کره جنوبی soju شرکت اهدا الکل به sanitiser سازندگان در طول ویروس بحران


سئول: سازندگان soju, کره جنوبی, این نوشیدنی ملی و یکی از بهترین جهان فروش ارواح در حال پریدن به مبارزه در بزرگترین شیوع کروناویروس در خارج از چین های خود را ذخیره الکل با سازندگان sanitisers.

مواد ضد عفونی کننده مانند دست sanitisers در حال پرواز کردن قفسه همراه با پزشکی درجه ماسک به عنوان عفونت در کره جنوبی باید رسید گذشته 5000 در بیش از یک ماه پس از آن بیمار برای اولین بار تشخیص داده شد.

کره جنوبی soju سازان در پاسخ به افزایش تقاضای اتانول برای sanitisers با اهدای الکل است که می رود به, نوشیدن, یک مقطر روح با 17 درصد به 20 درصد الکل توسط حجم به طور سنتی بر اساس برنج, اما در حال حاضر اغلب گندم و یا سیب زمینی.

“اتانول تقاضا برای ضد عفونی رشد کرده است در حالی که عرضه محدود است…ما تصمیم به ارائه آن را” یک مقام رسمی از Daesun تقطیر مستقر در جنوب شرقی شهر بوسان.

تبلیغات

برای دور کردن ویروس این شرکت متعهد شده است برای کمک به 32 تن اتانول برای استفاده در مواد ضد عفونی کننده ساختمان ها و اماکن عمومی در بوسان و جنوب شرقی Daegu این شهر در مرکز کره جنوبی شیوع.

Soju is a popular alcoholic drink in South Korea.

Soju محبوب نوشیدنی الکلی در کره جنوبی.اعتبار:گراهام هیل

“ما قصد داریم به نگه دارید تا اهدای coronavirus شیوع تثبیت شده و برای اهدای 50 تن بیشتر” اضافه شده رسمی که دنبال گمنامی او به عنوان مجاز به صحبت می کنند به رسانه ها.

کره جنوبی نوشیدنی به طور متوسط حدود 12 عکس از soju هر هفته رسانه ها می گویند با استناد به آمار و ارقام صنعت. اتانول برای نوشیدنی های الکلی می تواند تولید شده توسط تخمیر و یا تقطیر به طور معمول از دانه ها و گیاهان.

شیمیایی نیز می توان از خوراک پتروشیمی.

این است که آیا برای مشروب یا ضد عفونی هر دو دارای ساختار شیمیایی مشابه است و می تواند شکستن از هم جدا ویروس ذرات لی گفت: Duckhwan یک استاد شیمی در دانشگاه Sogang در سئول پایتخت.

“اگر وجود دارد هر گونه تفاوت که مشروب مالیات اعمال شده در اتانول تولید شده توسط مشروب سازان” لی گفت.

ویروس ترس افزایش مارس فروش صابون و دست sanitisers از جمله کسانی که با پایه الکل به چهار برابر سطح یک سال پیش داده ها را از یک خرده فروش عمده لت مارت را نشان می دهد. سهام اتانول تولید کنندگان نیز شروع به پریدن کرد.

پس Daesun تقطیر, Hallasan Soju, بر اساس رفت و آمد مکرر در جزیره ججو نیز ارائه شده 5 تن از اتانول به مقامات روز سه شنبه یک شرکت رسمی گفت.

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>