اسپانیا Covid-19 مرگ و میر پیشی بگیرد 20,000

صادر شده در: Modified:

شمار تلفات ناشی از کروناویروس در اسپانیا یکی از کشورهای سخت ترین ضربه گیر منتقل گذشته 20,000 در شنبه وزارت بهداشت گفت.

تبلیغات

در مجموع 20,043 مردم در حال حاضر در برابر این بیماری که به کشته شدن 565 نفر در اسپانیا در 24 ساعت گذشته کمی پایین بر روی 585 روز جمعه گزارش داد.

اسپانیا دوم بدترین آمار کشور در اروپا پشت ایتالیا اما به طور آزمایشی شروع به سهولت سخت مستند های اعمال شده در مارس 14, باز کردن برخی از بخش های اقتصاد از جمله تولید در اوایل این هفته.

مغازه ها و رستورانها و اجتماعی دیگر مکان های تجمع توقیف باقی می ماند.

اوج گذشت?

مقامات بهداشتی می گویند اسپانیا گذشت اوج Covid-19 شیوع آن کشته شدند تا 950 مردم در مارس 2 و فشار کاسته است و در بیمارستان است.

اما تلفات را پوشش می دهد که تنها افرادی که آزمایش مثبت برای این ویروس است که به طور فزاینده رقابت در برخی از مناطق.

>>> چه مدت طول خواهد مستندات تاریخ و زمان آخرین ؟

مقامات می گویند بیش از هزار نفر کشته شده اند پس از نشان دادن علائم بیماری بدون آزمایش شده است چرا که وجود دارد نه به اندازه کافی تست.

برای مثال کاتالونیا گزارش کرده است که بیش از 7,800 مردم فوت کرده اند در حالی که ملی راهداری برای منطقه اشاره شنبه به بیش از 3,800.

از مارس 14, اسپانیا شده است در زیر یکی از strickest مستندات در اروپا که تمدید شده است تا آوریل 25 و می تواند طولانی مدت و حتی بیشتر.

(FRANCE 24 با خبرگزاری فرانسه و رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>