Sony Pictures Television طول می کشد L. A. نمایش آنلاین

Sony Pictures Television را جایگزین سنتی L. A. نمایش با یک مجازی و بر روی تقاضا تجربه ممکن است این شرکت اعلام کرد که جمعه است.

لس آنجلس در حال حاضر تحت پناهگاه در محل سفارشات و جنبش محدود خواهد شد تا زمانی که ممکن است با دوره های در حال گسترش در صورت لزوم با توجه به در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

عناوین برجسته در این نمایش عبارتند از سریال کمدی “بیدار” و فیلم کمدی انیمیشن “عبور شمشیر” که هر دو برتر در Hulu. علاوه بر نمایش فیلم نمایش خواهد اکشن-درام “کایوتی” با بازی Michael Chiklis, و, ترسناک, درام “Chapelwaite,” بازیگران برنده جایزه اسکار بازیگر آدرین برودی.

جهانی مجموعه عبارتند از: کمدی “خارج از ذهن” با بازی سارا Pascoe; درام تاریخی “فرشته هامبورگ” و رمز و راز قتل درام “لئوناردو” با بازی Aiden ترنر به عنوان هنرمند و نابغه لئوناردو داوینچی و و Freddie Highmore به عنوان استفانو Giraldi یک داستانی میلان پلیس مامور تحقیق در مورد لئوناردو به عنوان مظنون در پرونده قتل است.

“این خواهد بود که راه جدیدی برای به نمایش گذاشتن ما آینده تلویزیون و فیلم قواره” گفت: Keith لو Goy جمهور از توزیع و شبکه های Sony Pictures Television. “همانطور که ما از طریق این بی سابقه ای در برابر ارزش محتوای بزرگ در ارائه و شادی و خنده و فرار به مردم در سراسر جهان است و شاید هرگز بیشتر است. ما – و ما سازندگان و استعداد – مفتخر به ارائه ما مطالب شگفت انگیز برای مشتریان جهانی.”

محتوا به ویژه در نمایش شامل تریلر و قسمت تمام طول و همچنین اطلاعات در مورد سری از اجرایی تولید.

در علاوه بر این به مجازی نمایش وجود خواهد داشت فعالیت های موضعی در برخی از بازارهای جزئیات آن آشکار خواهد شد بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>