آهنگ برای صفحه نمایش: Dillon Francis در Remixing ‘نارگیل و مهره’ برای کمک به مالیبو رم بهره مند سیاه متعلق به کسب و کار (اختصاصی)

مانند بسیاری از موسیقی رقص همسالان استفاده می شود به صرف 200-به همراه روز از سال به بسته بندی, عرق جمعیت DJ-تولید کننده Dillon Francis تبدیل به virtual DJ مجموعه به ماندن مولد. و شاغل در قرنطینه.

اما حتی برای یک هنرمند استفاده می شود به بازی در چندین جشنواره یک هفته تاثیر بر روی خروجی خود را در خارج از DJ مباحث شروع به گرفتن عوارض خود را. “از آن زمان زیادی از بهره وری را از من دور ساخت در واقع موسیقی می گوید:” فرانسیس که آخرین mixtape, “سحر و جادو واقعی است” سال گذشته کاهش یافته است.

بنابراین زمانی که او نزدیک شد Pernod Ricard را مالیبو رم برای قرار دادن خود را چرخش در یک ریمیکس از ویروسی آمار “نارگیل آهنگ (دا نارگیل و مهره),” انتساب کمک کرد دوباره جرقه موسیقی خود را درایو. “چیزی که من را در یک منطقه محدود کمک می کند تا خلاقیت من رفتن کامل نیروی. من می دانم که بسیاری از مردم می گویند آنها نفرت محدود بودن به ایجاد, اما من آن را دوست دارم به دلیل آن نیروهای شما را به فکر می کنم در راه های مختلف.”

نتیجه این است که “نارگیل مهره مالیبو Remix,” یک سال 2020 پارتی-سرود را در آهنگ های کلاسیک است که کاهش یافته و در روز سه شنبه (4 اوت) برای الهام بخشیدن به یک ویروسی روال رقص لقب #TheCoconutChallenge.

در علاوه بر این به فرانسیس, رقص چالش خواهد بود با حمایت بیش از 30 هنرمندان و اثرگذارندهها در سراسر هفت کشور مختلف از جمله کمدین هانا جوراب ساق بلند, خواننده و مجری رادیو فلور شرق و مدیر خلاق, اشلی, بانجو خواهد شد که تشویق پیروان خود را به عضویت در چالش با انجام حرکات رقص ایجاد شده توسط طراح رقص Matt Steffanina. فرانسیس نیز انتخاب کنید برخی از مطالب ارسالی به بخشی از آهنگ رسمی 100% جمعیت منابع موزيک ويديو با توجه به انتشار 15 سپتامبر.

“این آهنگ شده است در اطراف برای یک مدت طولانی و طولانی است و تا به حال تعداد زیادی از نقش و محبوبیت بنابراین ما فکر آن را مناسب با مالیبو رم و نارگیل ما روح می گوید:” تروی Gorczyca مالیبو نام تجاری مدیر. “این یک راه عالی را به ارمغان می آورد با نام تجاری به زندگی و آهنگ را امروزی تر و الهام بخش مخاطبان ما به رقص و از آن لذت ببرید و لذت بردن از تابستان سرگرم کننده را در یک وضعیت که کمی متفاوت تر از حالت عادی است.”

در واقع تابستان سال 2020 شده است چیزی جز عادی برای جهان و به خصوص کسب و کارهای کوچک در کافه ها و رستوران ها که ستون فقرات مالیبو را توزیع. با توجه به MarketWatch, 55 درصد از کسب و کار در Yelp در ایالات متحده را تعطیل خوب در طول coronavirus بیماری همه گیر. علاوه بر این اداره ملی تحقیقات اقتصادی یافت می شود که 41 درصد از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار در ایالات متحده برخی از 440,000 شرکت شده و با توقیف توسط COVID-19.

که سنگین آمار الهام مالیبو به تعهد 150.000 دلار به ملی شهری لیگ و شرکت اهدا خواهد شد اضافی $1 در هر پست برچسب #TheCoconutChallenge در Instagram, Facebook و Twitter برای حداکثر سهم از 250.000 دلار به کسب و کار متعلق به اوت 4-24. تعادل ظریف از جامعه مبتنی بر انسان دوستی با فصل تابستان سرگرم کننده مهمی بود تن برای نام تجاری به اعتصاب. “بله, ما در حال یک نام تجاری است که همه در مورد تابستان, اما ما می خواستیم و یا شناخت آنچه که در اطراف جهان و کشف کردن چگونه ما می تواند انجام بهترین های ما به دنیا را کمی بهتر” می افزاید: مالیبو را Gorczyca.

