Songtradr شیپور خاموشی پارادایم همگام و نمره Exec دیو Curtin برای VP آمریکا مشارکت نقش

موسیقی صدور مجوز بازار Songtradr منصوب دیو Curtin به سمت معاون رئیس جمهور ایالات متحده مشارکت. او می رسد از پارادایم استعداد آژانس که در آن او بود SVP از صدور مجوز و مارک محتوا و تاسیس “همگام و نمره” بخش.

او در نقش جدید, Curtin کار خواهد کرد در سراسر, تبلیغات, نام تجاری, OTT, رسانه ها و محتوای جوامع و همکاری با آهنگسازان برای ایجاد موسیقی اصلی مجوز موسیقی از برچسب های بزرگ و ناشران و یا کشف هنرمندان در حال ظهور.

گفت: Curtin: “این واقعا هیجان انگیز به پیوستن به جلو فکر کردن موسیقی-فناوری و اطلاعات شرکت با یک فرهنگ است که پشتیبانی از هنرمندان و سازندگان موسیقی. Songtradr ساخته شده واقعا بازار جهانی و اکوسیستم را قادر می سازد که هنرمندان و آهنگسازان و کاتالوگ به کشف و دارای مجوز. پلت فرم ارائه کارآمد و بصری جستجو قرار می دهد که کشف و فرآیند صدور مجوز به طور مستقیم به دست موسیقی خریداران مانند سازندگان محتوا و موسیقی سرپرستان. به عنوان سرپرست موسیقی و طرفداران مشتاق کشف موسیقی به اعتقاد من Songtradr بازی-changer.”

“ما هیجان زده به کسی که با دیو تجربه و استعداد پیوستن به تیم ما” اضافه شده Songtradr مدیر عامل شرکت پل Wiltshire. “دیو تاسیس شده کیفیت روابط با مارک های سازمان ها و شبکه های. آنها می دانند و اعتماد موسیقی خود را tastemaking و موسیقی مهارت های نظارت و تشخیص خود را شناختهام.”

Songtradr فراهم می کند پاک شده-برای-صدور مجوز موسیقی برای فیلم و تلویزیون و تبلیغات و بازی در میان دیگر بصری ارائه دهندگان محتوا. این شرکت به تازگی به دست آورد بزرگ همگام سازی موسیقی یک رهبر در فضا است. در ماه مارس Songtradr راه اندازی یک ابتکار عمل است که پرداخت 100 ٪ از صدور مجوز معامله هزینه به طور مستقیم به هنرمندان است. علاوه بر این شرکت ارائه شده است هنرمندان توزیع رایگان خدمات برای شش ماه آینده اجازه می دهد برای بدون درز, نامحدود, آپلود از طریق عمده DSPs مانند Spotify و سیب موزیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>