کره جنوبی نقش کردن گزارش در کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در ‘خطر’ پس از عمل جراحی

صادر شده در: بروز رسانی:

کره جنوبی بازی کردن گزارش روز شنبه که شمال رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد بود که پس از درمان جراحی به عنوان حدس و گمان های نصب شده بر عدم وجود خود را از یک کلید سالگرد.

تبلیغات

پیونگ یانگ مشخص شده و تولد آن در اواخر بنیانگذار کیم پدر بزرگ کیم ایل سونگ در 15 آوریل — تا کنون مهم ترین تاریخ در آن سالانه تقویم سیاسی-اما کیم دیده نمی شد در حضور.

Daily NK آنلاین خروجی رسانه ها اجرا عمدتا توسط کره شمالی گروگان گفت: Kim قرار گرفته بودند قلبی عروقی روش در اوایل این ماه بود و دوره نقاهت در یک ویلا در شمال Phyongan استان است.

“سیگار کشیدن بیش از حد و چاقی و خستگی مستقیم بودند علل کیم فوری قلبی و عروقی درمان” آن را ذکر یک منبع ناشناس در داخل کشور عنوان کرد و گفت.

هیچ تایید گزارش شد و بلافاصله در دسترس است.

اما این باعث گمانه زنی های گسترده با سی ان ان به نقل از یک مقام آمریکایی گفت که واشنگتن “نظارت بر هوش” که کیم در “خطر پس از یک عمل جراحی”. در این گزارش مشخص نکرد که چه هوش شد.

در بیانیه سخنگوی جنوب ریاست جمهوری آبی خانه گفت: “ما هیچ چیزی برای تایید و هیچ جنبش خاص تشخیص داده شده است در داخل کره شمالی به عنوان در حال حاضر.”

برخی از مقامات کره جنوبی مطرح شک و تردید در مورد اعتبار منابع.

گزارش از داخل کشور جدا شده است دشوار به خصوص در هر چیزی برای انجام با شمال رهبری است که در میان آن نزدیک ترین محافظت اسرار.

هر دو وحدت وزارت — که دسته اینتر-کره ای روابط-و وزارت دفاع کاهش یافته است به نظر.

ماه چانگ در, مشاور امنیت به کره جنوبی, رئیس جمهور, ماه Jae-in کرده و گفته است که او تا به حال نه چیزی شنیده در کیم سلامت.

شمال را رسانه های دولتی آخرین گزارش داد کیم فعالیت در مارس 12, اما قبلی غیبت در بخشی خود را از چشم های عمومی نیز گمانه زنی ها در مورد سلامت خود را.

تحلیلگران ابراز احتیاط بیش از روزانه NK گزارش.

Ahn چان ایل یک پناهنده-تبدیل-پژوهشگر مستقر در سئول گفت: عمل جراحی قلب مورد نیاز پیچیده تجهیزات پزشکی “تنها در دسترس در امکانات در پیونگ یانگ” و اضافه کردن آن را “غیر منطقی” برای حمل و نقل آن را در جای دیگر برای عملیات.

“هیچ چیز تایید شده است در این نقطه و آن را خیلی زود به نتیجه گیری در مورد وضعیت خود,” او اضافه شده است.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>