برای فرانسیس به “نارگیل مهره ریمیکس” کمک کرده است تا جرقه بزرگترین خلاق اشک پس از قرنطینه و او را وادار به مقیاس خود را به طور منظم DJ کنسرتهایی در مجازی رقص مدار به تمرکز بر روی موسیقی های جدید و همکاری. آهنگ برای صفحه نمایش با نوازنده از خانه اش در لس آنجلس (در بین جلسات پخت و پز برای تهیه جوانه بروکسل و مرغ در هوا خود را سرخ) برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رویکرد خود را به remix, یک Meghan Trainor collab سال در ساخت و به همین دلیل شما نمی خواهد او را ببیند بازی رانندگی در نشان می دهد در هر زمان به زودی.

آیا شما می خواهید برای دریافت درگیر در این همکاری جدید با مالیبو و این به روز رسانی از “نارگیل مهره”?

فرانسیس: مالیبو به من رسید و آنها با ارائه یک آهنگ که همیشه در مورد سرگرم کننده روح از تابستان است. و من همیشه در مورد سرگرم کننده روح از تابستان به خصوص با موسیقی من. این واقعیت که آنها به من اجازه من آزادی خلاق و واقعا تحت فشار قرار دادند که شگفت انگیز بود. ما می خواستیم برای ایجاد چیزی که میخوام در هر استخر در جهان است. متاسفانه ما هنوز در قرنطینه است که چرا ما رو #TheCoconutChallenge. ما هنوز هم می تواند مردم را, رقص, استخر, اجتماعی فاصله برای یک علت مهم گوش دادن به آهنگ ما و آن را به این آهنگ از تابستان است.

Lazy loaded image

دیلون مطبوعات حسن نیت ارائه میدهد دیلون مطبوعات

نحوه آشنایی شما با این آهنگ قبل از ایجاد این ریمیکس و چه عناصر منحصر به فرد را به شما اضافه کردن به خود را قرار دهید چرخش بر روی آن?

من تا حدودی با آن آشنا; من تا به حال دیده مم نسخه از آن است که من فکر می کنم تا به حال 170 میلیون بازدید در یوتیوب زمانی که آنها آن را به من. در ابتدا این بود که کسی گفت: “سلام شما می توانید ریمیکس Blink 182?” من چنین فن Blink 182 آن سخت خواهد بود برای من به انجام این کار است. و سپس هنگامی که شما ببینید که چگونه بزرگ آهنگ این است که شما فقط می خواهم به مطمئن شوید که شما چیزی را در این سطح فقط در یک منطقه های مختلف. من نگه اصلی دست نخورده و فقط اضافه شده نقل قول را تمام کردن vibes تابستان ، زمانی که من در ساخت آن من فقط تصور مردم cannonballing به استخر خود را به طور مداوم و یا در ساحل و فقط پرواز به یک موج. پس از آن بود که و فقط بخش, الهام بخش, رقص مردم به آن است. به همین دلیل ما باید 4/4 بخشی در پایان. آن را بسیار سرگرم کننده — موسیقی رقص بود و از رفتن در این جهت قبل از همه خاموش شدن ناگهانی شروع به اتفاق می افتد, بنابراین من خوشحالم که ما می توانید به این بخش از آنجا که هیچ کس می تواند به رقص در داخل. من به خصوص هیجان زده است که هر کسی قادر خواهد بود به آن را انجام دهد چرا که من خیلی بد در رقص است. من می خواهم مردم به مانند “من می توانم من خنده دار اسپین در آن است.”

چگونه شما در آنجا ماند مولد در طول قرنطینه — آیا شما هنوز هم انجام بسیاری از virtual DJ مجموعه?

من انجام بارگیری در این هفته مجموعه های DJ و من با داشتن بسیار سرگرم کننده و آن را واقعا یک انفجار. آن را به من کمک کرد خیلی عشق تازه کشف شده برای پس DJing در طول این همه چیز و کشف موسیقی های جدید. این یک شیرجه عمیق به ژانرهای که من در عشق با کاهش یافته. یک چیزی که متوجه شدم هر چند از آن زمان زیادی از بهره وری را از من دور ساخت در واقع موسیقی… پس من به نوعی آهسته روی virtual DJ مجموعه و ساخت خیلی بیشتر از موسیقی است. من فکر می کنم در هفته گذشته من تا به حال بزرگترین الهام جهش — من به پایان رسید حدود چهار واقعا سرگرم کننده خانه آهنگ ها که من فکر می کنم من امیدوارم به نسخه نهایی به زودی. اما آن را قطعا دشوار خواهد ساخت موسیقی در حال حاضر. الهام می رود در داخل و خارج.

“زیر آب” جدید خود را با همکاری Meghan Trainor فقط بیرون آمد در نسخه لوکس از آلبوم “درمان خودم.” این بود که یک آهنگ شما به پایان رسید در قرنطینه?

