صادر شده در:

کره جنوبی طنز اجتماعی “انگل” برنده جایزه اسکار بهترین تصویر روز یکشنبه تاریخ ساخت به عنوان اولین فیلم غیر انگلیسی زبان را برای برنده شدن در صنعت فیلم را بالاترین افتخار است.

تبلیغات

“انگل” در مورد شکاف بین فقیر و غنی در مدرن سئول برنده در مجموع چهار اسکار از جمله بهترین کارگردانی و فیلمنامه برای بونگ جون هو و بین المللی از ویژگی های.

“من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم برنده” بونگ گفت: در حالی که پذیرش خود را بهترین کارگردان اسکار. پرداخت ادای احترام به او چهار همکار مدیر نامزد او گفت: “من می خواهم برای دریافت یک Texas chainsaw و تقسیم اسکار به پنج و به اشتراک گذاری آن با شما است.”

خواکین فینیکس برنده اولین جایزه اسکار برای بهترین بازیگر نقش اول مرد برای بازی یک شکست دلقک که در می یابد شهرت خشونت در تاریکی طنز-کتاب داستان “Joker” و به سخنرانی پرشوری در مورد تغییر آب و هوا و حقوق حیوانات.

رنه زلوگر برنده بهترین بازیگر زن اسکار برای عملکرد خود را به عنوان یک پیری جودی گارلند در موسیقی فیلم “جودی.”

جنگ جهانی اول فیلم “1917” برنده سه اسکار برای آن خیره کننده “یک شات” احساس فیلمبرداری برای جلوه های بصری و ویرایش صدا در حالی که “Once Upon a Time in Hollywood” به ارمغان آورد و اولین اسکار بازیگری برای براد پیت که نقش حمایت به عنوان یک گذاشته پشت مرد شیرین کاری.

لورا درن در زمان بازیگر نقش مکمل زن اسکار او اولین جایزه اسکار برای بازی بی رحمانه وکیل طلاق در “ازدواج داستان است.”

Netflix فیلم “ایرلندی” هزینه مافیا حماسه کارگردانی مارتین اسکورسیزی است که تا به حال 10 نامزد اسکار آمد دور دست خالی.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de