آفریقای جنوبی گزارش اولین coronavirus مرگ و میر به عنوان ‘بی سابقه’ مستند آغاز می شود

صادر شده در: بروز رسانی:

آفریقای جنوبی روز جمعه در گزارش اول خود را COVID-19 مرگ فقط به عنوان کشور پیوست و دیگر کشورهای آفریقایی در اعمال سختگیرانه حکومت و خاموش شدن ناگهانی به توقف گسترش مرگبار coronavirus.

تبلیغات

“امروز صبح ما بیدار آفریقای جنوبی با خبر غم انگیز است که ما در حال حاضر ما اول مرگ و میر ناشی از COVID-19,” وزیر بهداشت Zweli Mkhize در بیانیه ای گفت.

او گفت: دو نفر در کیپ غربی استان به این کشور رفت و در زیر یک در سراسر کشور 21-day مستند که در زمان اثر در نیمه شب.

وزیر وعده داده شده به انتشار جزئیات بیشتر در بعد “زمانی که ما اعلام آخرین تایید COVID-19 مواردی است که باید افزایش یافته و از روز گذشته تعداد و نوک 1,000 علامت”.

روز جمعه تنها چند ساعت پس از این کشور آغاز کرده و در سراسر کشور نظامی-گشت مستند آفریقای جنوبی گزارش 927 تایید موارد بیش از 30 درصد پرش از روز قبل.

برخی از 57 میلیون نفر دستور داده شده است به ماندن در خانه در طول سه هفته مستند اما با توجه به چند رسانه های خبری بسیاری در روز جمعه به مبارزه طلبیده سفارش – رفتن در مورد کسب و کار به طور معمول توسط پوشش تا خارج از فروشگاه های مواد غذایی و یا صف بندی برای حمل و نقل.

آسیب پذیر قاره

کنیا رواندا و مالی برخی از کشورهای آفریقایی است که اعمال محدودیت برای جلوگیری از گسترش این coronavirus که تایید شده است که آلوده 3,203 نفر کشته و 87.

اگر چه آفریقای تلفات به مراتب کمتر از اروپا و آمریکا و شرق میانه, کارشناسان بهداشت می گویند که جهان در فقیرترین قاره به ویژه آسیب پذیر و ارقام به احتمال زیاد سقوط دور از واقعیت است.

پوشیدن یک استتار یونیفرم کامل با کلاه, جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa دیدم خاموش سربازان قبل از آنها مستقر از یک پایگاه نظامی در سوتو شهرستان خارج قطب اقتصادی ژوهانسبورگ.

“من به شما ارسال به رفتن و دفاع از مردم ما در برابر coronavirus” Ramaphosa گفت.

“این بی سابقه است که نه تنها در دموکراسی ما بلکه در تاریخ کشور ما است که ما یک مستند برای 21 روز به بیرون رفتن و جنگ نامرئی دشمن coronavirus,” او گفت:.

نیجریه دولت پنج شنبه هشدار داد که پرجمعیت ترین کشور آفریقا به زودی می تواند دیدن یک “نمایی” افزایش عفونت مگر اینکه مخاطبین از موارد تایید شده در حال دنبال کردن سریعتر.

“نامرئی دشمن’

کنیا که 31 مورد در روز پنج شنبه ثبت آن مرگ اول – 66 ساله در کنیا بود که از سفر آفریقای جنوبی در مارس 13.

شرق کشور آفریقایی آغاز خواهد شد یک شب مقررات منع رفت و آمد در روز جمعه به تلاش برای محدود کردن گسترش از coronavirus.

در ساحل, بورکینافاسو که در هفته گذشته ثبت شده کشورهای جنوب صحرای آفریقا مرگ برای اولین بار اعلام کرد که هشت شهرها از جمله پایتخت اوآگادوگو خواهد بود “قرنطینه” از جمعه.

“قرنطینه بدان معنی است که هیچ کس را وارد کنید و یا ترک شهرهای درگیر” وزیر ارتباطات Remis Fulgance Dandjinou گفت:, و اضافه کرد که این اقدام می تواند به صورت “دو هفته”.

در جمهوری دموکراتیک کنگو مقامات دستور داد چهار روز “کل سلول” در پایتخت کینشاسا شروع شنبه.

اجتماعی فاصله دشوار در مناطق فقیر

آفریقای جنوبی وزیر دفاع Nosiviwe Mapisa-Nqakula هشدار داد که “اگر مردم مطابق آنها (نظامی) ممکن است مجبور به اقدامات فوق العاده ای.”

نقض هر یک از مقررات در آفریقای جنوبی انجام خواهد شد در شش ماه حبس و یا جریمه نقدی.

دو مرد در حال حاضر به اتهام اقدام به قتل برای هجوم یک قرنطینه سفارش آنها پس از آزمایش مثبت برای coronavirus افشای دیگران به عفونت است.

Ditebogo Koenaite 27-year-old خلبان گفت که او شک هر کس قادر خواهد بود به دنبال قواعد مستند.

“من فکر می کنم طبقه متوسط به طبقه فوقانی احترام خواهد شد این مستند با این حال من اعتقاد ندارم که کلاس پایین تر خواهد بود قادر به حفظ اجتماعی فاصله,” او گفت:.

“این سخت تر در بیشتر مناطق فقر زده هستند زیرا های توالت و امکانات اولیه.”

مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران هشدار داد که خرید اینترنتی از مرز تعطیلی کالا کاهش قیمت و مالی نوسانات بازار را “شدید اقتصاد کلان و تاثیر مالی در آفریقا حکمرانان”.

در یک نشانه اولیه از احتمال تاثیر این بیماری همه گیر در آفریقا, اقتصاد, لاستیک پردازنده در ساحل عاج – قاره بزرگترین تولید کننده – گفت: آنها نیروبخش برای ضرر و زیان حدود 100 میلیون دلار در ماه به عنوان یکی از بزرگترین مشتریان در آسیا و اروپا و امریکا تعطیل.

“مترقی تاثیر این خواهد بود که یک رکود در تولید لاستیک فعالیت حتی یک closedown گفت:” یوجین Kremien رئيس جمهور از انجمن صنعت Apromac.

“صنعت ما در حال حاضر رنج می برند و این فقط آغاز است.”

(FRANCE 24 با AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>