Sony-توزیع Aidan Turner, درام, ‘لئوناردو’ پیچد شلیک میان Coronavirus بحران

بالا پایان سریال “لئوناردو” با بازی آیدان ترنر (“Poldark”) به عنوان نابغه رنسانس لئوناردو داوینچی پیچیده شده است, آن, ایتالیایی, ساقه پس از تبدیل شدن به یکی از اولین مقیاس بزرگ محصولات برای از سرگیری تولید در طول coronavirus بحران است.

این سری توسط شرکت تولید شده و در سراسر جهان توزیع شده توسط Sony Pictures Television. تولید کنندگان نیز شامل Lux ک با رای داستانی و نور Productions, در ارتباط با, France Télévisions و RTVE. این اولین ایتالیایی تولید برای دریافت حمایت از پان-اروپایی شرکت-تولید ابتکار اتحاد ایجاد شده در سال گذشته توسط عمده اروپا خدمات عمومی پخش RAI, France Télévisions و ZDF.

این سری ایجاد شده توسط Frank Spotnitz (“مدیچی”) و استیو تامپسون (“شرلوک”) و به کارگردانی دن Percival (“مرد در قلعه بالا”) و الکسیس شیرین (“دان ماتئو”).

بازیگران نیز شامل Giancarlo Giannini (“گرفتن 22”), Matilda د آنجلیس (“سقوط”), Freddie Highmore (“دکتر خوب”), کارلوس Cuevas (“Merlì”) و James d’arcy (“Broadchurch”).

فیلمبرداری از سر گرفته شد در 15 ژوئن در ایتالیا مکان های رهبری لوکس رجوع شود که توسعه صنعت پروتکل های ایمنی با صنعت تلویزیون org APA پیوستن به دولت ایتالیا دستورالعمل.

تولید میرسد از 2000 ساعت درگیر 3,000 خدمه از جمله بازیگران و اضافی و 2500 لباس. آن را نیز تحت پوشش بیش از 50 مکان های فیلمبرداری نمایشگاه, ایتالیایی, مناظر در کنار استفاده از لئوناردو backlot یکی از بزرگترین در اروپا است.

متولد در وینچی در توسکانی, Leonardo نمایش داده می شود تسلط در هنر علم و فن آوری است. نشان می دهد تلاش برای باز کردن قفل خود را مبهم شخصیت از طریق یک داستان بی حد و حصر.

تولید کننده اجرایی در این مجموعه عبارتند از: Luca Bernabei که همچنین به عنوان تولید کننده و همچنین به عنوان Daniele Passani برای لوکس Vide, Frank Spotnitz, امیلی Feller برای بزرگ نور Productions, Freddie Highmore با استخر استخر خارج از منزل, تصاویر, Brendan فیتزجرالد برای Sony Pictures Entertainment و سارا Melodia و Luisa Cotta Ramosino برای لوکس رجوع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>