اسپانیا اعلام کرد سختگیرانه تر مستند فرانسه سفارشات از 1 میلیارد ماسک و مرگ و میر سقوط


مادرید: نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز گفت: آینده اتحادیه اروپا در خطر است اگر نتواند به شدید ایالات پاسخ به شیوع کروناویروس ویرانگر بلوک جنوبی پهلو.

سانچز اعلام کرده سختگیرانه تر مستند اقدامات است که نیروی غیر ضروری کارگران را به ماندن در خانه برای دو هفته آینده به دولت گزارش 832 جدید کروناویروس مرگ و میر یک شبه.

در همین حال فرانسه دستور داده است تا بیش از یک میلیارد ماسک صورت اکثریت قریب به اتفاق از چین و ایتالیا تا به حال نادر بیت از slighly اخبار مثبت با مرگ و میر شروع به سقوط.

An undertaker prepares a grave for the burial of a victim of the COVID-19 at the Almudena cemetery in Madrid on Saturday.

آندرتیکر آماده قبر برای دفن یک قربانی COVID-19 در Almudena گورستان در مادرید در روز شنبه. اعتبار:AP

آخرین حرکت برای مبارزه با این ویروس در اسپانیا دوم-بدترین آسیب دیده کشور در اروپا پس از ایتالیا خواهد بود با تصویب در جلسه هیئت دولت در روز یکشنبه و آخرین از 30 مارس تا آوریل 9.

تبلیغات

این می آید به عنوان دولت تصدیق به ساخت تا منابع خود را با شیوع کروناویروس نشان دادن هیچ نشانه ای از کاهش.

“این تصمیم ما اجازه می دهد تا برای کاهش تعداد افراد آلوده به میزان بسیار بیشتری” سانچز گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی ،

طی چند روز آینده در اسپانیا خواهد بود ساخت “قدرتمند تلاش جمعی”, او گفت:, و اضافه کرد که این اقدامات جدید را اثر گسترش تعطیلات عید پاک.

کارگران خواهد خود را دریافت معمول حقوق را به را تشکیل می دهند ساعت های از دست رفته در تاریخ بعد, او گفت:.

سانچز همچنین با استفاده از این آدرس به اصرار اتحادیه اروپا به قانون و به نام “ایالات اقتصادی و اجتماعی استراتژی”.

Tougher measures: Span's Prime Minister Pedro Sanchez.

اقدامات سخت تر: Span نخست وزیر پدرو سانچز.اعتبار:بلومبرگ

به عنوان اسپانیا آماده به آن را وارد کنید هفته سوم مستند بيمارستان و morgues تلاش تحت فشار و عفونت رز به 72,248 از 64,059 روز قبل از.

تحویل از 1.2 میلیون ماسک های خریداری شده توسط وزارت حمل و نقل از چین برای بهداشت و درمان حمل و نقل و پستی کارگران وارد فرودگاه مادرید از دولت گفت:.

در همین حال فرانسه دستور داده است تا بیش از یک میلیارد ماسک محافظ به طور عمده از چین برای جبران یک کمبود است که احساس در سازمان ملل مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس وزیر بهداشت Olivier Veran اعلام کرد.

اما نخست وزیر فرانسه ادوارد Philippe با اشاره به تنش در بازارهای جهانی نشان می دهد که قاچاقچیان و بازار در حال حاضر در کسب و کار با توجه به رقابت در گرداندن مراکز فساد ضرورت حیاتی برای سلامت کارگران است.

Veran گفت که یک “پل هوایی” به چین بود که در جای خود قرار داده اما “من باید اخلاص تنها دقیقه هواپیما در حال آسفالته.”

او گفت: یکی از عمده مشکل این است که کشور در حال حاضر آمار توسط ویروس هوشیار باقی می ماند که باید این بیماری همه گیر بازگشت آنها مجهز شده است.

همانطور که از شنبه, فرانسه بود 37,575 مورد تأیید و 2,314 مرگ و میر – با 319 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, مقامات بهداشت و درمان گفت.

نخست وزیر هشدار داد فرانسه که “مبارزه تازه آغاز شده است.”

در ایتالیا سه هفته ملی به مهار اقدامات که اکثر مغازه ها تعطیل و غیر ضروری صنعت بسیاری از ایتالیایی ها برای صدمه زدن به مواد غذایی و پول است.

ایتالیایی برتر جوزپه کونته گفت: ملت او را امضاء کرده است یک فرمان آزاد کردن €400 میلیون دلار ($440 میلیون دلار) برای کوپن های مواد غذایی و بسته های کمک های غذایی. داوطلبان از ملی ایتالیا عمران سازمان حفاظت خواهد شد مواد غذایی را به کسانی که باید در خانه بماند, چرا که آنها در قرنطینه و یا بیمار مبتلا به کوروناویروس.

حفاظت مدنی گفته بودند 889 مرگ و میر در یک دوره 24 ساعته پایان شنبه شب در کشور که در بخش های مراقبت ويژه غرق شده اند در قلب شیوع در شمال. که در مقایسه با 969 یک روز پیش بود که یک روز بالا در کشور است که دارای بیشترین تعداد مرگ و میر افراد با تایید موارد coronavirus.

روز به روز افزایش موارد جدید بود فقط کمتر از 6000 مورد همان روز قبلی ، به طور کلی ایتالیا حداقل 92,472 موارد COVID-19 روز پیش پیشی کل از چین که در آن شیوع آغاز شد و در اوایل سال 2020 است.

Meahwhile, انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون که خود منزوی در 10 خیابان داونینگ پس از آزمایش مثبت برای coronavirus را بنویسید به هر UK خانواده به اصرار مردم به ماندن در خانه.

جانسون که توصیف علائم خود را به عنوان خفیف است که منجر به دولت در پاسخ به بحران ریاست جلسات ویدئو کنفرانس. وزیر بهداشت مت, Hancock, نیز آزمایش مثبت است و کار از خانه.

“ما می دانیم که همه چیز بدتر خواهد شد قبل از آنها بهتر است” جانسون را در نوشتن خود را در نامه ای که ارسال خواهد شد تا 30 میلیون خانوار در سراسر بریتانیا با شروع از هفته آینده.

Reuters, AP

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>