جنوب شرق ملبورن ققنوس با هدف از بین بردن چلسی و پس از آن ضربه رایگان آژانس های سخت


جنوب شرق ملبورن ققنوس خواهید به پایان فصل خود را با یک انفجار پس از آن ضربه خاموش-فصل فقط به عنوان سخت است.

ققنوس میزبان ملبورن ایران در ملبورن عرصه در بازی نهایی از فصل به طور منظم با ایران نیاز را به نفع خود به فینال اما خود عبور-شهر رقبا نخواهد بود تخمگذار پایین برای آنها.

بازی نزدیک بود یک فروش در روز شنبه با بیش از 9000 صندلی به فروش می رسد و محفل ققنوس مدیر کل تامی گریر گفت: کنار او خواهد بود بازی برای برنده شدن.

Phoenix's Dane Pineau challenges the Breakers during the round 20.

ققنوس و Dane Pineau چالش شکن در دور 20. اعتبار:گتی ایماژ

“ما در اینجا به ضرب و شتم همه ما را در نظر نمی هر تیم ما متحدان” گریر گفت.

تبلیغات

پس از چهار بازی به پایان رسید, ققنوس به طرح دوباره تهاجمی در آژانس پس از تور میچ نهر و قدرت رو به جلو تای وسلی در اوایل سال گذشته با امضای دوره است.

نهر وسلی و بیشتر بهبود بازیکن نامزد Dane Pineau تحت قرارداد برای فصل آینده و برخی دیگر از بازیکنان باید گزینه باقی می ماند و با این تیم است.

کریک انتظار می رود که به دوباره کشف NBA شانس و ققنوس امیدوارم که او بدست آورده یکی دیگر از NBA معامله اما اگر نه آنها نگاه به جلو به داشتن نامزد MVP به آنها منجر فصل آینده است.

ققنوس را به دست آورد و نه بازی و از دست داد 10 بازی توسط تک رقمی که آنها باور دارند که می تواند تا حد زیادی بهبود یافته در فصل آینده به خصوص اگر آنها می توانید برخی از کلید خریدهای خود را برای بهبود طول ورزشکاری و دفاع.

گریر گفت: تیم تا به حال تاسیس خود را به عنوان یک سمت رقابتی با روشن شدن هویت.

“در این فصل پر کرده است ما با اعتماد به نفس و ما احساس می کنیم در سمت راست وجود دارد در آستانه بودن خطرناک تیم در این لیگ” گریر گفت.

“ما جرم شده است یکی از بهترین ها در لیگ, ما نمی خواهید به قربانی است که بیش از حد, اما ما به نوبه خود ما چشم به پایان دفاعی.”

John Roberson looks to pass the ball.

جان رابرتسون به نظر می رسد به عبور توپ. اعتبار:گتی ایماژ

ققنوس بزرگ طرفداران frankston تبدیل-مطرح NBA گارد, رایان am schilderij بود که به تازگی بخشیده توسط دالاس ماوریکس, اما آنها انتظار استرالیا Boomers تیرانداز باقی خواهد ماند در NBA و نمی تواند در دسترس هر زمان به زودی.

واردات گارد نقطه جان رابرتسون شکست NBL رکورد برای سه اشاره گر در یک فصل موفق به کسب بسیاری از طرفداران در سراسر لیگ.

او را به پایان برساند اروپا فصل در ترکیه نیروگاه گالاتاسرای و بازیکن و باشگاه ادامه خواهد داد صحبت کردن اما هیچ معامله ای برای بازگشت او در این مرحله است.

NBL بعدی ستاره نوجوان تری Armstrong ساخته شده است بزرگ نشریه علمی پژوهشی گام های توسعه با باشگاه و آرمسترانگ در آینده باقی خواهد ماند و مشخص نیست تا پس از NBA پیش نویس روند.

اگر ملبورن ایران می تواند برنده و قفل در جایگاه چهارم پس از آن مرحله نهایی مسابقات با رقبای سیدنی پادشاهان آنها را در انتظار.

پادشاهان باید اول به پایان رسید و میزبان چهارم قرار می گیرد تیم در بازی خود در مرحله نیمه نهایی سری در Qudos بانک آرنا در مارس 29. دو بازی از این سری خواهد شد در تاریخ 2 مارس سپس بازی سه در صورت نیاز خواهد بود در 5 مارس در سیدنی.

پرت Wildcats و کنز Taipans را در بازی دیگر نیمه نهایی با پرت میزبانی بازی یکی در فوریه 28, سنگ قبر میزبانی دو بازی در 1 مارس و بازی سه در صورت نیاز در پرت در 5 مارس.

این NBL نیز میزبان سالانه خود را اندرو زل زل نگاه کردن MVP جوایز در ملبورن در روز یکشنبه شب.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>