داستان است که بسیار خنده دار است. [حدود دو سال پیش] من مشروع نشستن در هواپیما برای رفتن به L. A., من فکر می کنم و او نشسته بود دو تا صندلی جلوتر از من با او و او و او می رود “Dillon Francis!” گفتم: “چگونه است Meghan Trainor صحبت کردن به من در حال حاضر ؟ چگونه او حتی می دانم که نام من” و من پیر تور مدیر شده بود خود من موسیقی که من حتی آگاه باشند از وجود دارد و سپس به من گفت: “ما باید یک آهنگ. من میخوام ارسال شما این چیزی که من نوشتن است اجازه کار بر روی آن است.” بنابراین من مشغول به کار در این مسیر به مدت شش ماه و ارسال آن را به عقب به او گفت: “عالی, این فوق العاده است. من عاشق نوشتن یک آیه دوم. من صحبت کردن با شما به زودی.” و سپس به معنای واقعی کلمه یک سال بعد من متن برگشت از او که می گوید “هی من آیه دوم جاوا بر روی deluxe آلبوم! آیا شما دامن زده?” و گفتم: “آره, آن بوده است یک سال بعد اما اجازه دهید این کار را انجام!” داستان خیلی عجیب و غریب و خنده دار است. من نمی دانم آن تو بیرون می آیند اما این واقعا عالی است که او می خواست آن را به بخشی از آن. اتفاق می افتد که مقدار زیادی در موسیقی پاپ که در آن شما باید صبر کنید یک مدت زمان طولانی. اما او نوشتن آنقدر زیاد است که قادر به انجام یک آهنگ بود که با او مانند یک افتخار است.

حتی اگر شما کوچک خود را پشت DJ کار شما تا به حال هر گونه پیشنهادات و یا علاقه به انجام هر درایو را نشان می دهد و یا دیگر COVID-سازگار با حوادث زندگی می کنند?

من نمی خواهم به آن را انجام دهد مگر اینکه همه فوق العاده امن است. من احساس واقعا راحت با درایو را نشان می دهد فقط به این دلیل که من واقعا می ترسم که اثر دومینو است که من احساس می کنم مانند بسیاری از بچه ها فکر نکنید. من می خواهم برای کمک به عنوان بسیاری که ممکن است برای خلاص شدن از آن به طوری که یک بار آن را انجام داده من می تواند به نیروی کامل به زندگی می کنند نشان می دهد. من از دست زندگی می کنند را نشان می دهد اما من نمی خواهم به خطر اندازد و در همه برای زنده نشان می دهد. من فقط میخوام صبر کنید تا زمانی که من واقعا می دانم که این زمان مناسب برای رفتن.

وجود دارد هر چیزی شما را از دست ندهید در مورد جاده زندگی و تور? هر peeves حیوان خانگی شما خوشحالم که در خود نگه دارد ؟

من را از دست ندهید ساعت 5 پرواز از وگاس به نیویورک و یا در هر نقطه در سواحل شرق است که با اوایل صبح پس از بازی را نشان می دهد. که بدترین بخشی از تور که در آن شما می گویند “وای ما فقط می توانید دریافت کنید که ساعت 8 صبح پرواز این توقف به دلیل وجود دارد به معنای واقعی کلمه هیچ پروازها به Boise, Idaho.” من فراموش نکنید که. اما من از طریق خواهد شد که; من حتی نمی مراقبت کنه. من می خواهم برای رفتن به عقب و تور بد من را از طریق تمام کسانی که در اوایل صبح. و هنگامی که من می توانید تور را دوباره, من نه میخوام همیشه خواب. من میخوام خارج وجود دارد نوردی در صخره ها, پیاده روی, فقط در خارج وجود دارد در جهان است. من احساس می کنم مثل من از تور برای اعطا البته که من بسیار خسته بود در زمان های خاص. اما در حال حاضر من میخوام متمرکز واقعا رفتن و خوردن این شهر و دیدن آنچه در آن ارائه می دهد. من نمی گویم این کار را نکردم که قبل از, اما در حال حاضر من میخوام انجام دهید که به آن کمال و می گویند: “همه حق برویم.”

آهنگ برای صفحه نمایش است انواع ستون اسپانسر شده از طرف Anzie آبی,سلامتی, شرکت ها و کافه مستقر در نشویل. نوشته شده توسط اندرو Hampp بنیانگذار موسیقی مشاوره بازاریابی 1803 LLC سابق و خبرنگار برای بیلبورد. هر هفته ستون برجسته قابل توجه استفاده از موسیقی در تبلیغات و کمپین های بازاریابی و همچنین به عنوان فیلم و تلویزیون. دنبال Hampp در توییتر @ahampp.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>