‘سونیک خارپشت’ قدرت گذشته 100 میلیون دلار در جهانی Box Office, ‘زنان کوچک’ چشم $200 میلیون

پارامونت “سونیک خارپشت” تحت سلطه جهانی box office نمودار پس از debuting به 100 میلیون دلار در سراسر جهان است.

“صوتی” بر اساس محبوب سگا بازی ویدئویی کشیده $43 میلیون هنگامی که آن را راه اندازی در 43 سرزمین های بین المللی به نمایندگی از 60 درصد آن خارجی رد پای. در میان بازارهای خارج از کشور مکزیک بزرگترین دلار شروع 6.7 میلیون دلار و به دنبال آن انگلستان با 6.2 میلیون دلار و فرانسه با $4.3 میلیون دلار و آلمان با $3.3 میلیون نفر است.

در شرایط عمده بازار “صوتی” کمان بعدی در روسیه در فوریه. 20 پس از آن ژاپن در مارس 20. پس از coronavirus است که هنوز هم تأثیر moviegoing در بخش هایی از آسیا و چین تاریخ انتشار هنوز مشخص شود.

خانواده دوستانه ماجراجویی نیز بریده رتبه اول در آمریکای شمالی و باز به $57 میلیون بیش از آخر هفته. آن را نشانه بزرگترین شروع برای یک بازی ویدیویی اقتباسی در ایالات متحده بیش از معیار قبلا تعیین شده توسط 2019 را “کارآگاه Pikachu” با $54 میلیون.

جف فاولر به کارگردانی “صوتی” بود که با تاخیر در سال گذشته و طراحی دوباره پس از اینترنت پاسخ ضعیف به اولین تریلر. که تنظیم مجدد پرداخت شود و پس از “صوتی” دریافت بیشتر بررسی مثبت از مخاطبان و منتقدان به طور یکسان. زنده عمل و CGI ترکیبی شرح زیر است جهان سریع ترین خارپشت (ابراز شده توسط Ben Schwartz) که تیم با یک افسر پلیس محلی (جیمز مارسدن) به دفاع از سیاره از شر دکتر Robotnik (جیم کری).

محبوب ترین ها در انواع

“سونیک” به راحتی در زمان شماره 1 نقطه در هر دو داخلی و بین المللی دفتر جعبه نمودار ضربه مرگبار هفته گذشته ویکتور برادران وارنر’ “پرندگان شکاری” به مقام دوم. R-rated کتاب های کمیک ماجراجویی — بازی مارگوت رابی Harley Quinn به جیب 23 میلیون دلار از 78 بازارهای خارجی فرو بردن 46 درصد از آن مراسم تحلیف تفرج. به تاریخ “پرندگان شکاری” ساخته شده است که 83 میلیون دلار در خارج از کشور و $142 میلیون در سراسر جهان.

سام مندس’ “1917” تولید یکی دیگر از $13 میلیون از 66 بازارهای بین المللی تقویت فروش بلیط به $178 میلیون. در جنگ جهانی اول, حماسه, ضربه $300 میلیون مارک در سطح جهانی در آخر هفته گذشته با جعبه دفتر درآمد در حال حاضر در $322 میلیون.

سونی و Greta Gerwig را “زنان کوچک” نیز چشم دوخته اند یک نقطه عطف مهم آن را به عنوان نزدیک 200 میلیون دلار در سراسر جهان ، این فیلم در آورده 7.2 میلیون دلار در این آخر هفته برای شمارش از $85.5 میلیون دلار در سطح بین المللی و $191 میلیون دلار در سطح جهان است.

“صوتی” صفحه مراتب جلوتر از هموطنان نسخه جدید Sony “فانتزی جزیره است.” این Blumhouse-تولید ترسناک اقتباس از کلاسیک تلویزیون نشان می دهد با راه اندازی $7.6 میلیون از 35 مکان های خارجی. فرانسه به رهبری راه را با 1.3 میلیون به دنبال اندونزی با $950,000 و استرالیا با $700,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>