‘سونیک خارپشت’ غالب جعبه با توانا $57 میلیون اولین

برترین خانواده فیلم “سونیک خارپشت” مشتعل بیش از رئیس جمهور روز آخر هفته با $57 میلیون دلار در آمریکای شمالی و 100 میلیون دلار در سطح جهان بزرگترین نمایش تا کنون برای یک بازی ویدیویی اقتباسی.

“صوتی” است که انتظار می رود برای به دست آوردن $68 میلیون طریق پنج شنبه یکی از بهترین نتایج را برای تعطیلات آخر هفته. این بهتر از حد انتظار شروع است و حتی بیشتر قابل توجه پس فیلم بر اساس بازی های ویدئویی تمایل به رد علاقمندان به سینما.

که می توانست به یک واقعیت برای “صوتی” تا به حال کارگردان Jeff فاولر نرفته بازگشت به تخته رسم پس بسیار زیاد اینترنت واکنش از طرفداران بیش از تریلر اول. این فیلم که هزینه $87 میلیون به, به تعویق افتاد سه ماه به فیلمسازان زمان کافی برای طراحی مجدد عنوان شخصیت. آن ثابت می شود یک صدا تصمیم به دلیل مخاطبان به فیلم “A” CinemaScore.

“سونیک” مقامش را از دست بدهد در آخر هفته گذشته را ویکتور برادران وارنر’ comic-کتاب اقتباس “پرندگان شکاری” برای ردیف 1 نقطه در دفتر جعبه نمودار. پس از آن ناامید کننده 33 میلیون دلار اولین مارگوت رابی-led قهرمان ماجراجویی فرود در مقام دوم با $17.1 میلیون بیش از آخر هفته است و انتظار می رود به جلو در $19.6 میلیون دلار از طریق پنج شنبه. کسانی که فروش بلیط تند 48 درصد کاهش از افتتاحیه آن تفرج خواهد فشار داخلی آن مسافت به $61.7 میلیون.

تعدادی از فیلم های باز در کنار “صوتی” در این آخر هفته از جمله, جهانی, عاشقانه, درام “عکس” سونی, هیجان انگیز “جزیره فانتزی” و Searchlight Pictures’ بازسازی “در سراشیبی.”

محبوب ترین ها در انواع

“جزیره فانتزی” به دست آورده $12.4 میلیون دلار به اندازه کافی برای مقام سوم و eyeing 14 میلیون دلار از طریق پنج شنبه. PG-13 ترسناک بازسازی از بازی های کلاسیک نشان می دهد تلویزیون تولید شده توسط Blumhouse هزینه 7 میلیون دلار بود.

“عکس” آمد و در چهارم با $12.2 میلیون بیش از آخر هفته و می تواند $13.3 در طول چهار روز کشش در تاریخ همتراز با انتظارات است. که یک جامد شروع به پس از این فیلم با هزینه 15 میلیون دلار برای تولید. “عکس” بازیگران عیسی Rae و LaKeith Stanfield بود نوشته و کارگردانی شده توسط استلا Meghie و تولید خواهد پاکر (“دختران سفر” “Ride Along”).

“سراشیبی” یک فیلم کمدی با بازی ویل فرل و جولیا لوئیس-دریفوس عرضه در شماره 10 با 4.6 میلیون دلار بیش از آخر هفته و باید در $5.2 میلیون نفر از طریق رئیس جمهور روز.

بیشتر به آمده…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>