مفتون “Despacito” hitmaker Luis Fonsi با ترانه “نوسان” (نوشته شده با دین اندرو DeRoberts, Fonsi موریسیو Rengifo, Tedder و آندرس تورس), تحقق یک رویا پس از داشتن تن به تن هنرمند چندین بار در گذشته است.

هر سه ترانه سرایان داستان مشترک خود را در پشت بزرگترین بازدید. McAnally توضیح داد که چگونه او چگونه با نزدیک شدن Blake Shelton با “هیچ کس مانند شما” در طول زندگی در قسمت “صدای.” Tedder صحبت از Jonas Brothers’ سر و صدا “مکنده” دیگری پیش بینی نشده تک سوئیچ. و دین نشان داد که “سلام مادر” آغاز شده از یک Hamptons نوشتن جلسه در نظر گرفته شده برای بیانسه.

در دین نظر “Songland” است “مخزن کوسه” برای ترانه سرایان. “بسیاری از نویسندگان در عشق با اینکه نویسنده در عشق با آواز و در عشق با شنوایی خود را بخوان و … است که 10 درصد از این کسب و کار,” او گفت:. “این [دیگر] 90% توسط A&R, مدیریت, مدیریت آهنگ. … این در مورد بیرون رفتن و بودن یک فروشنده — ضربه زدن بر روی رکورد برچسب’ و هنرمندان درب و آنها گفتن که شما یک محصول است که شما می خواهید آنها را امتحان کنید. بنابراین آن را به عنوان عاشقانه و نویسندگان بسیار عاطفی هستند. ما در حال صحبت کردن در مورد زندگی ما — درباره احساسات ما است.”

مرور کسب و کار در محیط در حال حاضر از coronavirus همه گیر است و حتی بیشتر به چالش کشیدن اما می تواند خوب برای هنرمندان است.

“این یک زمان دشوار برای صنعت موسیقی گفت:” Tedder که تور با یک جمهوری “رفت در این تابستان. جهان نیاز به موسیقی در حال حاضر. این فقط یک بیت از یک باتلاق که چگونه به ترویج آهنگ های جدید. شما می دانید که مردم گوش دادن به موسیقی های قدیمی زیادی است. چگونه می توانم شما را ترویج یک رکورد جدید و هیجان و ارتقاء و اجازه دهید مردم می دانند که از آن وجود دارد ؟ چون هر روز ما در حال رقابت با خبر چرخه از زمان حوادث است.”

دین گفته او “استفاده می شود به مبارزه” به عنوان یک نویسنده اما ارائه شده است که نویسندگان جدید را فرصتی برای با سنگ تیز کردن مهارت خود را با تلاش برای نوشتن در ژانرهای دیگر به عنوان یک ورزش. “این زمان برای رفتن به سمت داخل و ایجاد چیز و اگر همه چیز بلوک شما هر بار که چیزی احساس ترسناک یا ناراحت کننده, که پس از این همه گیر” او گفت:. “خلاقیت برد و باز می شود تا قلب خود را و باعث می شود شما سالم است. شما باید با شما آواز خواندن و نوشتن آهنگ فقط به نگه داشتن خود را در ارتعاش بالاتر از سلامت است.”

Tedder توافق کردند که این “بهترین زمان” به خلاق و یادگیری چیزهای جدید و با استفاده از Mike Posner در نظر گرفتن درس های گیتار به عنوان مثال. گفت: Tedder: “هنگامی که دیگری در حال رفتن به در یک وضعیت که در آن شما لازم نیست که برای مبارزه با ترافیک شما نمی باید به رانندگی در اطراف و ضایعات ساعت از زندگی خود را رها کردن بچه ها و از مدرسه و همه آن چیزهای دیگر. در واقع شما می توانید تمرکز بر هنر و صنعت خود را در حال حاضر. و این است که تنها خود را فرار از یکی از بزرگترین چیزهایی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>