ترانه سرایان خود اشتغالی موسیقی کارگران واجد شرایط برای امداد رسانی در فدرال محرک لایحه

ترانه سرایان همراه با دیگر “فرفره اقتصاد” کارگران در صنعت موسیقی اعم از تولید به roadies خواهد بود واجد شرایط برای کمک های مالی و وام های زیر 2 تریلیون دلار محرک لایحه تصویب شده توسط سنا در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس به سازمان های حمایتی ترانه سرایان آمریکای شمالی و Nashville ترانه سرایان انجمن بین المللی امروز اعلام کرد. (خانه در انتظار تایید همتای لایحه در روز پنج شنبه.)

این لایحه به دنبال ریختن پول به اقتصاد در تلاش برای حفظ و میلیون ها نفر در معرض خطر مشاغل و کسب و کار. آن را مستقیم پرداخت 1200 $برای بسیاری از بزرگسالان آمریکایی و 500 دلار به کودکان است. این امر هدایت $350 میلیارد به سمت کسب و کارهای کوچک در تلاش برای جلوگیری از اخراج و فشار میلیاردها بیشتر به سمت بیمارستان ها و بیمه بیکاری و آن را ایجاد یک $500 میلیارد برنامه برای کسب و کار متحده و محلات.

, سونا, NSAI ملی موسیقی انجمن ناشران و دیگر گروه های صنعت مشغول به کار از نزدیک با رهبران کنگره از جمله Rep. تد داچ, (D-FL) دیابت مارشا بلکبرن (R-TN), مظنونان حمله به دانشگاه جری Nadler (D-NY) و Zoe Lofgren (D-CA) شامل زبان اطمینان حاصل کرد که “تنها صاحبان پیمانکاران مستقل و خود اشتغالی” کارگران گنجانده شده در فدرال کمک مالی و وام از برنامه های موجود در این لایحه است. برخی از افراد نیز ممکن است واجد شرایط برای بیکاری در زیر به برخی از مفاد این لایحه است.

این تمایز بسیار مهم است. ترین صنعت خلاق و حمایت از مشاغل واجد شرایط برای بیکاری. این لایحه در حال حاضر را پوشش می دهد و خوداشتغالی کسب و کار کوچک صاحبان یک دسته که در موسیقی محدوده از ترانه سرایان به roadies. تحت لایحه جدید خود اشتغالی افراد می تواند شروع به دریافت کمک های مالی از طریق کمک های مالی و وام های, به عنوان به زودی به عنوان در ماه آینده.

“ما سپاسگزار به اعضای کنگره برای درک که ترانه سرایان و آهنگسازان و بسیاری دیگر که زندگی را در صنعت موسیقی در حال صاحبان کسب و کار کوچک” گفت: میشل Lewis, مدیر اجرایی, سونا. “این را به مقدار مورد نیاز امداد در قالب کسب و کار کوچک وام و کمک های مالی در دسترس برای همه کسانی که به آن نیاز دارید.”

“بسیاری از صنعت موسیقی حرفه ای واجد شرایط به صورت سنتی مزایای بیکاری هستند زیرا خود اشتغالی گفت:” بارت Herbison, مدیر اجرایی, Nashville, ترانه سرایان انجمن بین المللی (NSAI). “همین دلیل است که آن را ضروری است که فدرال بسته محرک شامل زبان ساخته شده است که آنها واجد شرایط برای تسکین. در حال حاضر آنها قادر خواهد بود برای درخواست فوری کمک مالی برای هر درآمد آنها از دست داده ام بیش از چند هفته گذشته و درآمد آنها را از دست بدهند در سرتاسر این سال است.”

“ما تا حد زیادی برطرف شده است که ترانه سرایان و آهنگسازان و نوازندگان در سراسر کشور خواهد بود با کمک اضطراری بسته محرک اقتصادی به تصویب مجلس سنا امروز” گفت: David اسرائیلی رئیس/مدیر عامل شرکت NMPA. “چک حفاظت و محرک چک به کمک های مالی است که کمک به اجاره و پرداخت وام مسکن این قانون کمک خواهد کرد که خلاق جامعه – به خصوص کسانی که واجد شرایط به عنوان پیمانکاران مستقل تنها صاحبان و خود اشتغالی – که ضربه سخت شده با این بیماری همه گیر.

دینا LaPolt یک عضو هیئت مدیره از سونا و صنعت وکیل گفت: “ایالات متحده نشان دهنده 33% جهانی صنعت موسیقی در سراسر جهان است. ما نیاز به قوانین است که از سازندگان و اطمینان حاصل شود که آنها در حال محافظت از اقتصادی نابودی است.”

“ما سپاسگزار که محرک لایحه شامل کمک های کلیدی برای کسانی که در صنعت سرگرمی که نمی توانند کار کنند به دلیل لغو عملکرد و یا یک تولید تعطیل گفت:” میچ شیشه گر, رئیس هیئت مدیره/مدیر عامل RIAA. “دسترسی به, بیمه بیکاری, بیمه کسب و کار کوچک وام و پرداخت deferrals و بیشتر بودجه برای NEA به ارائه کمک به نوازندگان اطمینان خواهد داد که صدها نفر از هزاران نفر از نوازندگان را می توانید در ادامه به پرداخت اجاره بها قرار دادن غذا بر روی میز و مراقبت از کودکان خود را در طول این بحران بهداشت عمومی.”

این سازمان همچنین راننده سرشونو تکون دادن به Congresspeople از جمله رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer, خانه, سخنران, نانسی پلوسی, مظنونان حمله به دانشگاه Jerrold Nadler, Jim Cooper, مارتا رابی, Zoe Lofgren, سنسور. مارکو روبیو جان کندی, دایان فاینستاین و دیگران برای کمک های خود را.

سونا باید اطلاعات خود را در سایت http://www.wearesona.com مستقیم ترانه سرایان به بهترین منابع برای استفاده از این کمک های مالی و وام. این لایحه مجموعه درآمد واجد شرایط حد از کسانی که در ساخت زیر 100.000 دلار سالانه برای برخی از برنامه های.

پیشتر در روز سهشنبه عمده سهام آمریکا شاخص بسیج در میان نشانه هایی که فدرال بسته محرک اقتصادی را به زودی ارائه کمک به کارگران و کسب و کار در حال تکان ناگهانی تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>