صادر شده در: Modified:

هالیوود فصل جوایز می آید به نزدیک پنج شنبه در مراسم اسکار با جنگ حماسه “1917” مبارزه با یک کره جنوبی, هیجان انگیز برای افتخار به عنوان یک ردیف چرخش بیش از عدم اقلیت ها در شب ستاره نکردم نامزد لیست.

تبلیغات

اسراف مارپیچ مرحله شامل 40,000 کریستال در لس آنجلس دالبی تئاتر خواهد بود پر زرق و برق تنظیم به عنوان تصویر 24 طلایی مجسمه دست در بلوغ ژاپنی, قدیمی بزرگترین شب.

Frontrunner برای چندین جایزه از جمله جایزه بهترین عکس سام مندس “در سال 1917” ابتکاری و شخصی در جنگ جهانی اول فیلم که جاروب غنائم در ساخت-تا یکشنبه.

اما این فیلم در مورد دو سرباز عبور هیچ-انسان-زمین – فیلم برداری به نظر می رسد مانند یکی مستمر شات می تواند پیدا کردن خود را در یک نبرد تن به تن با یک فیلم تعیین تاریخ خاص خود را دارد.

“انگل” در مورد یک فقیر کره جنوبی خانواده نفوذ یک خانواده ثروتمند به نظر می رسد به یک چخ برای بهترین های بین المللی از ویژگی های اما می تواند برنده ،

“بزرگ جوایز برتر در حال پایین آمدن بین “انگل” و “سال 1917′,” انواع ارشد ویرایشگر فیلم mangan به خبرگزاری فرانسه گفت. “هر یک برنده خواهد بود بسیار بزرگ است.”

>> جشنواره کن 2019: ‘انگل’ توسط کره جنوبی Bong Joon-ho برنده نخل طلا

منحصر به فرد سیستم رای گیری برای بهترین عکس که شامل رای دهندگان رتبه بندی فیلم ها – باعث می شود این مسابقه تا حدودی دشوار برای پیش بینی.

اما آن می تواند به نفع “انگل” یک فیلم است که به نظر می رسد غیر ممکن است به تنفر و کاریزماتیک که مدیر Bong Joon-ho, 50 به دست آورده وضعیت فرقه ای در هالیوود بسیاری از جوایز فصل گالاس و soirees.

“هر فیلم دیگر مردم می گویند:” من آن را دوست داشت اما…'” گفت: Malkin. “با ” انگل’ آن را ‘من عاشق انگل.’ دوره. پایان.”

وی افزود: “بونگ شور و شوق و شادی خود را به طور کامل عفونی.”

کوئنتین تارانتینو در “روزی روزگاری… در هالیوود” باقی مانده خارج شات در حالی که مارتین اسکورسیزی اسراف جرم حماسه “ایرلندی” به نظر می رسد به تضعیف مشاجره.

کرک و کوبه

این رویداد لوکس و زرق و برق را در مقابل با غم و اندوه پوشاند لس آنجلس بیش اخیر مرگ و میر ناشی از عصر طلایی فیلم افسانه کرک داگلاس و برنده جایزه اسکار ستاره بسکتبال Kobe Bryant.

هر دو تیتان اضافه شده است به عجله دوباره ویرایش “در سوگ” مونتاژ ارج نهادن به کسانی که هالیوود از دست این سال, با بیلی Eilish انتظار می رود به ارائه یک حرکت همراهی موسیقی.

رکورد خواننده برنده جایزه گرمی که به زودی صدای جدید James Bond theme یکی از چندین مشخصات بالا مهمان موسیقی در یک شب هنگامی که همه پنج نامزد دریافت آهنگ ها انجام خواهد شد.

التون جان, نوک برد “(میخوام) عشق من دوباره” از “Rocketman,” خواهد شد از ویژگی های به عنوان سینتیا Erivo – تنها غیر سفید بازیگری نامزد که او نیز خواند و نوشت: این موضوع به ضد برده داری biopic “هریت.”

هیچ زن مدیره نامزد شدند این سال است.

“چه کسی در حال رفتن به آدرس کامل shutout…? من تصور کنید کسی انجام خواهد داد که” Malkin گفت.

ایرلندی استاد Eimear هیچ کس را تبدیل به اولین زن برای انجام مراسم اسکار, ارکستر, اما تنوع در میان مهمان و میزبان و نوازندگان بعید است که برای تسکین خشم بیش از این سال نامزد.

“من نمی خواهد اسمش را #OscarsSoWhite اما من می خواهم بگویم آن را #OscarsAsUsual,” مهلت جوایز نویس پیت هاموند گفته است.

“به نظر می رسد مانند اسکار شده است می تواند 30 سال پیش است.”

‘هیچ سناریو’

اسکار در, بازیگری, دسته بندی – معمولا یک موضوع دردناک شور و مشورت برای صاحب نظران صنعت – به نظر می رسد حل و فصل با همان چهار ستاره فراگیر تا بررسی بیحوصلگی حرف زدن و جوایز تمام فصل.

خواکین فونیکس و رنه زلوگر معتقد هستند به مراتب جلوتر از رقابت برای بهترین بازیگر نقش اول مرد و بهترین بازیگر زن است.

ققنوس تحت یک تحول قابل توجه برای به تصویر کشیدن عنوان کتاب طنز supervillain در “Joker” – آیا به عنوان زلوگر به بازی افسانه ای هالیوود سردستهزنان خواننده اپرا جودی گارلند در “جودی.”

بلوغ ژاپنی, قدیمی مورد علاقه براد پیت و لورا درن باید نوک انگشتان خود را در حمایت از اقدام جوایز برای کار خود را به عنوان پشت گذاشته بدلکاری (“روزی روزگاری… در هالیوود”) و یک قاتل وکیل طلاق (“ازدواج داستان”).

“من فقط نمی بینم که در آن وجود دارد اتاق تکان دادن وقتی که می آید به اقدام دسته بندی” گفت: Malkin.

بیشتر به شدت مورد اعتراض خواهد بود که جایزه برای بهترین فیلمنامه ویرایش و جلوه های بصری با فیلم از نازی طنز “جوجو خرگوش” به دوره درام “زنان کوچک” و حتی دربارهی حماسه “Avengers: Endgame” همه را در مخلوط.

این مراسم خواهد رفت بدون یک میزبان برای دومین بار متوالی پس از آخرین سال نو دسته از روشن مهمان مجریان ناشی از یک روند برخلاف بالا بردن در تلویزیون رتبه بندی.

جشن و سرور آغاز می شود ساعت 5 عصر در لس آنجلس (0100 GMT دوشنبه).

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de